044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


SO0001 Друк

Budin Masterbatch

Суперконцентрат осушувача

In Stock

0.00грн.

Короткий опис

Суперконцентрат осушувача призначений для зв'язування вологи під час обробки пластикових матеріалів

Суперконцентрат осушувача призначений для зв'язування вологи під час обробки пластикових матеріалів. Він містить висококонцентровані рівні високої чистоти, контрольованого розміру частинок активного інгредієнта ОКСИДУ КАЛЬЦІЮ (CaO), тонко диспергованого в носії LLDPE. Оксид кальцію, який іноді називають поглиначем вологи, є надзвичайно чистою хімічною речовиною, яка хімічно реагує з молекулами води та видаляє їх із системи. 

Суперконцентрат осушувача ефективний для продуктів, виготовлених із переробленої полімерної смоли або після транспортування, зберігання та старіння полімерів, наповнювачів і пігментів у приміщеннях з високою вологістю. Завдяки високому вмісту СаО він поглинає вологу, еквівалентну 20% власної ваги. Таким чином, він пропонує просте, зручне та економічно ефективне рішення для вирішення проблем з вологістю під час обробки пластику, які інакше могли б виникнути в готовому продукті.

Особливості суперконцентрат осушувача


1. Дозволяє переробникам використовувати перероблені матеріали з високим вмістом вологи.
2. Зменшує необхідність попереднього сушіння в багатьох сферах застосування: скорочує цикл обробки, зменшує споживання енергії.
3. Додавання вищих рівнів наповнювача, гомогенізує брухти різної швидкості потоку.
4. Має відмінну дисперсійність і технологічність завдяки пластифікуючим властивостям.
5. Покращує якість продукції та врожайність.
6. Немає необхідних змін або модифікацій екструдерів.
7. Жодного впливу на міцність, зовнішній вигляд або якість друку готової продукції.

Сфера застосування суперконцентрату осушувача


Рекомендується для всіх застосувань із PP, HDPE, LDPE та LLDPE, де сировина має бути ідеально сухою, щоб уникнути дефектів, спричинених вологістю:
A. Плівка з роздувом: дуже ефективна для зменшення лінз/риб’ячих очей. Покращує тьмяну поверхню (каламутну) Усуває лінії в напрямку екструзії Стирає віспи/плями.
B. Екструзія труби: згладжує можливу нерівність внутрішньої поверхні. Зменшує накопичення матриці
C. Екструзія листів і профілів: усуває поверхневі дефекти (ямки на поверхні, шорсткість) у високоглянцевих листах, які містять перероблений матеріал. Зменшує накопичення матриці.
D. Видувне формування: покращує поверхню неякісної частини, уникаючи пористості в заготовці та видувів (отворів) у виробі. Усуває бульбашки в стіні, що вибухнула.
E. Лиття під тиском: виправляє срібну смугу під час формування. Усуньте бульбашки, порожнечі, раковини та пухирі, шар пористості/смуги між потоком розплаву та стінками порожнини запобігає збиранню текстури та, крім того, зрештою залишає залишки вологи, плями та бульбашки
 
Утилізація

Швидкість додавання: 3-6%

Зберігання та упаковка

Стандартна упаковка 5 кг в поліетиленовий мішок. Не зберігати з вологими матеріалами. Поводьтеся обережно, щоб не пошкодити упаковку. Зберігайте в провітрюваному, сухому та прохолодному місці, щоб уникнути впливу сонця та дощу. Рекомендований термін зберігання до 6 місяців за умови дотримання інструкцій. Зберігати в прохолодному сухому місці. Використати протягом 8 годин після відкриття внутрішньої упаковки.

Технічну інформацію було підготовлено, щоб поділитися оновленою інформацією та поясненнями, отриманими від наших постачальників. Оскільки кінцевий продукт, умови процесу та умови використання знаходяться поза нашим контролем, зазначені тут функції не слід розуміти як будь-які зобов’язання чи гарантії. Ми рекомендуємо, щоб кінцеві користувачі проводили контрольні випробування для своїх процесів і кінцевого продукту.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]