044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Domino покаже на Hunkeler Innovationdays 2015 високошвидкісну ЦПМ для транзакционной друку і прямої поштової розсилки

Domino покаже на Hunkeler Innovationdays 2015 високошвидкісну ЦПМ для транзакционной друку і прямої поштової розсилки
498

За словами директора підрозділу рішень для друку Domino Філіпа Істона, модель K630i заснована на тій же технології Domino i-Tech, що і випущені раніше цифровий модуль K600i і ЦПМ для друку етикеток N600i, що завоювали лідируючі позиції в своїх секторах ринку.

K630i є розвиток машини MonoCube, випущеної швейцарською фірмою Graph Tech AG в 2012 р, якраз перед її поглинанням компанією Domino.

Конструкція K630i дозволяє друкувати зі швидкістю 75 або 150 м / хв на папері шириною 333, 445 або 558 мм як в односторонньому, так і в дуплексному режимах. Машина поставляється з модульним препроцесором Domino Editor RIP, що підтримує формати PDF, IPDS і AFP.

До переваг K630i відносяться:

  • унікальна технологія i-Tech, що дозволяє домогтися високої якості при максимальному рівні продуктивності;
  • система циркуляції чорнила i-Tech ActiFlow, що забезпечує постійне проходження чорнила через друкують головки навіть під час зупинки машини;
  • система автоматичного очищення і парковки друкуючих головок i-Tech CleanCap;
  • технологія друку зображення без швів між сюжетами i-Tech StitchLink.

Новинка пропонується в двох модифікаціях: для друку водорозчинними пігментними або УФ-отверждаются чорнилом, які можуть стати унікальним перевагою для виробників прямої розсилки. Варто відзначити також, що машина для двостороннього друку являє собою єдиний корпус і займає площу всього 2 × 3 м.

Виробник підкреслює, що з економічної точки зору нова цифрова друкарська машина K630i може бть вигідніше тонерних рішень. Зокрема, цьому сприяє відсутність клік-контракту.

У Європі та США вже працюють чотири машини K630i, кожна з яких випускає від 2 до 12 млн відбитків А4 на місяць. Підписані контракти на поставку ще п'яти машин.

: Domino Printing Sciences

19 Лютого, 2015