044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Світові тенденції за версією експертів drupa

Світові тенденції за версією експертів drupa
563

Світові тенденції за версією експертів drupa

Консультаційний агентство Printfuture провело опитування серед 850 друкарень і близько 300 постачальників матеріалів для поліграфії, які представляють усі регіони. Результати свідчать про розуміння учасниками ринку нових умов і необхідності до них адаптуватися. У центрі уваги підвищення ефективності, тотальна автоматизація, розширення спектра послуг і сервісів.

В даний час можна говорити про одужання галузі після кризи 2007/8 року і повсюдного використання цифрових технологій. Фахівці виділяють відносну впевненість власників друкарень: незважаючи на певні складнощі, друкарні готові до великих інвестицій.

Впевненість у завтрашньому дні

Всього 11% друкарень відзначили торішні результати як негативні. При цьому 42% компаній вважають, що в 2016 економічні умови сприяли бізнесу. Чистий позитивний баланс в 31% - це найбільший результат за весь час подібних опитувань. За прогнозами на 2017, кількість успішних друкарень виросте ще більше і чистий баланс досягне 46%.

Однак результати відрізняються в різних сегментах і регіонах. Пакувальна галузь показала позитивний баланс в 39%, промислова друк - в 34%, комерційна - в 26%, видавнича - в 23%.

Північна Америка знову - найсильніший регіон з позитивним балансом в 49%. Європа, Австралія / Океанія показали результат в 33%, Центральна / Південна Америка - 29%, Азія - 20%, Близький Схід - 19%. Африка стала єдиним регіоном з негативним балансом в 3%.

Серед складнощів друкарні найчастіше називають зниження цін і падіння маржинальних прибутків, які компенсуються більш ефективним виробництвом.

У традиційних сегментах як і раніше спостерігається зниження тиражів і зростання кількості дрібніших замовлень. У зростанні цифрового друку намітилася пауза, кількість інсталяцій рішень Web-to-Print знизилося з 26% в 2015 до 23% в 2016. У 2015 28% друкарень відзначило, що 25% їх обороту приносять цифрові тиражі. З 2016 цей показник зріс лише на 2%. Однак позиції струминного друку залишаються сильними. Вона використовується в 74% випадків (в 2014 - 61%). Кількість інсталяцій широкоформатних пристроїв зросла з 37% в 2013 до 50% в 2016. Спостерігається зростання цифрового друку упаковки. 34% пакувальних друкарень пропонують цифровий друк. (В 2014 - 24%).

Інвестиційні плани

42% друкарень інвестували більше коштів за останні 12 місяців, і лише 11% - менше. Чистий баланс становить 31% і очікується, що в 2017 він виросте до 41%. Вперше основна увага приділяється фінішного обладнання. Друге місце за друкованими машинами. Далі слід препресс і системи інтеграції робочого потоку.

У сегменті друкарського обладнання в цілому основні плани доводяться на листової офсет. За ним слідують цифрові тонерні листові рішення. Однак в кожному сегменті пріоритети відрізняються: комерційні друкарні воліють листові тонерні ЦПМ; видавничі - листовий офсет; пакувальні - поліграфічне обладнання; і промислові - рулонні струменеві рішення.

відмінні перспективи

Сабін Джелдермен, директор drupa:

«Минулорічна drupa показала, що друкована галузь відчуває впевненість в майбутньому. Було представлено багато нових технологій і рішень, що надихнули учасників ринку. Звіт свідчить про те, що рівень впевненості відрізняється між регіонами і ринками. Але поліграфію в цілому очікує процвітання »

11 Березня, 2017