тренінг Manugraph
Захід був поділений на дві тематичні частини: навчання на заводі Manugraph і відвідування провідних індійських друкарень, де протягом тривалого часу успішно експлуатуються різні моделі рулонних машин.
В рамках тренінгу фахівці компанії-виробника розповіли про конструктивні особливості популярних моделей рулонних машин: CityLine Express, HiLine і FrontLine. Також інженери поділилися інформацією про нових конструктивних змінах вироблених машин, які планується впроваджувати з вересня цього року. Подробиці на даному етапі не розголошуються.
У першому півріччі компанія Manugraph реалізувала чергове переоснащення парку обладнання, істотно збільшивши кількість автоматизованих верстатів з ЧПУ. Зокрема, були встановлені нові обробні верстати виробництва Mitsubishi і Mazak.
Крім того, з огляду на стабільний попит на продукцію Manugraph і для збільшення виробничих потужностей, незабаром планується відкриття третього заводу в Індії. На даному етапі на виробництвах Manugraph працює 1200 фахівців, а площа двох існуючих заводів становить близько 122 тис. М².
За весь час існування компанії (з 1972 року) за даними на серпень 2008 року було продано 999 веж CityLine Express на території Індії, 178 веж - в Росії, 54 башти - в Україні і 2 - в Узбекистані. Загальна кількість встановлених веж становить 1560. Продукція заводу популярна також у країнах Латинської Америки, Європи, Африки, Азії та Австралії. Машини CityLine Express (швидкість друку - 35 тис. Отт. / Год), HiLine (швидкість друку - 45 тис. Отт. / Год) і FrontLine (швидкість друку - 60 тис. Отт. / Год) створені з урахуванням специфіки вимог малих, середніх і великих виробництв.
«Якщо на самому початку ми тільки сіяли насіння, то сьогодні ми відкриваємо нові горизонти в поліграфії», - кажуть на заводі. І простежити це досить просто: в 1995 році була створена машина HiLine, в 2003 поліграфічний світ побачив першу CityLine Express, в 2004 році на виставці drupa вперше була продемонстрована високошвидкісна рулонна машина FrontLine.
Тренінг, який провели для нас фахівці заводу Manugraph, був реалізований на високому організаційному рівні - в форматі круглого столу інженери за допомогою схем, таблиць, графіків і інший докладної технічної документації охарактеризували безліч аспектів в побудові рулонних машин. Жоден наш питання, репліка або коментар не залишилися без докладного професійної відповіді.
Крім того, нас в черговий раз вразила та стрімкість, з якою розвивається місцеве виробництво - кожна поїздка в Індію відкриває все нові і нові перспективи розвитку Manugraph.
Останні статті
Всі публікаціїШрифти на дієті: як нові гарнітури худнуть, щоб зберегти папір і гроші
Видавець HarperCollins і набірна компанія 2K/Denmark розробили нові шрифти з метою зменшення кількості сторінок у своїх ...
Майбутнє цифрових друкарських технологій разом із MacHOUSE на REX-T-REX 2024
MacHOUSE бере участь у виставці REX-T-REX 2024, що відбудеться з 10 по 12 вересня 2024 року у виставковому центрі «...
drupa 2024: Нові горизонти поліграфії (фото)
Після восьмирічної перерви з'явилася унікальна нагода відвідати виставку drupa 2024. Ця подія завжди вражала своїм м...
Canon і HEIDELBERG оголошують про партнерство на виставці drupa
HEIDELBERG і Canon офіційно оголосили про глобальне співробітництво у листовому струменевому друці на цьогорічній вистав...
MacHOUSE на PLAST EXPO UA 2024: полімерні технології для вашого бізнесу
MacHOUSE, визнаний лідер у сфері постачання полімерних матеріалів, анонсує свою участь виставці PLAST EXPO UA 2024, що в...