044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Xerox Color C70

Xerox Color C70
483

З початку року впоступіло в продаж новий кольорове МФУ відомого виробника - Xerox Color C70. На ринку ця модель замінила Xerox Color 550/560/570. Як і попередниця, вона являє собою пристрій початкового рівня, хоча по продуктивності не поступається легким ЦПМ і може експлуатуватися як в цифровому відділі офсетного друкарні, так і в цифрових салонах з невеликими обсягами робіт.

Серед змін в порівнянні з попередньою моделлю - інтегрування в МФУ технології SIQA (Simple Image Quality Adjustment), як на старших моделях. Серед її функцій - поєднання особи і обороту, що важливо, наприклад, при такій звичайній для невеликих салонів і друкарень оперативної поліграфії завдань, як друк візиток. Процедура, проробляти з допомогою сканера, займає не більше 4 хв. З його ж допомогою проводиться настройка однорідності щільності тонера, що особливо важливо при великих зливках. Вбудований сканер буде особливо корисний для корпоративних користувачів, наприклад освітніх установ. За хвилину він сканує з двох сторін 100 аркушів А4.

Від старшого обладнання нова МФУ також отримала досконалі алгоритми обробки зображення. Трохи змінився, в порівнянні з Xerox Color 570, дизайн пульта управління з сенсорною панеллю. Знайомий і зручний інтерфейс залишився колишнім, але тепер доступний і в російській варіанті.

Механізм друку нової моделі принципово не відрізняється від Xerox Color 570.

А ось по частині післядрукарської обробки відбулися помітні зміни. Для попередньої моделі популярні в корпоративних видавничих відділах фінішёри в лінію були недоступні, нова ж МФУ може працювати з брошурувальнику. Продемонстрований нам буклетмейкер Business Finisher може використовуватися і в якості вихідного лотка підвищеної ємності - до 3,5 тис. Листів. Крім скріплення аркушів дротяними скобами, цей фінішёр вміє робити перфорацію, просту і C / Z-фальцювання.

Правда, в цьому пристрої немає функції обрізання брошур. При бажанні робити брошури з обрізанням (це може бути актуально, наприклад, для навчальних закладів), можна придбати буклетмейкер Light Production Finisher D5.

Контролери та програмне забезпечення


Для Xerox Color C70 є два варіанти контролера, обидва - виробництва EFI: більш продуктивний зовнішній ЕХ С60 / С70 і навісний ЕХ-i С60 / С70.

Набір ПО, яким розробники оснастили цю модель, містить всі необхідні інструменти для оперативної поліграфії. Серед звичайного набору можливостей відзначимо також віддалене підключення з планшета. Це особливо сподобається власникам і керівникам бізнесу - тепер контролювати виробничий процес можна і дистанційно.

З'явилася функція Xerox GCR - знайома багатьом поліграфістам по офсетного друку, вона і тут служить для економії кольорового тонера. Хоча при роботі по клік-контрактом економія тонера особливого значення не має, такий функціонал дозволить поліпшити якість друку деяких сюжетів. Ще одна нова функція - «Компенсація чорної точки» - покращує опрацьовування деталей в тінях.

На відміну від старших моделей, у Xerox Color C70 немає бібліотеки користувальницьких матеріалів, тому оператору доводиться записувати налаштування для нестандартних матеріалів в блокнот або на іншому комп'ютері.

швидкість друку

Обробка «важкого» PDF-файлу контролером зайняла 19 с (при форматі друку А3 та вирішенні растрирования 1200 dpi). Це хороший результат, який раніше не завжди був досяжний навіть для серйозних ЦПМ: обчислювальні потужності зростають швидко. Від натискання кнопки до початку друку проходить близько 9 с - як і обіцяно в технічних характеристиках.

При односторонній кольорового друку на папері формату А4 щільністю 80 г / м2 швидкість повинна бути 70 відбитків в хвилину, на практиці вийшло 71. При двостороннього друку швидкість цілком логічно зменшилася вдвічі і склала 35 відбитків в хвилину, хоча на думку виробника вона повинна бути тільки 32 .

Чорно-білий друк повинна бути, за даними виробника, швидше кольоровий. Ми випробували тільки варіант двосторонньої монохромного друку: «дуплексом» машина надрукувала 36 аркушів А4 за хвилину, що майже дорівнює обіцяним 35.

Треба відзначити, що невелике перевищення швидкості на коротких тиражах не обов'язково поширюється на більш довгі: час від часу машина зупиняється для автоматичного калібрування.

Цілком природно для обладнання такого класу швидкість зменшується зі збільшенням щільності паперу: невелика «піч» не встигає прогрівати товстий матеріал на високій швидкості. Для тестування односторонньої друку на папері формату А3 ми використовували матеріал щільністю 280 г / м2. Хоча в технічних характеристиках зазначено, що вже при 220 г / м2 швидкість повинна бути 17 відбитків в хвилину, в реальності при 280 г / м2 за хвилину було запечатано 18 сторінок.

Швидкість двостороннього друку на папері формату А3 щільністю 90 г / м2 склала 18 відбитків / хв (обіцяно - 16).

Можна підсумувати, що більш-менш значне перевищення швидкості, зазначеної виробником, тільки порадує користувача.

відбитки

Стохастичний растр давно вже є в розпорядженні «цифровиков». Але раніше робота з ним нерідко ускладнювалася проблемами з передачею кольору: «заваленими» тінями, спотворенням пам'ятних кольорів. Вдосконалений алгоритм растрування для Xerox Color C70 практично усуває ці проблеми

Дозвіл обробки зображення робиться з дозволом 600 або 1200 dpi. Варіант з великою роздільною здатністю краще для відтворення градієнтів, але в цьому випадку не працює функція «покращення тексту», яка особливо актуальна, якщо потрібно друкувати дрібними літерами.

Якість друку нашого стандартного тесту було хорошим - як на звичайному офісному папері, так і на папері з покриттям. Хоча різниця між відбитками на різних сортах паперу є. Наприклад, на Olin Smooth absolute white виробництва Arjo Wiggins (300 г / м2) і Invercote Creato (Iggesund Paperboard, 300 г / м2) з гладкою поверхнею виходять рівні, щільні плашки і заливки.

Навіть текст 2 пт виходить чудово - в т. Ч. І на звичайній «офісної» папері без покриття. З вивороткой картина дещо гірше: рубаний шрифт читається з 3 пт, а у шрифту з зарубками проблеми є навіть на 7 пунктів. Але на вибір правильного шрифту треба звертати увагу при роботі з більшістю ЦПМ

А ось на Curious Scin щільністю 270 г / м2 (Arjo Wiggins) помітні неоднорідності на растрових сітках. Ще більші проблеми спостерігаються на матеріалах з текстурованою поверхнею: Curious Matter goya white (270 г / м2) Arjo Wiggins і Conqueror Connoisseur 100% cotton neutral (300 г / м2) Arjo Wiggins. Зусиллями співробітників навчального центру Xerox, де ми проводили тестування, ці дефекти вдалося зменшити за рахунок регулювання інтенсивності переносу тонера. Очевидно, при наявності часу і бажання друк виявився на текстурованих матеріалах можна звести до мінімуму - про це можна судити по тому, що на сільнотекстурірованной папері Keaykolour Fusilier (300 г / м2) Arjo Wiggins друк виходить цілком гідною.

Проблема полягає в тому, що в цій моделі, як вже було згадано, немає бібліотеки користувальницьких матеріалів. Тому робота з нестандартною папером є проблемою для оператора: йому доведеться самостійно підбирати оптимальний режим, а потім кожен раз відтворювати його за власними записами

Числа і можливості:

Швидкість - до 70 відбитків А4 в хв в кольоровому режимі, до 75 - у ч / б

Дозвіл - 2400 × 2400 dpi

Барвиста конфігурація - CMYK

Макс. формат паперу - 330 × 488 мм

Макс. область друку - 305 × 476 мм

Щільність паперу - 64-300 г / м2

Маса друкувального модуля - 273 кг

Рекомендоване місячне завантаження - 15-60 тис. Відбитків А4, максимальна місячна завантаження - 300 тис. Відбитків А4

висновок

Деяку проблему представляє відсутність бібліотеки користувальницьких матеріалів, як у пристроїв Xerox класом вище, що незручно для дизайнерських студій та друкованих салонів, які люблять експериментувати з різними матеріалами. Це додає необхідність додаткової настройки під специфічні матеріали. Але доводиться змиритися з тим, що не можна вимагати відразу всіх достоїнств від МФУ, призначеного, почасти, для корпоративних користувачів і більш доступного за ціною, ніж ЦПМ того ж виробника. Це один з аспектів, в якому ЦПМ, навіть мають номінально таку ж швидкість друку, перевершують МФУ.

В іншому Xerox Color C70 - цілком гідний варіант для початківців цифрове виробництво або підприємств з невеликими обсягами друку. Це пристрій чудово впорається зі стандартною рекламною продукцією, візитними картками і т. П. Продукцією, на ньому можна в лінію робити брошури для навчальних установ і корпоративного користування. До того ж воно досить компактно: в базовому варіанті без фінішёров займає в плані менш 1 м2 -1026 × 804 мм.

За матеріалами журналу PUBLISH

17 Березня, 2015