Дискусійна панель «after drupa club»

І ті поліграфісти, які дійсно уважно слухали доповіді та за час виступів сформували свою позицію, скористалися можливістю і навіть змогли похитнути позиції деяких виступаючих ораторів.
Модератором дискусії став директор MacHouse Андрій Соколов, який задав тон питанням про те, яке ж найяскравіший спогад залишилося в пам'яті експертів.
Наступне питання про екологічний майбутньому офсету і цифри із залу був адресований Михайлу Онищенко. Він пояснив, що для офсету є конструктивні рішення, які дозволять зробити процес друку на 90% екологічним.
Також обговорювалося питання, що дешевше - один цикл лазерної висічки або удар традиційного висекального преса. Одні фахівці порахували це питання невирішеним. Інші запропонували замість прив'язки до елементів друку відштовхуватися від інших аспектів друку.
Обговорювалося і питання про кількість друкарень, які незабаром закриються. На думку експертів, сучасні друкарні більше перепрофілюються в пошуку більш привабливою ніші: як, наприклад, друкарня, яка замість книг стала видавати зошити і домоглася в цьому успіху.
Останнє питання, поставлене директору «Сьогодні Мультимедіа» з приводу цифрових машин поставив під сумнів правильність його позиції з приводу окупності цифрових машин в майбутньому.
В кінцевому підсумку, полілог між кращими представниками сучасного друкарської справи переріс в насичену дискусію, результатом якої стало подальше налагодження контактів як між тими, хто вирішив ризикнути і спробувати впровадити нові технології, так і тими, хто продовжив відстоювати свою точку зору.
Ігор Сиромятников
Про Landa і 3D
«Презентація Landa залишила дуже яскраві спогади. Не знаю, настільки вигідно купувати такі машини для друку з економічної точки зору, але саме на виставці з маркетингової точки зору все було зроблено бездоганно. Але ще більше вражають 3D-технології. Незважаючи на те, що ці технології складно назвати печаткою в традиційному розумінні цього слова, присутність на drupа і виділення окремого павільйону під 3D-друк дуже показово. Але про те, які можливості має бути одержати в цьому цікавому напрямку, нам ще належить дізнатися ».
Денис Левін
Про холодному тисненні і лаку
«Розвиток технології холодного тиснення за останні кілька років вражає. І в цьому сегменті варто звернути увагу на компанії Xeikon і Domino. Використання лаку для друку відкриває нові можливості для вирішення проблем друку книг для сліпих людей. Якщо друк книг шрифтом Брайля ще проводиться, то друк художніх образів на папері - немає, адже до сих пір це було дорого і складно. З новими технологіями створення лакованих структур це можна зробити простіше і дешевше ».
Михайло Онищенко
Про екологічний майбутньому офсету і цифри
«Сучасні офсетні технології, які використовуються для виробництва упаковки харчових продуктів, дозволяють виробляти продукт, безпечний для навколишнього середовища, в той час, як цифрові технології мають багато нюансів використання, про що виробники повідомляють неохоче. Крім того, найбезпечніші з технологій створені саме на основі рішень, запозичених з офсетного друку. І з точки зору турботи про безпеку офсет представляє більше конструктивних рішень, які в кінцевому підсумку дозволять зробити процес друку на 90% екологічним ».
Олександр Величко
Про drupa 2016
«Цьогорічна виставка показала, що цифрові технології виходять на промисловий рівень і демонструють реальний потенціал для впровадження. Крім того, атмосфера drupa стала більш святковою, інтелігентної та інтелектуальної. Все менше на виставці «випадкових людей» -все для того, щоб дати можливість людям, які заробляють багато, заробити ще більше. Приємно бачити палаючі очі як у тих, хто це обладнання купує, так і у тих, хто це обладнання продає ».
Ігор Агарков
Про HP і саму поїздку
«Дуже сподобалася презентація новинок компанії Hewlett Packard. А ще спасибі Володимиру Мишалкина за ініціативу по організації поїздки українських поліграфістів на виставку - завдяки їй у нас з'явилася можливість не тільки побачити саму виставку, а й поспілкуватися з представниками друкарень і дізнатися їхню думку про саму виставку ».
Вкладені файли:- Журнал PrintPlus №5 (369 Kb)
Останні статті
Всі публікаціїШтучний інтелект у поліграфії: Нова ера креативності та ефективності
У світі, де технологічні інновації приходять із Кремнієвої долини, мало хто очікував, що поліграфія — галузь із ба...
Насичений, теплий коричневий - Pantone представив колір року 2025
Уловлюючи глобальний настрій зв’язку, комфорту та гармонії Програма «Колір року за версією Pantone»...
Шрифти на дієті: як нові гарнітури худнуть, щоб зберегти папір і гроші
Видавець HarperCollins і набірна компанія 2K/Denmark розробили нові шрифти з метою зменшення кількості сторінок у своїх ...
Майбутнє цифрових друкарських технологій разом із MacHOUSE на REX-T-REX 2024
MacHOUSE бере участь у виставці REX-T-REX 2024, що відбудеться з 10 по 12 вересня 2024 року у виставковому центрі «...
drupa 2024: Нові горизонти поліграфії (фото)
Після восьмирічної перерви з'явилася унікальна нагода відвідати виставку drupa 2024. Ця подія завжди вражала своїм м...