044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Тримаємо курс на розвиток!

Тримаємо курс на розвиток!
577

Розкажіть в цілому про підсумки 2016 року.

Цей рік ознаменувався як мінімум двома значними заходами, на яких була присутня компанія MacHOUSE: drupa і семінар after drupa club. Завдяки цьому, нам вдалося закріпити відносини з поточними партнерами, отримати безліч корисної інформації, визначити вектори розвитку.

Приємно відзначити зростання продажів витратних матеріалів як офсетних, так і флексографських. Порадували продажу нового обладнання. Йдеться про допечатном обладнанні. Також відзначився ринок узкорулонних флексографських машин. Активізувалося напрям програмного забезпечення та лабораторної техніки.

Чи змінилося портфоліо постачальників? З чим це пов'язано?

MacHOUSE працює з серйозними і надійними компаніями. Тому стратегічні партнери в області класичних технологій залишаються з року в рік колишніми. Серед них, наприклад, Agfa, Manroland Sheetfed, Manroland Web System, Mark Andy, Flint Group, Huber. Довгострокові відносини не можуть обмежуватися одним роком або періодом між виставками drupa.

Але основний розвиток ринку в найближчій перспективі ми пов'язуємо з цифровим друком. Саме нею все частіше цікавляться українські замовники. Тому відносно недавно в число наших партнерів увійшли світові лідери Xeikon і Domino. Обидві компанії показали велику кількість нових рішень на drupa. Сподіваємося, що в найближчому майбутньому вони займуть своє місце в українських друкарнях пакувальної і комерційної друку.

Ще одна тенденція - інтерес друкарень до технології холодного нанесення фольги. Йдучи в ногу з часом, ми уклали угоду з світовим лідером в цьому напрямку - компанією Eagle Systems.

Які продукти користувалися найбільшим попитом?

Сьогодні компанії, що не готові розвивати основні засоби виробництва, прагнуть поліпшити якість продукції, оптимізуючи існуючі процеси. Відмінне рішення - це інвестиції в барвисті лабораторії. Оскільки спеціальне ПЗ, системи контролю кольору і фізико-хімічних властивостей матеріалів X-Rite і Labthink - це можливість збільшити ефективність і знизити витрати.

Досить популярним став софт для змішування фарб X-Rite InkFormulation. При друку гнучкої упаковки використовується дуже багато сумішевих квітів. При замовленні їх на стороні складніше контролювати якість. До того ж, InkFormulation дозволяє при створенні формули задіяти барвисті залишки, що економить час, складські ресурси і фінанси.

У сегменті витратних матеріалів найбільш затребуваний продукт - офсетні пластини. MacHOUSE пропонує пластини «представницького» класу Agfa, що гарантують абсолютну повторюваність, незалежно від будь-яких факторів. Їх можна експлуатувати з закритими очима. Продуктова лінійка Agfa досить широка і може задовольнити будь-які запити.

Ще одна сильна сторона MacHOUSE - широкий асортимент фарб і лаків. У портфелі присутні виробники Dong Yang (Південна Корея) і Martinez Ayala (Іспанія). Це допомагає гнучко реагувати на курсові коливання і пропонувати клієнтам найбільш вигідні умови.

Також великий інтерес викликають Анілоксових вали Zecher. В цьому році компанія MacHOUSE посіла друге місце в світі з продажу та відновленню валів Zecher.

Досить важливий напрямок в нашій роботі - це добавки і суперконцентрати Budin Akarca, використовувані при виробництві полімерів. До речі, в подальшому ми плануємо посилювати цей напрям, але поки це невеликий секрет.

Які напрямки стануть найбільш перспективними в найближчому майбутньому? І як MacHOUSE до них готується?

Drupa продемонструвала величезний попит українських поліграфістів на обладнання, особливо цифрове. В першу чергу, мова йде про цифрових системах для друку упаковки, а також цифрових рішеннях для післядрукарської обробки, наприклад друкованих та висікальних модулях Xeikon. Досить цікаві цифрові модулі продемонстрував і Mark Andy. Тому в наступному році одним з акцентів в нашій роботі стане промислова цифровий друк.

Досить перспективно напрямок офсетного і флексографічного друку УФ-фарбами. Ми активно працюємо з постачальниками і зможемо запропонувати українським користувачам широкий асортимент відповідних фарб, лаків і хімії. Наприклад, в асортименті Martinez Ayala відносно недавно з'явилися дві серії UV-Paper і UV-Pack. І обидві вже доступні українським користувачам.

Активно розвивається напрямок сервісу. Сервісна команда MacHOUSE добре зарекомендувала себе не тільки в Україні, а й за її межами. Зокрема, не так давно інженери MacHOUSE провели монтаж друкованої машини ROLAND 706 LV в Мінську. Крім того, був цікавий проект в Центральній Азії. Компанія постійно піклується про кваліфікацію інженерів сервісного центру, інвестуючи в їх навчання.

Також MacHOUSE бере активну участь в навчанні типографського персоналу. Зокрема, проводяться тренінги з управління кольором, під час яких оператори можуть отримати теоретичні та прикладні знання.

Чи спостерігаєте Ви інтерес до систем для управління робочими потоками?

Поки такий софт в нашій країні не монетизованим зважаючи дешевої робочої сили і відсутність модулів автоматизації окремих процесів. Однак MacHOUSE багато уваги приділяє вивченню його можливостей. Як тільки галузь буде готова, ми зможемо надати різні цікаві рішення.

Дуже часто в українських друкарнях не систематизовані бізнес-процеси, як комерційні, так і технологічні. Але ця ситуація буде змінюватися, оскільки друкарням доводиться виходити на європейський ринок, підвищувати ефективність і адаптуватися до більш жорстким стандартам. Попит на системи контролю кольору і інтерес до оптимізації виробництва підтверджують цей факт.

Що відрізняє MacHOUSE від інших компаній?

У MacHOUSE відмінний і злагоджений колектив, багато фахівців працюють в компанії по 10-15 років. Власник при першій-ліпшій можливості інвестує в бізнес. Ряд речей здійснюється не заради прибутку.

Крім того, в MacHOUSE європейський підхід до бізнесу. Політика компанії - якісні відносини з замовником. Ми намагаємося працювати як системний партнер і брати на себе всі турботи замовника, пов'язані з роботою устаткування і поставками матеріалів. Для цього є великі склади, велика кількість сервісних інженерів і технологів. Виробництво - це безліч технологій, зібраних в одному приміщенні. MacHOUSE не залишає замовника наодинці з проблемами.

А найскладніша проблема в 2016?

Мабуть, оптимізація логістики та складу. Було багато дрібних проблем, пов'язаних з цим напрямком. Однак до кінця року вийшло вийти на відмінні показники. Наприклад, логістика з Туреччини скорочена за часом втричі, вдалося підвищити оперативність поставок з Південно-Східної Азії.

Що для вас натхнення?

Моя сім'я. Для мене дуже важливо усвідомлювати, що мої близькі поруч.

Поділіться з читачами головним радою, який Ви коли-небудь отримували?

Найголовніша порада, який мені колись дав колега: «Не заганяй себе в проблему». Коли проблем багато, може наступити стан вибуху. Якщо концентруватися нема на вирішенні, а на проблемі, ми перестаємо вирішувати і починаємо переживати.

Правда, іноді у мене не виходить слідувати цій раді :)

Що допомагає сконцентруватися?

Чітке розуміння мети.

Чи є у вас рецепт успіху?

Успіх в будь-якій справі приходить в результаті завзятості. Якщо не робити нічого, то нічого і не вийде.

Що можете побажати українським поліграфістам?

Я себе відношу до українських поліграфістам, тому побажаю той же, що і собі.

В першу чергу, замовників, які розуміють, що поліграфія - це важка праця, який потрібно цінувати, а й не хотіти отримати щось безкоштовно і на вчора.

Хочу також побажати Україні в цілому зростання економіки. Це буде означати зростання купівельного попиту, що спричинить попит на упаковку, рекламу, роздаткові матеріали та ... нове обладнання.

12 Грудня, 2016