044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


B9H4PO95 Друк

FOGRA

Контрольна шкала FOGRA Contact Control Strip KKS

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Контактно-копіювальна шкала дозволяє якісно і кількісно оцінити непрокопіювання і пов'язані з нею явища, що виникають при копіюванні плівки.

Застосовується для:

  • контролю тенденції втрати чіткості контурів при експонуванні плівок і друкарських пластин (позитивні і негативні пластини),
  • об'єктивної оцінки копіювальної рами,
  • порівняння різних типів офсетних пластин,
  • визначення необхідної тривалості створення вакууму,
  • визначення оптимального часу експонування через розсіювальну плівку,
  • та інших режимів процесу копіювання.

Шкала KKS містить три круглих об'єкта однакового діаметра (25 мм), що складаються з тонких кільцеподібних ліній однакової товщини (50 мкм). Площа заповнення моделі становить 20%, а частота ліній - 40 см. Центр кожного контрольного елемента виступає над площиною шкали. Висота над рівнем моря в модельному об'єкті 1 становить 75 ± 5 мкм. Висота над рівнем моря в елементах 2 і 3, відповідно, подвоюється і потроюється щодо елемента 1. Кільцеві лінії пронумеровані в чотирьох напрямках від центру контрольного елемента до його периферії.

При копіюванні такої шкали на ділянках розміщення контрольних елементів утворюється непрокопіювання, викликане навмисним порушенням щільного контакту. Непрокопіювання зростає від елемента 1 до елементу 3.

Допустимі значення непрокопіювання відповідають плямі, розміри якої знаходяться в діапазоні 14-19 ліній контрольного елемента 2 і відповідно в діапазоні 20-25 ліній контрольного елемента 3.

На нижніх значеннях припустимого непрокопіювання (лінія 14 контрольного елемента 2 і лінія 20 контрольного елемента 3) зберігається 50% зображення лінії, а на верхніх значеннях (лінія 19 контрольного елемента 2 і лінія 25 контрольного елемента 3) зображення зберігається повністю.

Разом зі шкалою FOGRA-KKS необхідно копіювати контрольну шкалу UGRA Plate Control Wedge 1982 для об'єктивної оцінки процесу експонування пластини.

Для кількісної оцінки непрокопіювання шкали необхідно розташувати в центрі і в кутах копіювальної рами. Після цього слід провести по п'яти копіювань в оптимальному режимі експонування при стандартних умовах. Таким чином встановлюють мінімальну величину непрокопіювання, яка може бути отримана при копіюванні без розсіює плівки. Потім для вибору оптимального сумарного часу експонування (через розсіювальну плівку і без неї) проводять копіювання через розсіювальну плівку. Час експонування через розсіювальну плівку має становити 100, 50, 30 і 20% від загального часу експонування.

Для кожного значення необхідно провести по п'яти копіювань, причому всі інші параметри повинні залишатися незмінними і відповідати режимам копіювання без розсіювальної плівки.

Для визначення тенденції до непрокопіювання і втрати чіткості контурів рекомендується один-два рази на рік проводити контрольні випробування копіювальної рами зі шкалою KKS. Порівняння отриманих даних дозволить своєчасно виявити, зокрема, знос гумових ущільнень килимка копіювальної рами, погіршення роботи елементів вакуумної системи і т. П. Крім цього, рекомендується використовувати шкалу KKS для уточнення режимів копіювання в тих випадках, коли змінюється тип застосовуваних офсетних пластин, матеріали і якість змонтованих фотоформ і інші параметри процесу.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]