+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


MB BÄUERLE

MB BÄUERLE
Компанія MB Bäuerle є одним з визнаних у всьому світі новатором фальцевальних технологій. Понад 50 років вона концентрується на розробці і виготовленні машин для післядрукарських процесів. На сьогоднішній день основним фокусом компанії є автоматичні фальцювальні машини.
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
MB autoSET 18 / XT
WRMO4CBV MB autoSET 18 / XT 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: автоматичне налашатування на формат - системи подачі, модуля акумуляції листів перед фальцюванням, чотирьохкасетної фальцевальной станції і станції накопичення після фальцювання, листопроводної системи, самонакладів вкладень, модуля подачі конвертів, станцій загину клапана і за..

MB Labeller MR393 TL
N11IHDEO MB Labeller MR393 TL 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: модульна побудова; мобільна несуча база; інтеграція в лінію з іншими пристроями; подача продукції з фальцевальної системи; центральний пульт управління; система контролю наявності етикеткової стрічки. Технічні характеристики Labeller MR393 TL Товщина продукції, мм до 5 Ширина п..

MB leafletFOLDER NET 21
3OMDYSHD MB leafletFOLDER NET 21 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: онлайн-версія впроваджується в потокову фасувальну лінію і повністю з нею синхронізується; автономна версія може також виробляти іншу фальцьовану продукцію, наприклад, рекламні буклети; автономна версія крім спеціалізованої продукції, може виробляти будь-яку іншу Фальцьована пр..

MB Multimaster 38 PBA
KV1KMKUR MB Multimaster 38 PBA 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: механічне налаштування параметрів; пневматичний самонаклад зі столом рівняння; можливість встановлення двох фальцювальних станцій як послідовно, так і перпендикулярно; кожна станція може мати від 4 до 6 касет; опціональні ріжучі, перфораційні і бігувальні ножі; лічильник компле..

MB multipageMAILER
1BJX8YF7 MB multipageMAILER 1.00грн.

На складі


Подача здійснюється з листового самонакладу, з рулону або безпосередньо з цифрової друкарської машини. У новому акумуляційному модулі за один цикл проводиться комплектація відправлення, наноситься клей і здійснюється фальцювання. Крім виготовлення оригінальних поштових відправлень системи multipageM..

MB multipli 35 F / 35 S / 35 PBA
Q7M7J3EH MB multipli 35 F / 35 S / 35 PBA 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: механічне налаштування параметрів; три типи самонакладів: фрикційний, пневматичний або пневматичний зі столом рівняння; можливість встановлення двох фальцювальних станцій як послідовно, так і перпендикулярно; кожна станція може мати від 2 до 4 касет; опціональні ріжучі, перфора..

MB prestigeFOLD NET 38/52/66
5VKOZ54L MB prestigeFOLD NET 38/52/66 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: пневматичний або високостапельний самонаклад; бічний роздув стопи; подача листа вакуумним барабаном і присосками за задій край; автоматична наслаштування всіх параметрів фальцювання на формат (самонакладу і столу рівняння, касет і валів, приймального пристрою) з сенсорного пуль..

MB System NET 52
PT7RER3W MB System NET 52 1.00грн.

На складі


Системи на базі фальцювальних машин з автоматичним налаштуванням prestigeFOLD NET оснащуються різними типами подавальних і допоміжних пристроїв. Зручність експлуатації, короткий час приладження і мінімальні відходи - унікальні переваги рішень. Лінійка представлена наступними системами...

MB System NET 52 ACCU
ZM3UOXKU MB System NET 52 ACCU 1.00грн.

На складі


Технічні особливості: при виробництві поштових відправлень крім рулонної подачі система оснащується пристроєм подачі нескінченного формуляра зі стопи з наступним фальцюванням листів або сформованих комплектів документів; при виробництві книжково-журнальної продукції система оснащується пристроєм рул..

MB System NET 52 MAIL
WEQJ0AAK MB System NET 52 MAIL 1.00грн.

На складі


..

MB System NET 52 PoD
ULGYE5PB MB System NET 52 PoD 1.00грн.

На складі


..