044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Нова модульна серія Colorado - найпродуктивніше рішення у своєму сегменті ринку

Нова модульна серія Colorado - найпродуктивніше рішення у своєму сегменті ринку
463

Canon запустив свою нову серію Colorado M, що складається з двох принтерів для друку на рулонах широкого формату, які є модульними за конфігурацією швидкості та обробки носіїв.

Виробник описує цей продукт як "найшвидше і продуктивне рішення у своєму сегменті ринку", асортимент пропонує можливості друку з використанням спеціальних ефектів і білого чорнила.

Масштабованість серії дозволяє користувачам вибирати з різних швидкостей виведення: Colorado M3 пропонує крейсерську швидкість 29 м2 на годину та максимальну швидкість друку 111 м2 на годину, а M5 – 40 м2 на годину та максимальну швидкість друку 159 м2 на годину.

Обидві моделі можуть бути оновлені з однієї швидкості на іншу для тимчасової продуктивності або постійно. Обидва принтери також можуть бути оновлені до варіанта з білим чорнилом UVgel від Canon до моделей M3W і M5W, а також оснащені чорнилом FLXfinish+ мат/глянець для друку CMYK.

При використанні нового чорнила Canon UVgel білого кольору користувачі можуть створювати більш широкий спектр рішень, таких як графіка для вікон, етикетки та шпалери. У поєднанні з новою технологією датчиків виявлення носіїв, це дозволить користувачам розширити свою типову пропозицію продукції для підкладок з текстурою, прозорими, відбиваючими або магнітними властивостями.

Перевагою чорнила UVgel, за словами Canon, є те, що вони швидко створюють щільні і непрозорі зображення з використанням білого чорнила при меншій кількості проходів, ніж традиційні технології друку, при цьому надрукований результат зберігає свою початкову білизну з часом.

Використання UVgel також скорочує простої, викликані загальними проблемами, такими як очищення сопел і технічне обслуговування, пов'язані із застосуванням білого чорнила. Це пов'язано з тим, що технологія UVgel витрачає на 40% менше чорнила для створення зображення тієї ж якості.

«З моменту їх появи на ринку принтери Colorado з чорнилом UVgel встановлюють найвищі стандарти швидкості, якості та загальної продуктивності», - говорить Дженніфер Коллокзек, старший директор з європейського планування, маркетингу та інновацій у галузі виробничого друку в Canon Europe.

"На додаток до цих критично важливих для бізнесу показників продуктивності, постачальники графіки широкого формату сьогодні хочуть робити розумні, екологічно відповідальні інвестиції в друковані рішення, які можуть розвиватися разом з ними та допомагати їм використовувати прибуткові творчі додатки, продукти та ринки, що ростуть", - каже Колоцек.

Коллоцек додає: "Завдяки своїй модульності та додаванню опції легкого догляду за білим чорнилом, нова серія Colorado M стає двигуном зростання, на який компанії можуть покластися, щоб покращити свої можливості та втілити ідеї в реальність."

Нова серія Colorado M доступна через акредитованих партнерів та через прямі канали продажів Canon.

4 Квітня, 2023