044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Canon і HEIDELBERG оголошують про партнерство на виставці drupa

Canon і HEIDELBERG оголошують про партнерство на виставці drupa
73

HEIDELBERG і Canon офіційно оголосили про глобальне співробітництво у листовому струменевому друці на цьогорічній виставці drupa в Дюссельдорфі.

Обидві компанії мають намір зосередитися на підтримці комерційних друкарських підприємств, які прагнуть впровадити гібридне офсетне/цифрове виробництво, щоб задовольнити змінні потреби замовників друку та підвищити здатність бізнесу обробляти коротші тиражі більш різноманітних завдань.

Акіра Йошіда, президент, головний виконавчий директор і голова Ради виконавчих директорів Canon Production Printing, зазначає: «Canon спрямувала значну енергію та інвестиції на розвиток своєї передової струменевої технології, щоб дати клієнтам у комерційній друкарській галузі чітке бачення їхнього майбутнього. HEIDELBERG має унікальну спадщину, обширну клієнтську базу та глибокі знання потреб комерційних друкарських підприємств.

«Ми впевнені, що наше співробітництво з HEIDELBERG прискорить перехід до змішаного офсетного/цифрового виробництва та забезпечить трансформаційні інновації для багатьох інших офсетних друкарських підприємств по всьому світу».

В рамках угоди HEIDELBERG розширить свій технологічний портфель, представивши власну лінійку струменевих друкарських машин на основі нововведеної струменевої друкарської машини формату B2 від Canon та вже усталеної струменевої друкарської машини формату B3.

Друкарські машини будуть інтегровані в робочий процес HEIDELBERG Prinect з обслуговуванням і чорнилом Saphira, що постачаються через HEIDELBERG.

Доктор Давід Шмеддінг, керівник відділу продажів Heidelberger Druckmaschinen, коментує: «Ми впевнені, що Canon є ідеальним партнером для HEIDELBERG, щоб підтримати наших клієнтів найкращими у своєму класі технологіями струменевих друкарських машин, підкріпленими глибокими знаннями в цифрових додатках та розвитку бізнесу.

«Наша мета - запропонувати друкарням, які одночасно працюють з листовими офсетними та цифровими друкарськими машинами, привабливий та інтегрований сервісний і продуктовий портфель. Саме тому ми раді запропонувати нашим клієнтам інноваційні промислові струменеві друкарські машини, інтегровані у наш робочий процес Prinect, щоб забезпечити гнучке та економічно ефективне автономне виробництво».

Відвідувачі drupa можуть побачити анімацію нової струменевої друкарської машини формату B2 на стенді Canon (Зал 8а, стенд B41-1 – B41-8). Очікується, що машина буде доступна у четвертому кварталі 2025 року.

5 Червня, 2024