044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Нова машина Xeikon LION LX3000 зі штучним інтелектом

Нова машина Xeikon LION LX3000 зі штучним інтелектом
318

Компанія Xeikon, підрозділ Flint Group, представила нову автоматизовану суху друкарську тонерну машину LION LX3000 для високоякісного друку етикеток.

Машина була вперше представлена публіці на виставці Labelexpo Europe 2023 у Брюсселі з 11 по 14 вересня. Вона розроблена для ширини полотна 330 мм і має швидкість друку 42 м/хв, щоб задовольнити попит на більш високу продуктивність та економічніші рішення для масового виробництва цифрових етикеток.

Френк Якобс, старший менеджер з продуктів Xeikon, каже: «Власники брендів звикли до переваг цифрового друку, включаючи неперевершену гнучкість, високу якість та швидку доставку.

Тепер, завдяки надійності тонерної технології Xeikon, яка має високу точність, у поєднанні з високою продуктивністю LION та системою Cruise Control для 100% ідеального тиражу, виробники етикеток можуть виробляти більші обсяги високоякісної продукції набагато економічніше».

Система Cruise Control від Xeikon використовує передові технології зору та штучний інтелект (ШІ) для безперервного моніторингу та автоматичного регулювання параметрів виробництва друку.

Cruise Control також перевіряє, регулює та повідомляє про п'ять ключових налаштувань, щоб забезпечити точну реєстрацію кольорів, щільність друкуючих станцій та відповідність заданому колірному еталону. Якщо якість не відповідає очікуванням замовника, генерується автоматичне повідомлення та друкується разом із відбитком.

LION оснащена новими екологічними тонерами Xeikon, які не містять різних хімічних речовин та мінеральних олій та є на 100% веганськими.

Філіп Вейманс, віце-президент з маркетингу Xeikon, підбиває підсумок: «Подання цієї передової етикеточної друкарської машини є важливою віхою в нашій прихильності до створення адаптованих до конкретних застосувань рішень, які надають нашим клієнтам конкурентну перевагу. Місія Xeikon полягає в тому, щоб продовжувати йти цим шляхом і зробити цифровий друк першим вибором для всіх виробників етикеток».

У підсумку, Xeikon LION LX3000 - це передова цифрова друкарська машина для етикеток, яка пропонує високу продуктивність, економічність та екологічність. Машина оснащена системою Cruise Control, яка забезпечує точну реєстрацію кольорів та щільність друку. LION також оснащений новими екологічними тонерами, які не містять різних хімічних речовин та мінеральних олій та є на 100% веганськими.

19 Жовтня, 2023