044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Agfa представить нові струменеві рішення на FESPA 2021

Agfa представить нові струменеві рішення на FESPA 2021
2354

Під заголовком «Нові починання. Нові можливості», Agfa святкує поступове «відкриття» світу та нагоду презентувати оновлений асортимент рішень для струменевого друку в прямому ефірі для європейської графічної індустрії на FESPA в Амстердамі (12-15 жовтня).

«Ми в захваті від того, що ми зможемо знову зустріти європейських постачальників поліграфічних послуг на стенді ярмарку Agfa після через стільки часу та поговорити з ними особисто», - каже Том Вермелен, керівник бізнес -підрозділу Agfa Inkjet Sign & Display. «Навіть незважаючи на те, що ми організували низку віртуальних заходів, а також створили численні онлайн-демонстрації за останні 1,5 року, було б чудово знову обговорити потреби друкарських компаній у реальному житті. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб допомогти їм прискорити темп та створити нові можливості для зростання. За останній період ми розробляли та вдосконалювали безліч рішень, які ми прагнемо показати ».

Асортимент струменевих рішень Agfa на FESPA включатиме:

  • Новий флагманський струменевий принтер Agfa для верхнього сегменту ринку  вивісок та дисплеїв. 3,3-метровий гібридний світлодіод Jeti Tauro H3300 UHS-також відомий як "Звір", посилаючись на свою потужність і міцну конструкцію-орієнтований на надійне цілодобове виробництво першокласної якості зображення навіть при найвищій пропускній здатності (2-прохідний режим), що забезпечує швидкість до 600 м²/год. Поряд із вивіскою та вивіскою, він також добре підходить для друку гофрованого картону. Світлодіод Jeti Tauro H3300 доступний у шести конфігураціях - чотири для друку на дошці та два для рулонів. На FESPA він буде показаний з таблицею ручного завантаження та автоматичним розвантажувачем.
  • Agfa представляє ще один новий принтер на FESPA. Avinci CX3200 із сублімаційною фарбою з сублімаційними вивісками довжиною 3,2 м виробляє яскраві високоякісні відбитки на широкому асортименті тканин на основі поліестеру, придатних для застосування у приміщенні та на відкритому повітрі з використанням м'яких вивісок та оздоблення внутрішніх приміщень-безпосередньо або з перенесенням паперу як проміжного етапу.
  • Також на стенді буде Oberon RTR3300, 3,3 м високоякісна машина для рулонних рулонів Agfa, яка поєднує в собі чудову якість і високу продуктивність з унікальною простотою використання. Завдяки затвердінню УФ-світлодіодів та друкованій пластині з водяним охолодженням, він справляється навіть з найбільш чутливими до нагрівання гнучкими матеріалами. Опція з двома рулонами забезпечує ефективний друк на двох менших рулонах носія.
  • Усі двигуни працюють на основі програмного забезпечення Asfati компанії Agfa, яке спрощує процес друку, гарантує послідовність кольорів та розгортає свої розумні алгоритми, щоб забезпечити найнижчий витрата чорнила на ринку.
  • У широкоформатній області застосування відвідувачі зможуть відкрити для себе різноманітні вражаючі відбитки, які демонструють якість друку двигунів Agfa та чорнил із сертифікатом GREENGUARD Gold, а також творчі можливості, які вони надають.
  • У спеціалізованій зоні промислового струменевого друку, де також будуть відображатися зразки друку, експерти Agfa готові обговорити рішення Agfa для струменевих застосувань, де друк є частиною промислового виробничого процесу. З одного боку, Agfa розробляє інтегровані рішення для друку, такі як Alussa для прикраси шкіри або InterioJet для друку ламінатів. З іншого боку, Agfa представлена ​​високопродуктивними струменевими чорнилами - як ультрафіолетовими, так і пігментними фарбами на водній основі - для широкого спектру промислових застосувань, співпрацюючи як з виробниками оригінальних виробів для друку, так і з їх клієнтами.

Зустрічайте Agfa на стенді 1-E20 на виставці FESPA 2021 (12-15 жовтня 2021, RAI Амстердам, Нідерланди).

Джерело Agfa

16 Вересня, 2021