044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Agfa Offset Solutions готується до незалежності

Agfa Offset Solutions готується до незалежності
602

Agfa Offset Solutions обирає нове ім'я

У серпні Agfa оголосила, що продає свій найбільший бізнес-юніт компанії Aurelius Group за 92 мільйони євро (78,9 мільйона фунтів стерлінгів) .

На початку цього тижня в Брюсселі компанія Offset Solutions провела конференцію Value Conference, орієнтовану на клієнтів упаковки, які використовують процес офсетного друку. 

Фредерік Дехінг, віце-президент із продажу та обслуговування, сказав, що фірма впевнена в майбутньому як самостійна компанія. Він сказав, що в кінцевому підсумку це призведе до «позитивних змін» як для клієнтів, так і для бізнесу. Він також підтвердив, що нова назва знаходиться на стадії розробки. 

«Назва бренду більше не буде Agfa, назва зміниться. Зараз ми готуємо нову назву», – зазначив він. 

Швидше за все ім'я вже відоме, але тримається в таємниці, поки Offset Solutions виконує всі звичайні процедури, необхідні для створення нового глобального бренду, разом із реєстрацією необхідних доменних імен і соціальних каналів.

Після нещодавніх новин про те, що Fujifilm планує припинити виробництво пластин на своєму заводі в Тілбурзі , Дехінг також скористався нагодою, щоб підтвердити прихильність Offset Solutions європейському виробництву форм. 

Підприємство має три заводи з виробництва пластин: Вісбаден у Німеччині, Сузано в Бразилії та Усі в Китаї, і продає близько 95 мільйонів квадратних метрів пластин по всьому світу. Компанія претендує на лідируючі позиції на ринку Європи та Латинської Америки. 

«Офсет залишатиметься домінуючим процесом протягом наступних п’яти-десяти років. Офсетна упаковка стрімко зростає, і вона є центром значних витрат на дослідження та розробки», – зазначив Дехінг. 

Offset Solutions — найбільший підрозділ Agfa. Минулого року його продажі склали 748 мільйонів євро, а цього року він повернувся до прибутковості завдяки поєднанню підвищення цін і заходів зі скорочення витрат. 

Очікується, що продаж компанії Aurelius завершиться в першому кварталі 2023 року. Agfa Offset Solutions буде мати право використовувати назву Agfa протягом року, якщо буде потрібно. Назви продуктів не зміняться.

За матеріалами printmonthly

9 Грудня, 2022