044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Книжкова типографія STAMPATRE Srl: оптимізація витрат та розумні інвестиції

Книжкова типографія STAMPATRE Srl: оптимізація витрат та розумні інвестиції
526
Коли мова їде про книжкове виробництво, то в першу чергу уявляємо високоякісну книгу в твердій палітурці з великим числом технологічних операцій та різними методами оздоблення.

Безумовно, надважливою технологічною операцією книжкового виробництва, те що книгу робе книгою, є якісне шиття книжкового блоку. Історично в світі книгу завжди виготовляли великими накладами, це відноситься як до видання бестселлерів так і до підручників та наукової літератури.

Але останні 10 -20 років набуває тенденція до збільшення замовлень але різкого скорочення накладів в силу різних причин, наприклад: видання підручників або спеціалізованої літератури різними мовами надмалими накладами або навіть одиничними екземплярами, також один із важливих критеріїв є скорочення стартових інвестицій у певне видання, або друк малими накладами для скорочення складських витрат.

Всі ці складові сприяють книжковим друкарням, крім офсетних машин, долучати сучасні цифрові друкарські машини і післядрукарські машини з відповідним функціоналом.
Подібні комплексні рішення виготовляє всім відома компанія SMYTH, яка є засновником ниткошвейного скріплення машинним методом.

SMYTH пропонує сучасному книжковому ринку серію промислових машин, а саме DX-50, DX-70 plus та Digitaline. Машини відрізняються форматом, технічним функціоналом, можливістю поєднуватись з іншими системами та обираються безпосередньо під задачі та можливості друкарні.


Яскравим прикладом, як складова комплексу виготовлення книги є промислова лінія друку та виготовлення зшитого книжкового блоку DX-70 PLUS SHEET FED в лінію з друкарською машиною Canon VarioPrint 6330 TITAN.

Цифрова друкарська машина Canon VarioPrint 6330 TITAN видає до 328 ч/б відбитків А4 за хвилину або 85 аркушів з двостороннім друком А3 формату. Максимальний формат друку 350 x 500 мм

А фінішна частина лінії забезпечує поперечне та повздовжнє фальцювання аркушів, формування книжкового зошиту з якісним обтисненням фальцю та шиття книжкового блоку. Тобто друкарня отримуєте з чистого аркушу зшитий книжковий блок готовий до вставки у палітурку.


SMYTH DX-70 PLUS має високу продуктивність до 200 м/хв що з легко перекриває можливості найшвидшого принтера у галузі. За технологічним процесом все дуже просто, віддруковані аркуші одразу потрапляють безпосередньо в секцію касетної фальцовки, після чого в модулі акумуляції формується комплект аркушів для майбутнього зошита від 4 до 32 сторінок, далі весь комплект у секціїі ножової фальцовки отримує готовий зошит з якісним обтисненим корінцевим фальцем якій транспортується у секцію шиття. На виході отримуємо якісні книжкові блоки розділені між собою.

Один з прикладів, це відома компанія STAMPATRE Srl у північній Італії з 40-річним досвідом у видавничо-друкарському бізнесі, яскраво демонструє зважений підхід у виборі та впровадження такого устаткування. Компанія спеціалізується на видавничій діяльності та комерційній поліграфії; виготовлення книг для видавництв, книжкових збірників, художніх книг, підручників для шкіл та університетів, навчальних посібників, технічних, науково-комерційних каталогів і брошур.

Швидке реагування на зміни у виробничих потребах ринку та значні інвестиції в нові технології друку та оздоблення забезпечили компанії продовження швидкого зростання та задоволення зростаючого попиту на цифрову друковану видавничу продукцію для коротких накладів та одиничних екземплярів.

Необхідність виконувати таку інтенсивну виробничу програму була саме причиною, чому компанія STAMPATRE нещодавно вирішила інвестувати в другий "DX-70 PLUS SHEET FED". Виробнича лінія складається з принтера Canon VarioPrint 6330 TITAN, з’єднаного з системою автоматичного комплектування, фальцювання та шиття SMYTH DX-70 PLUS.

«Наше рішення про купівлю, другої, дублюючої лінії, — пояснює керівник Анджело Рінаудо, — сформувалося на основі позитивного досвіду, який ми отримали під час використання першої системи, яку ми встановили в 2018 році. Ми цінуємо простоту у використанні лінії, її продуктивність і економію, яку ми можемо досягти. Наша компанія повинна мати можливість запропонувати клієнтам висококонкурентоспроможний TTM (Time To Market), який гарантує не лише швидкість виконання робіт, але й найвищу якість обробки незалежно від завдання».

Дві лінії DX-70 Plus дозволяють компанії повністю використовувати максимальну швидкість принтера Canon Varioprint 6330 TITAN. Принтер видає 8 сторінкові віддруковані аркуші безпосередньо на фінішну обробку у секцію поперечного фальцьовання, секцію комплектації зошита з декількох аркушів, та повздовжнього фальцювання корінця зошита перед шиттям.
Ця унікальна конфігурація не тільки гарантує неперевершену якість шиття та щільність корінця книги, але також значно оптимізує обсяги друку та зводить витрати, час виробництва та залучення оператора до мінімуму.

Сьогодні STAMPATRE Srl є ефективною передовою поліграфічною компанією, готовою прийняти найамбітніші видавничі виклики майбутнього, і Smyth у партнерстві з Canon пишається партнерством на цьому шляху.
 
5 Січня, 2023