044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Роздуми в компании Smyth

Роздуми в компании Smyth
528

Пандемія коронавірусу і відкладення DRUPA до наступного року зробили необхідним для багатьох компаній та для поліграфічної галузі в цілому перегляд своїх планів і бюджетів. Тож ми хотіли б ближче придивитися до деяких проблем, які постали перед тим, хто спостерігає ці події на власні очі, - генеральним директором компанії Smyth Сабріною Пронотто. Компанія Smyth - лідер в галузі післядрукарського обладнання для офсетного та цифрового друку книг.

Докторесо Пронотто, для початку поставлю вам дещо банальне запитання: як ви ся маєте?

Банальність іноді дозволяє нам повернутися з небес на землю. Але в мене все гаразд, дякую.

Ми побачили, як Smyth стала однією з перших компаній (якщо не найпершою), які прийняли рішення закритися з власної волі, коли поширення COVID-19 набуло загрозливих темпів. Що підштовхнуло вас до такого сміливого і непростого рішення?

Велике почуття відповідальності за людей, які працюють у мене, і за їхні сім'ї. Так як це, без сумніву, базовий елемент у тих компаніях, власників яких я поважаю і шаную. Такі люди живуть життям своїх компаній день у день. Вони глибоко, пристрасно віддані своїй справі й мають справжнє почуття обов'язку. Вони намагаються присвятити своїй справі якнайбільше часу, - так наче це частина їхньої сім'ї.

Чи важко було для вас прийняти таке рішення?

Мені здається, це було одне з найясніших і найчіткіших рішень, прийнятих мною за останні роки. Воно також було найбільш логічним у світлі допомоги нашій національній системі охорони здоров'я, яка в нинішній кризі потребує підтримки від кожного з нас.

Як ви ставитесь до тих компаній, які, натомість, не припинили роботи?

Якщо йдеться про ті компаній, від яких вимагають продовжувати роботу, позаяк вони є виробниками насущних товарів для нашої спільноти, то вони, на мою думку, заслуговують на пошану й підтримку, - якщо тільки їхня діяльність відповідає вимогам закону й нормам безпеки. Безперервність промислового виробництва безумовно допомагає нам почуватися "нормально" - до тої міри, як це можливо, - в ті скрутні часи, які ми з вами зараз переживаємо.

Як ви бачите керування компанією Smyth у дні добровільного закриття?

Компанія діятиме згідно з рекомендаціями, викладеними в наказах уряду, стосовно дочасних і оплачуваних відпусток. Після цього ми будемо здійснювати всі необхідні дії, пов'язані з субсидуванням, звільненням від оподаткування і соціальними допомогами, спрямованими на нашу підтримку.

Як ви плануєте працювати в умовах закриття і як довго воно триватиме?

Ми маємо змогу використовувати широкий спектр засобів сучасної підтримки бізнесу, не кажучи про роботу в "смарт"-режимі. Це значить, що ми можемо організувати нашу команду для гарантії таких видів діяльності, як продажі, обслуговування клієнтів і постачання запчастин. Також ми постійно підтримуємо зв'язок із клієнтами за телефоном, електронною поштою і Skype. Щодо часових рамок, то я можу підтвердити, що заходи, яких ми вживатимемо, протривають достатньо довго, щоб гарантувати безпеку та надійність для наших робітників. У подальшому ми будемо орієнтуватися на рекомендації органів охорони здоров'я, які видаються щотижня, і прийматимемо рішення про те, чи безпечним є повернення до роботи.

Що ви думаєте про рішення відкласти міжнародну виставку Drupa до квітня 2021 року?

Я гадаю, це рішення є цілком зрозумілим і правильним, оскільки поточні умови не можуть гарантувати успіху проведення великої торгової виставки в нашій галузі. Як виробники та перспективні учасники ми з нетерпінням чекали цієї виставки. Ми багато спланували і вклали багато праці й відданості в роботу з замовленнями, які одержали, та над новими продуктами, які мали намір презентувати на Drupa. З цієї причини ми зараз завершуємо підготовку деяких подій, які плануємо провести в наступні місяці. Вони будуть присвячені презентації на ринку кількох захопливих нових розробок, і наші клієнти матимуть чудову нагоду побачити нові післядрукарські рішення. Ми воліємо скористатися цими подіями, щоб наголосити на важливості підтримання вами віри в продукцію, Яка, згідно з нашим гаслом, на 100 відсотків "зроблена в Італії", а, найголовніше, "зроблена Smyth".

Чи не могли б ви натякнути, що нас очікує?

Ми представимо нові системи, розроблені с метою прискорення і спрощення зшивання книжкового блока як для цифрового, так і для офсетного друку. Нова система DX-70 BLUE WEB є однією з новацій, на яких я хочу особливо зупинитися, - результатом партнерства з компанією Tecnau, системою, що включає в себе надсучасні технологічні рішення, які роблять її не лише ідеальною для будь-яких специфічних вимог рулонного цифрового друку, а також надзвичайно конкурентоздатною у відношенні вартості. Серед наших цифрових друкарських продуктів - цього разу з аркушевою подачею - ми презентуватимемо нову версію DIGITALINE. Це лінія фальцювання і шиття, оснащена автоматичним пристроєм вертикальної подачі, з'єднана з нашою найновішою автоматичною машиною шиття FF-70 4D. Ми представили цю інтегровану систему на ринку в 2010 році, й продажі її йшли дуже добре. Тепер ми перевипускаємо її в оновленій версії з додаванням кількох унікальних робочих функцій, які роблять її дуже особливою. Утім, ніяка презентація нових продуктів не буде повною без систем для офсетного друку. Ми винайшли технологію "Smyth sewn" і були піонерами рішень автоматичного підбору і шиття впродовж більш ніж століття. Незаперечним фактом є те, що перша в світі лінія підбору і шиття була встановлена саме нами в Британії більше тридцяти років тому. Невдовзі ми матимемо честь і приємність презентувати на ринку нову лінію шиття UNIT. UNIT - по-справжньому інноваційна інтегрована система, що складається з горизонтального двонапрямного підбирача, з'єднаного в лінію з найкращою в своєму класі швейною машиною SMYTH FF-280 4D. Вибір інноваційних систем автоматизації робить це рішення ідеальним для задоволення найскладніших вимог офсетного друкарства.

Цю коротку презентацію я хотіла б завершити стислим оглядом X-TREME - нашого найновішого швейного автомата. Цим сміливим проєктом ми особливо пишаємося. Його втілення вимагало від наших інженерів і техніків усього їхнього професіоналізму, досвіду і відданості - не кажучи про багато років тяжкої праці. Завдяки цьому вони змогли реалізувати наш найбільш масштабний на сьогодні проєкт. Ми завжди готові до нових випробувань і прагнемо пропонувати нашим клієнтам найкращі виробничі системи. У цьому відношенні виняткова функціональність і революційні технічні характеристики X-TREME без сумніву являють собою новий щабель розвитку компанії. Ми будемо раді побачити всіх, коли зможемо повернутися до "звичайної роботи" і знову взятися за те, що робимо найкраще: розробляти нові проєкти, виробляти мрії та розвивати нашу компанію. Ми глибоко впевнені в тому, що каже гасло цього непростого періоду: "Tutto andra bene" (УСЕ ВИЙДЕ НА КРАЩЕ)!

17 Квітня, 2020