044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


SYNAPS XM тепер захищає від інфекційних бактерій і вірусів

SYNAPS XM тепер захищає від інфекційних бактерій і вірусів
4865


Синтетичний папір SYNAPS XM тепер удосконалено агентом, який перешкоджає розселенню та зростанню бактерій та вірусів на його поверхні. Епідемія COVID у всьому світі докорінно змінила наше уявлення про гігієну та безпеку здоров'я. Ми прийняли нові звички, щоб захистити свою спільноту та самих себе від поширення інфекцій. В Agfa ми застосовуємо технології, які підтримують нас у розробці продуктів, які допомагають боротися із поширенням шкідливих організмів. 

Як працює агент захисту?

Покриття SYNAPS XM тепер включає рівномірний консервант, який забезпечує вбудований захист продукту від осідання шкідливих мікроорганізмів, таких як бактерій, вірусів, грибка та цвілі на її поверхні. Його дія ґрунтується на технології з іонами срібла, яка вже багато років використовується у медицині, харчових продуктах та воді без шкідливих впливів. Не можна побачити, понюхати і навіть спробувати.

Наскільки надійний цей захист?

Наукові випробування довели, що синтетичний папір SYNAPS XM зупиняє розселення та зростання бактерій та вірусів до 99,94% - навіть на тих сферах друку, які на 100% покриті тонером. На підтвердження цієї інформації SYNAPS XM отримав сертифікати ISO 20743: 2013 та ISO 18184: 2019, які підтверджують антибактеріальну та противірусну активність відповідно. З цими сертифікатами ISO можна ознайомитись на сайті agfa.com/synaps. З часу виробництва. Кожен аркуш SYNAPS XM залишається надійно захищеним протягом усього терміну служби, навіть якщо його регулярно чистять чи стирають.

Більше не потрібне прибирання?

Очищення документів або вивісок, щоб уникнути зараження бактеріями або вірусами, значною мірою стає непотрібним. Звичайно, можуть бути інші причини, що виправдовують періодичне прання з використанням розчину мильної води, наприклад, карти меню можуть стати жирними, а вивіски - пилом. Можна розглянути можливість використання дезинфікуючого спрею або рідини, щоб уникнути поширення мікроорганізмів як альтернативу SYNAPS XM. Однак агент усередині SYNAPS XM автономно активний 24/7 і усуває тягар втручання людини. Під час їхнього використання. Карти меню, наприклад, мають тенденцію швидко створювати шар із мікроорганізмами, які безперервно нейтралізуються як вдень, так і вночі, щоб зберегти цілісність SYNAPS XM.

Перевага

Активний агент призначений насамперед захисту властивостей самого синтетичного паперу  SYNAPS. але як вдалий наслідок, вся спільнота може отримати вигоду зі вкладу SYNAPS XM у скорочення поширення бактерій та вірусів через друковані вироби в магазинах, ресторанах, школах або будинках державних служб. Подумайте про картки постійного клієнта, меню, картки безпеки польотів, контр-плакати та вивіски – це лише деякі з них.

Використання SYNAPS XM для друкованої комунікації може бути особливо корисним у приміщеннях для догляду за хворими, оскільки його поверхня захищена не тільки від поширення вірусу COVID-19, але також від стійких до антибіотиків бактерій, таких як Staphylococcus aureus (MRSA) та Vancomycin-resistanr Entero (VRE).

23 Грудня, 2021