044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


JEGQRQ7X Друк

AGFA

Процесор AGFA Attiro VHS

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Новітній процесор Attiro VHS, заснований на революційнії і запатентованії каскаднії технології. Продуктивність новинки досягає 3 м / хв, що складає більше 400 форм / год, як і в новітньому CTP Agfa Advantage N-TR VHS.

У Attiro і Attiro VHS три секції: концентрований гумуючий розчин каскадом зливається з третьої секції в другу, а потім - в першу. Таким чином, він використовується тричі, і максимальний ефект проявлення досягається при мінімальному витраті речовини. Повне очищення процесора потрібно тільки після проявлення 8000 м2.

Секція Gum 1

На цьому етапі 95% всіх неекспонованих областей видаляються з пластини. Розчин гума розпорошується на пластину. Ділянки із зображенням закріплюються на друкарській формі і тому не вимиваються гумом. Гум за допомогою каскадної системи потрапляє в перший резервуар з другого резервуара. Оскільки велика частина вимивання відбувається в першій секції гума, вона містить велику частину вимивної емульсії. З цього резервуара, відпрацьований гум зливають.

Секція Gum 2

Решта неекспонованої ділянки видаляється з пластини. Гумуючий розчин з третього резервуара (Gum 3), попадає в другий резервуар (Gum 2) для очищення. Потім каскадом потрапляє в перший резервуар.

Секція Gum3 

Шар свіжого гуму наноситься для запобігання окислення алюмінієвої пластини. Останній крок очищення здійснюється за допомогою концентрованого свіжого гуму з каністри, тим самим забезпечуючи ідеальну очистку друкарської форми. Свіжий гум і вода з резервуару в третій секції потім каскадом потрапляє в резервуар другої секції.

Основні переваги Attiro VHS

  • Мінімальна кількість гуму для максимального вимивання друкарських форм, яка досягається застосуванням унікальної каскадної системи;
  • повне обслуговування здійснюється після обробки 8000 кв.м. пластин;
  • висока продуктивність обробки пластин (до 350 пл. В годину).

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]