044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


24HXCH5M Друк

PRESSTEK

Цифрова офсетна друкарська машина PRESSTEK 75DI

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Революційна швидкість переходу з процесу на процес - 6 хвилин, включаючи прожиг форм!

 • Більш висока прибутковість у порівнянні з традиційним офсетом на коротких і середніх тиражах.
 • Повністю автоматизована цифрова офсетна машина B2 формату.
 • Найвища продуктивність.

Опис PRESSTEK 75DI

Більше робіт, вище обсяги друку, менше операцій

Без перебільшення можна сказати, що зараз все поліграфісти відчувають зростаючі потреби ринку в коротких тиражах, більш високій пропускній здатності виробництва і зниженій собівартості друкованої продукції. Цифрові офсетні друкарські машини Presstek DI добре відомі в усьому світі завдяки тому, що допомагають своїм користувачам відповідати самим жорстким умовам і вимогам ринку.

Галузеві дослідження показують, що валовий прибуток власників машин Presstek DI майже в 2 рази більше, ніж у власників традиційного офсету. Зростання виробництв, оснащених машинами DI, йде більш швидкими темпами в порівнянні зі звичайними друкарнями. Більш того, дослідження показують, що зараз найбільш затребувані тиражі довжиною від 500 до 20 000 примірників - саме ці тиражі приносять найбільший прибуток при друку на Presstek DI.

Presstek 75DI - ідеальне рішення для друкарень, які шукають можливості для зростання свого бізнесу, підвищення його ефективності і прибутковості. Presstek 75DI допомагає зайняти нішу оперативної високоякісного друку коротких накладів. Таких тиражів, в яких ви зараз не можете конкурувати з іншими друкарнями, або просто не беретеся за їх виконання або віддаєте друк на сторону, друкуючи з мінімальним прибутком.

Друкарські машини Presstek 75DI доступні в комплектації від 4 до 10 друкарських секцій.

Новий вимір

Машини Presstek DI - передові листові офсетні машини, в яких всі процеси по обробці та друку об'єднані в одну автоматизовану систему. Експонування форм в машині і автоматична підготовка до друку забезпечують машинам швидкість і оперативність цифрового друку одночасно з якістю офсетного друку.

Presstek 75DI відкриває новий вимір в DI-друці і друкарському бізнесі. Швидкий і простий перехід з процесу на процес, а також відсутність необхідності виготовлення форм на CTP або ФНА дозволять друкувати більше робіт в зміну і отримувати прибуток від оперативного друку коротких накладів. У порівнянні зі струминними машинами формату B2 цифрові офсетні машини Presstek 75DI працюють з більш широким спектром фарб, лаків, матеріалів, розмірів і листів, завдяки багатосекційній побудові Presstek 75DI і системі офсетного друку. Presstek 75DI розроблені для отримання максимального прибутку при друці тиражів довжиною від 250 до 20 000 відбитків.

Основні характеристики Presstek 75DI

 • Експонування форм в друкарській машині - всі друкарські форми записуються одночасно і з точним суміщенням, очищаються і готуються до друку без втручання оператора.
 • Система регулювання газової фарби автоматично регулює зональну подачу фарби у відповідність із зображенням.
 • Автоматичне експонування пластин і виведення на тиражний колір займають 6 хвилин.
 • Чудовий друк без зволоження з меншим розтискуванням і великим колірним охопленням.
 • Найвища лініатура - до 300 lpi і FM растрування (стохастика).
 • Друк на всіх матеріалах для офсету товщиною до 0,6 мм, в тому числі з восковим покриттям, а також на фользі, синтетичних паперах і пелюстках.
 • Друк на аркушах формату 788 мм х 600 мм.
 • Багатосекційна побудова дозволяє друкувати кольорами Pantone і лакувати відбитки.
 • Додаткова автоматизація дозволяє переходити з процесу на процес практично без втручання оператора та щоденного технічного обслуговування.
 • Лакувальна секція (опція).
 • Точне виробництво і надійність на довгі часи.

Економічні переваги Presstek 75DI

 • Низька собівартість друку найбільш затребуваних на ринку на даний момент коротких тиражів.
 • Найвища продуктивність без обмежень максимального навантаження 24 години 7 днів на тиждень 365 днів на рік.
 • Більш висока прибутковість у порівнянні з традиційним офсетом на коротких і середніх тиражах.
 • Зміни в макет можна вносити практично перед самим початком друку, виконувати термінові замовлення дуже просто.
 • Немає додаткових витрат на покупку і обслуговування експонувального обладнання, хімію і т.д.
 • Мінімальний час на підготовчі роботи, більше часу для друку.
 • Швидкий вихід на тиражний колір і його сталість протягом усього тиражу.
 • Можливість друкувати з прибутком практично будь-який тираж, незалежно від розміру, кількості сторінок, довжини тиражу, кольоровості або матеріалу.
 • Екологічна чистота.

Великі друкарні можуть отримувати додатковий прибуток, випускаючи продукцію на Presstek 75DI, завдяки гнучкості і можливостям цього обладнання. З одного боку, вони зможуть виконувати термінові замовлення і друкувати короткі тиражі з високою якістю офсетного друку, до якого звикли їх клієнти, з іншого, друкарні зможуть завантажувати свої листові або рольові друкарські машини довгими тиражами і багатострічковою журнально-каталожною продукцією.

Друкарні середніх розмірів доповнять можливості існуючих друкарських машин і отримають переваги експонування пластин всередині системи і автоматичну підготовку до друку тиражу. Вони зможуть отримувати прибуток на ринку друку на вимогу, продовжуючи виробляти більш довгі тиражі на колишній машині. При придбанні Presstek 75DI не потрібно буде враховувати можливості вже наявного в друкарні пристрою виготовлення пластин.

Невеликі друкарні і друкарські салони можуть наростити свої виробничі потужності та обсяги з друкарською машиною B2 формату без придбання додаткового обладнання для виведення пластин. Presstek 75DI простий в управлінні, його легше налаштувати під специфічні умови кожної конкретної друкарні, в порівнянні з традиційним офсетними машинами такого ж формату. Технологія друку без зволоження дозволяє досягати найвищих результатів друку навіть оператору з мінімальним досвідом роботи.

Закриваючи пробіл в прибутковості

Сьогодні 80% тиражів налічують до 5000 аркушів (1), кількість довгих тиражів неухильно знижується.

Щоб отримати максимальну користь з змін на ринку, багато друкарень прагнуть мати на виробництві та цифрові і офсетні машини. Але, як правило, ці пристрої не дають бажаної прибутковості в самому швидко зростаючому сегменті ринку - тиражах від 250 до 20 000 примірників. Саме в ньому, на думку поліграфістів, технологія Presstek DI найбільш повно відповідає їх вимогам.

Власники друкарень, які взяли участь в дослідженні InfoTrends (2), відзначили, що цифрові офсетні друкарські машини Presstek DI - найкращий вибір для друку тиражів від 500 до 20 000 примірників, крім того рентабельний друк тиражів, починаючи з 250 аркушів.

(1) Стратегії розвитку комерційного друку (2) InfoTrends, вивчення можливостей друку на Presstek DI: як закрити прогалину в прибутковості виробництва між офсетними і тонерними машинами

Збільшуйте свою продуктивність

Навіщо Вам потрібен Presstek 75DI? Відповідь проста: Ви зможете виконувати більше робіт в день. Готові макети можна посилати на друк прямо в офсетну друкарську машину і отримувати відмінний результат всього за кілька кроків і в найкоротші терміни, доступні сьогодні для формату B2. З моменту відправки файлу на друк до отримання готового тиражу у 2000 аркушів формату B2, віддрукованих в 4, 5, 6 або більше кольорів друкарській машині Presstek 75DI буде потрібно близько 15 хвилин.

Цифрова система управління потоками

Presstek 75DI просто інтегрується в будь-яку, існуючу в друкарнях, систему управління робочими потоками. Машина підтримує файли Postscript і PDF, працює з операційними системами Macintosh і PC. Налаштувати друк на Presstek 75DI по мережі не складніше, ніж налаштувати мережеву друк на звичайному принтері.

Режим автоматичного друку (Auto Print Mode) запускає всі необхідні кроки для виконання всього циклу друкарських робіт. Для обраної роботи будуть автоматично виготовлені форми, зроблені налаштування машини і друку почнуться без втручання оператора.

Цифровий офсетний друк DI - чудове рішення для друку на вимогу і роботи друкарні по моделі web-to-print - коли пристрій повинен постійно друкувати повнокольорову продукцію з мінімальною кількістю операцій і невеликим втручанням оператора.

Просто інтегрувати

Presstek 75DI - комплексна система, яка містить все, що необхідно для друку - з нею можна розширити виробництво, не змінюючи вже налагоджені процеси додрукарської підготовки та робочі потоки. Персонал дуже просто навчити працювати на Presstek 75DI. Спеціальна програма навчання співробітників друкарні роботі на Presstek 75DI допоможе Вам почати використовувати машину по максимуму відразу після інсталяції.

Створено для роботи

Від системи експонування всередині машини і автоматичної підготовки до друку тиражу до високої швидкості і точності друку, Presstek 75DI розроблений спеціально для того, щоб виконувати замовлення в найжорсткіші терміни, з частою зміною робіт і високою пропускною здатністю кожен день.

Всі циліндри машини оснащені підшипниками дуже точного виконання, елементи зубчастої передачі пройшли загартування індукційним струмом, основні елементи конструкції виконані з важкого чавуну. В результаті виходить дуже надійна і точна конструкція, що забезпечує стабільний друк з року в рік.

Технологія друку сухого офсету - висока якість і точна передача кольору

Технологія друку без зволоження, яка використовується в друкарських машинах Presstek DI, забезпечує більш високу якість друку з більшою щільністю фарбового шару, що збільшує колірний обхват і дозволяє відтворювати насичені кольори. При друці на Presstek DI розтиск точки набагато менше, так як не потрібно підтримувати баланс фарба-вода. Точка чіткіша і всі деталі відтворюються з фотографічною точністю. Друкарська машина відтворює лініатуру до 300 lpi і стохастичне растрування.

Технології компанії Presstek забезпечують високу якість, ефективність і низьку собівартість, і в той же час є запорукою налагодженого виробництва і дають ряд екологічних переваг.

 • Експонування пластин без використання хімії, не потрібно зберігати токсичні хімікати та платити за їх утилізацію.
 • Технологія друку без зволоження і автоматизація Presstek DI значно зменшує кількість викидів летючих органічних речовин, які утворюються в традиційному офсетному друці при використанні добавок в зволожуючий розчин і розчини для змивки офсетного гуму. При сухому офсеті не утворюються токсичні відходи, як при традиційному офсеті, і не потрібно витрачати гроші на їх утилізацію.
 • Швидкий вихід на тиражний колір скорочує витрати паперу на приладження, що, в кінцевому рахунку, знижує собівартість всього тиражу.
 • Офсетні фарби, включаючи фарби для сухого офсету, легко счищаются при обробці макулатури. У той час як рідкий тонер і тонер для струминного друку дуже погано піддається подібній обробці (за даними Міжнародної асоціації по очищенню макулатурної паперу від фарби INGEDE).

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]