044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


CA84RV5L Друк

BI. ESSE ADESIVI S.P.A.

Двосторонні липкі стрічки від компанії Bi.Esse Adesivi Spa (Італія)

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Компанія Bi.Esse Adesivi Spa (Італія) з самого початку діяльності сфокусувала свою увагу на виробництві високоякісного продукту - двосторонніх липких стрічок. Вони знайшли своє застосування в різних областях промисловості, але найкращі результати і відмінні відгуки отримали стрічки, які застосовуються в поліграфії, зокрема, флексографії і високому друці.

Виробничі та адміністративні потужності компанії знаходяться в передмісті Мілана, недалеко від перетину основних транспортних магістралей. Компанія вдало поєднує в собі високі техніко-організаційні якості (підприємство має унікальні технічні потужності) з професіоналізмом і ентузіазмом співробітників, що виражається в щорічному зростанні продукції, що випускається. Також ведеться постійний контроль якості продукції в лабораторіях, використовується тільки найкраща сировинна база, інвестуються кошти в розробку нових видів продукції. Всі стрічки тестуються з фотополімерними пластинами провідних світових виробників, завдяки чому відмінно зарекомендували себе на ринку.

Як відомо, одна з найбільш складних і відповідальних підготовчих робіт у флексографічному друці - це монтаж двосторонньої липкої стрічки на формовий циліндр і правильна встановлення кліше. Сьогодні поліграфічного ринку України компанія "МАКХАУС" пропонує різні види липких стрічок, які дозволяють досягти високих результатів при друці, максимально використовувати можливості друкарської машини і, як наслідок, домагатися високої якості робіт. Ці стрічки відрізняються за своїми технічними характеристиками, параметрами і призначенням.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]