044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


ABLW6WPQ Друк

PANTONE

Farnsworth Munsell 100 Hue Test

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Farnsworth-Munsell FM100 Hue (тест Фарнсворта Манселла) - простий у використанні тест і, в той же час, вкрай ефективний метод вимірювання точності сприйняття кольору людиною. Професіонали ось уже понад 40 років використовують цей тест щоб виміряти і оцінити здатність розрізняти кольори.

Farnsworth-Munsell FM100 Hue (тест Фарнсворта Манселла) - портативний 15-хвилинний тест аналізує, наскільки точно Ви бачите колір. Просте у використанні ПО для підрахунку балів покаже, чи не спостерігається у Вас порушення колірного зору, наприклад, дальтонізм, і, якщо так, то в якій частині спектра. Про тест Тест Farnsworth-Munsell 100 Hue використовується, щоб розділити людей зі звичайним кольоросприйняття на класи з відмінною, середньою і низькою здатністю розрізняти кольори, а також виявити проблемні кольори для людей з порушеннями колірного зору.

Приклади використання тесту

  • Перевірка кваліфікації для колористів;
  • визначення типу та ступеня порушення колірного зору;
  • виявлення поганого сприйняття кольору у продавців;
  • перевірка кандидатів при прийомі на посаду, пов'язану з професійною роботою з кольором;
  • розробка спеціалізованих тестів колірного зору;
  • дослідження ефективності медичних препаратів і / або їх побічних ефектів;
  • контроль ефективності інших методів тестування колірного зору.

Суть тестування

Даний тест містить чотири підставки с, загальним числом, 85 змынними кольоровими фішками (з варіаційних відтінки), які охоплюють весь видимий спектр. Відхилення і ефективність роботи колірного зору визначається за здатністю тестованого розташувати колірні фішки відповідно до спектральної прогресією. Чотири підставки зберігаються в стильному і міцному кейсі. Тест повинен проводитися при контрольованому освітленні, відповідному денного світла (рекомендується використовувати індикатори правильності освітлення Pantone). У комплект входить ПО для розрахунку тестових балів.

Системні вимоги

MacOS X, Windows 2000 / XP / 7/8. Тест відповідає вимогам ISO і багатьох інших стандартів.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]