+38 044 461 9175 Зворотній дзвінок
Замовлення
 • Замовлень немає


HUBER GROUP

HUBER GROUP
hubergroup вважається одним з лідерів виробництва поліграфічних фарб для більшості видів друку, але, крім того, це ще й виробник лаків для поліграфії, концентратів зволоження, змивів та інших допоміжних речовин.
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
CORONA-GA5015
4PGZ51U6 CORONA-GA5015 1.00грн.

На складі


Фарби майже без запаху з мінімальним ефектом псування потрібні для друку на упаковках харчових продуктів, кондитерських виробів, косметики, сигарет і багатьох інших товарів широкого споживання. Розробка нових засобів і використання відбірної сировини і методів виробництва привели до створення офсетн..

CORONA®-MGA 5045
B83SAV72 CORONA®-MGA 5045 1.00грн.

На складі


Принципи захисту споживача вимагають, щоб упаковка захищала вміст харчових продуктів від забруднення. Матеріали, друковані фарби і лаки, таким чином, не повинні містити речовин, які можуть бути перенесені на вміст упаковки в кількості, що перевищує встановлені законом норми. Будучи відповідальним па..

Grafo Drier Extra 10T5001
BCIIFNI7 Grafo Drier Extra 10T5001 1.00грн.

На складі


Застосування Спеціальна добавка, що виділяє кисень шляхом взаємодії зволожуючого розчину з фарбою, і тим самим сприяє окислювальному сушінні фарби «зсередини». В офсетному процесі фарба емульгує порівняно великий обсяг зволожуючого розчину. При друку на невсмоктуючих матеріалах ця частина зволожуючо..

Paste Reducer 10 T 9998
Y9AZNBU9 Paste Reducer 10 T 9998 1.00грн.

На складі


Застосування Paste Reducer заснований на мінеральних маслах в формі гелю. Використані масла мають температуру кипіння від 240 до 270 ° С, що робить їх ідеальними для ролевого офсету без сушіння. Низький рівень кипіння дозволяє додавати цей засіб в великому обсязі, не ризикуючи змінити властивості ви..

ROLLO-THERM
7LVGPS25 ROLLO-THERM 1.00грн.

На складі


Технологія друкарських фарб, повністю усуває запилювання Швидкий розвиток в області технологій рольового друку пред'являє до друкованих фарб високі вимоги по частині стійкості до механічних і температурних навантажень, яким вони піддаються на високошвидкісних машинах. Новітнє покоління наших фарб RO..

SCHEUERSCHUTZPASTE 10 T 4100
XW7VFNGS SCHEUERSCHUTZPASTE 10 T 4100 1.00грн.

На складі


При оцінці міцності матеріалу на стирання потрібно звертати увагу, що це властивість сильно залежить від матеріалу, що задруковується. Паста 10 T 4100 покращує опір до стирання друкарських фарб і фарб офсету. Застосування Паста для підвищення стійкості до стирання - це воскова паста для підвищення к..

Чорні фарби для друку газет ROLLO - TEMP

Вимоги до зовнішнього вигляду і якості щоденних газет постійно зростають. У той же самий час швидкість роботи машин, на яких виробляється газетний друк, вимагає від фарб високий ступінь стійкості і стабільності. Для того, щоб врахувати ці вимоги, необхідно мати надійні фарби, які самостійно з максим..