044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


47 UP 0001 M Друк

HUBER GROUP

Фарба офсетна NewV poly MGA Opaque White Premium

На складі

0.00грн.

Короткий опис

Криючі білила ультрафіолетового закріплення використовуються для друку на неабсорбуючих матеріалах для виготовлення харчової упаковки.

NewV poly MGA Opaque White Premium є фарбою, яка спеціально розроблена для друку пакувань харчових продуктів на неабсорбуючих підкладках під дією УФ випромінення. Ця фарба спеціально розроблена для використання на непродовольчий стороні упаковки.

NewV poly MGA Opaque White Premium не містить ізопропілтіоксантолу (ITX-free) та дифенилкетону (BP-free), забезпечуючи високу якість друку та враховуючи вимоги щодо безпеки в продовольчій індустрії. Вона розроблена спеціально для використання зі стандартними ртутними лампами ультрафіолетового випромінювання.

Ця фарба містить діоксид титану, який є білим пігментом і забезпечує високу непрозорість та ступінь білизни, дозволяючи досягти доброго покриття. Криючі біліла можуть також використовуватися в кольорових друкарських фарбах для надання ефекту не прозорості або для прямого друку на матеріалі з метою корекції кольору поверхні задрукованого матеріалу.

NewV poly MGA Opaque White Premium також підходить для друку методом гібридного високого офсету, що розширює її застосування в різних друкарських процесах.

Додатково, ця фарба розроблена з міркувань зменшення руйнівного впливу на вали та офсетне полотно на основі нітрилу та EPDM, що сприяє збереженню якості і тривалості друкарського обладнання.

 

     Властивості стійкості згідно з ISO 12040 / ISO 2836
Світлостійкість Спирт
(IPA)
Суміш розчинників Лугостійкість
NewV poly MGA Opaque White Premium untoned 47 UP 0001 M Для харчової упаковки. Стабільний баланс фарби та зволожуючого розчину, рекомендовано для неабсорбуючих матеріалів підкладки 8 + + +
NewV poly MGA Opaque White Premium toned 47 UP 0002 M Для харчової упаковки. Стабільний баланс фарби та зволожуючого розчину, рекомендовано для неабсорбуючих матеріалів підкладки 7 + + +

 

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]