044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


6MLGA3NJ Друк

X-RITE

Мішень ColorChecker 18% Gray Balance

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Досягніть точного відображення реальності в ваших знімках в форматі RAW. ColorChecker 18% Gray Balance допоможе Вам миттєво побудувати правильний баланс білого, оцінити студійне світло і зробити швидке налаштування кольорів.

Використання ColorChecker 18% Gray Balance для виміру експозиції дасть Вам впевненість, що Ваші зображення експоновані настільки точно, наскільки це можливо. ColorChecker 18% Gray Balance це кишенькова версія 18% сірого референсного квадрата звичайної 24-повної мішені ColorChecker. Цей сірий прямокутник розроблений з використанням наукових досліджень і є точною однорідною поверхнею, яка спектрально нейтральна, тобто відображає однакову кількість червоного, синього і зеленого в будь-яких умовах освітлення.

Колір, що сприймається як білий, змінюється в залежності від умов освітлення - на вулиці кольору здаються «холодніше», в приміщення «тепліше» або «зеленішими» при флуоресцентному освітленні. ColorChecker 18% Gray Balance дає Вам можливість налаштувати колірну чутливість Вашої камери так, щоб вона точно відповідала умовам освітлення, тим самим, змінюючи те, як фотокамера «бачить». Навіть в контрольованому просторі студії встановлення точного індивідуального балансу сірого забезпечує правильне зображення з початку кожної фотосесії.

ColorChecker 18% Gray Balance має найрізноманітніші застосування, включаючи:

Цифрову фотографію:

  • Вимірювання експозиції і балансу сірого. Налаштовування колірної чутливості Вашої камери так, щоб вона точно відповідала умовам освітлення

Традиційну фотографію:

  • Оцінка плівки, освітлення, фільтру і паперу

Кінематографію (телебачення і відео):

  • Оцінка балансу сірого камер, освітлення та плівки. Розміри всього 10 на 18 мм, його легко взяти з собою куди завгодно!

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]