044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


EXY5GERH Друк

X-RITE

Мішень ColorChecker Grayscale

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Мішень ColorChecker 3-Step Grayscale дозволяє балансувати кольори Ваших зображень і, до того ж, спрощує процес налаштування освітлення Вашої студії. Біла, 18-% сіра і чорна мішені на одній картці роблять корекцію за допомогою Вашого програмного забезпечення для обробки фотографій простіше і швидше.

Спростіть собі налаштування фотокамери і освітлення за допомогою цієї триступеневої нейтральної мішені для проведення швидкого налаштування кольорів і оцінки умов освітлення в студії. Мішень ColorChecker® 3-Step Grayscale - це повнорозмірна версія на жодній карті білого, 18-% сірого і чорного референсних квадратів, що використовуються в 24-польній ColorChecker. Використовуйте її для того, щоб точно зафіксувати справжні значення кольорів перед фотосесією і заощадити згодом час і сили при редагуванні.

В поле використовуйте її для першого, референсного знімка в серії, щоб миттєво скорегувати кольори зображення шляхом балансування сірого. У студії використовуйте її для оцінки експозиції і балансу між різними типами освітлення, щоб швидко виставити правильне співвідношення між світлом і побудувати баланс білого. Мішень ColorChecker® 3-Step Grayscale також дасть Вам референсні значення для налаштування кольорів за допомогою найпопулярніших пакетів редагування фотографій, дозволяючи швидко проводити налаштування кольорів.

ColorChecker 3-Step Grayscale розроблена на основі наукових досліджень і являє собою точну, однорідну поверхню, яка спектрально нейтральна (відображає однакові кількості червоного, синього і зеленого) при будь-яких умовах освітлення.

ColorChecker 3-Step Grayscale можна застосовувати в:

Цифровій фотографії:

  • Оцінка зображення, будуйте баланс білого і баланс між світлом
  • Традиційна фотографія:
  • Оцінка плівки, освітлення, фільтру і паперу

Кінематографії (телебачення і відео):

  • Оцінка камери, освітлення і плівки.

Повнорозмірна версія білого, 18-% сірого і чорного референсних квадратів, використовуваних в 24-польній ColorChecker, розроблена на основі наукових досліджень і являє собою точну, однорідну поверхню, яка спектрально нейтральна (відображає однакові кількості червоного, синього і зеленого) при будь-яких умовах освітлення .

Специфікації:

Кількість кольорів: 3

Опис кольорів: Повнорозмірна версія білого, 18-% сірого і чорного референсних квадратів, використовуваних в 24-польної ColorChecker

Розмір:

  • Three-Step Grayscale Classic: 21,59 на 27,94 см

Вага в упаковці:

  • Three-Step Grayscale Classic: 227 г

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]