044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


U6E1ZVSN Друк

PANTONE

Pantone Color Specifier

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Колірний довідник у вигляді книги-біндера з відривними зразками-чіпами. Містить 2100 кольорів з текстильної бібліотеки Pantone (в т.ч. 175 новітніх відтінків з поновлення 2011 року) на паперовому носії.

Цей довідник ідеальний при розробці продукції. Кожен колір продубльований у вигляді шести відривних плашок-чіпів, що містять індивідуальний номер кольору. Їх можна роздавати всім учасникам розробки, а також замовникам, постачальникам. Це полегшує взаєморозуміння і гарантує відсутність непорозумінь у всьому виробничому ланцюжку. Великі, надруковані в обріз плашки-чіпи з барвником дають можливість оцінити забарвлення, тон, насиченість кольору. Товщина шару барвника зі значною покриваючою здатністю виключає вплив паперової підкладки на колір: видно чистий колір барвника, в який буде пофарбована тканина. Оскільки не всі кольори Pantone Textile можна адекватно відобразити на моніторі комп'ютера, можливість оцінити реальний фізичний зразок барвника дуже важлива при виборі кольору.

Кольори в довіднику організовані по хроматичному принципу, тобто родинні кольору, такі як відтінки синього, зеленого, знаходяться поруч. Це полегшує вибір кольору замовником, дизайнером. Зміст дає можливість швидко знайти колір за номером. Інформацію про обраний колір легко передати іншим контрагентам, наприклад, постачальнику тканини, використовуючи індивідуальний номер Pantone. Для того щоб назва кольору кінцевого продукту було милозвучним, кожен колір крім номера має ім'я, наприклад, Zephyr Green, Coral Pink, які можна знайти в спеціальному покажчику. Більш того, з Fashion + Home Color Specifier можна передати не просто номер, а й зразок з кольором. Приєднаний до договору чіп-зразок гарантує ясність в колірному питанні - недарма компанія Pantone називає свої чіпи «найменшим у світі контрактом».


Довідник також може використовуватися для контролю якості шляхом порівняння зразка з еталоном в довіднику. Причому, тому що цих еталонів шість, якість можна контролювати на шести точках за допомогою всього одногопродукту.

Можливості

  • 2100 текстильних кольорів Pantone (в т.ч. 175 новітніх відтінків з поновлення 2011 року) на паперовому носії;
  • книга-біндер з відривними зразками, по шість образів на колір;
  • кожному кольору присвоєно номер і ім'я англійською мовою.

Переваги

  • Стандартна мова кольору, зрозуміла у всьому світі;
  • колір текстилю може бути обраний і переданий в будь-яку точку світу за допомогою 6-значного номера Pantone Textile;
  • можливість шукати колір хроматично або за номером дає додатковий ступінь контролю;
  • кольори Pantone Textile можна використовувати для контролю якості шляхом порівняння зразка з еталоном в довіднику.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]