044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


8YHF0SMG Друк

X-RITE

Портативний спектроденсиметр X-Rite eXact Scan

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Портативний спектроденсіметр X-Rite eXact Scan надає розширені можливості, з додаванням вимірювань в скануючому режимі. Прилад дозволяє вимірювати невеликі шкали і поліпшити контроль друкарського процесу на друкарських машинах, у яких немає можливості використовувати in-line вимірювання.

X-Rite eXact Scan забезпечує узгодженість кольору і повторюваність у всьому циклі поліграфічного виробництва.

eXact Scan підходить для використання в офсетному, цифровому, флексографічному друці та інших ділянках поліграфічного виробництва, де потрібно виключно точний контроль кольору.

Cпектроденсиметр доступний в двох моделях: стандартний eXact Standard Scan для точного друку CMYK і друку додаткових кольорів Pantone, а також eXact Advanced Scan для розширених вимог контролю якості.

Запатентоване колесо Zebra дає повну свободу і легкість вимірювань.

Під час переміщення, прилад підраховує смуги і обчислює, наскільки швидко рухається оператор, точно відстежуючи положення уздовж смуги шкал, чого не можна домогтися за допомогою аналогічних денситометрів від інших виробників. Інтеграція запатентованої технології X-Rite в інструмент є значним досягненням точності і продуктивності.

Переваги X-Rite eXact Scan:

  • Прилад eXact Scan вимірює кольорову шкалу 40 дюймів (100 см) менш ніж за 10 секунд, видаючи дані про щільність, спектральні колірні значення (Lab), розтискування і багато іншого.
  • Весь ряд приладів X-Rite eXact легко оновлюється до старшої версії без необхідності заміни приладу.
  • Прилад легко вимірює довгі або короткі кольорові шкали, від 5 см до 112 см, і може вимірювати ділянки розміром до 3 мм, навіть якщо вони вбудовані в зображення.
  • Відповідає більшості галузевих стандартів, включаючи всі варіанти умов вимірювання M-серії. X-Rite eXact Scan єдиний інструмент на ринку, який здатний реєструвати вимірювання M0, M2 і M3 за один прохід і вимірювати істинний M1 Part One, як зазначено в ISO-3664.
  • У поєднанні з eXact DataMeasure або іншим програмним забезпеченням можна сканувати практично будь-яку кольорову шкалу. Потрібно лише вказати розмір і кількість вимірюваних полів в будь-якій довільній шкалі.
  • Програмне забезпечення легке і зрозуміле в користуванні і не потребує великої кількості додаткової інформації.

Всі ці можливості роблять X-Rite eXact Scan «must-have» інструментом для вимірювання кольору в друкарській та пакувальній промисловості.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]