044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


KVJP3RUR Друк

X-RITE

Спектроденситометр X-Rite eXact

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Рішення eXact призначене для охоплення всієї колірної мережі виробництва: від колористичної лабораторії до друкарського цеху.

Спектроденситометр X-Rite eXact

Графічний інтерфейс може бути налаштований таким чином, щоб всі ключові елементи, необхідні кожному конкретному користувачеві, перебували в межах миттєвого доступу, дуже часто з можливістю виклику одним клацанням миші. Цим підвищується продуктивність оператора, знижується ймовірність помилок під впливом «людського фактора», і в результаті забезпечується більш висока точність кольору.

Переваги

  • Зручна функція BestMatch: дозволяє операторам контролювати колір фарб ще до того, як колірні зрушення стають видимими. Одним клацанням миші оператор може викликати інформацію про щільність кольору, а також рекомендації про те, що слід відрегулювати для отримання найкращої колірної відповідності протягом усього тиражу. Інтеграція декількох бібліотек Pantone пропонує легкий спосіб точного вимірювання спеціальних кольорів.
  • Швидкість і легкість: використовуючи eXact для швидкого вимірювання і розуміння кольору і статусу, пов'язаного зі стандартами, оператор може визначати очікування від друкованого результату і управляти ними, знаючи, що є досяжним, а що - ні. Маючи інтегровані шаблони для калібрування, оператор може забезпечувати оптимальну точність вимірювань у будь-який час
  • Інтеграція по всій колірній мережі: при використанні спільно з NetProfiler 3 система eXact може відстежувати і управляти якістю і передачею кольору на рівні цілого підприємства.
  • Множинні технології друку: в поєднанні з X-Rite Color iQC Print, InkFormulation і PantoneLIVE ™ система eXact дозволяє оцінювати і управляти певними кольорами, незалежно від технології друку і матеріалів.

Єдина платформа для загального зростання

  • Денситометр X-Rite eXact: для операцій CMYK, яким потрібні традиційні інструменти і опції розширення функцій у міру зміни вимог.
  • X-Rite eXact Standard: спектрофотометр, що забезпечує точність друку як в режимі CMYK, так і спеціальними кольорами з використанням промислового стандарту контролю процесу.
  • X-Rite eXact Advanced: спектрофотометр для колористичних лабораторій, відділів контролю якості та виробничих партнерів, які прагнуть домогтися вищої якості, використовуючи максимально широкий набір інструментів.
  • Розмір апертури для різних додатків: завдяки вибору з 4-х розмірів апертури (1,5; 2; 4 або 6 мм), можливі вимірювання в широкому спектрі друкованих та пакувальних додатків.
  • Удосконалення бізнес-операцій: за допомогою сканування, Bluetooth, NetProfiler3 і InkFormulation.

Кожен бізнес - унікальний і вимагає свого рішення

Продукт i1Pro 2 eXact EasyTrax IntelliTrax
Характеристики Економічний, але високо-функціональний (Pre-Media) Диференційо- ване, але високоточне Автоматизо-ване і високо-продуктивне Високо-продуктивне
Мінімальний розмір точки сканування (ш x в, мм) 7 x 7 4 x 4 3,8 x 4 3 x 2
Макс. довжина сканування 12 " 20 " 40 " 65 "
Інтеграція PantoneLIVE +
Профілювання +
Розмір апертури (мм) 4,5 1,5; 2; 4; 6
Без прив'язки +
Зовнішнє освітлення Корекція +

Кольорові рішення варіюються в залежності від характеристик бізнесу

Продукт

i1Pro 2

денситометр eXact

eXact Standard

eXact Advanced

IntelliTrax / EasyTrax

Малі друкарні

+

+

+

Середні-великі друкарні ISO-виробництво

O

+

+

+

Постачальники фарб

+

+

OEM-партнери

+

O

+

+

Колористичні лабораторії

O

+

+ Повністю може бути застосовано O Стосується в певних випадках

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]