044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


ECP917DT Друк

EyeC

Eye C Proofiler 900-1700 DT

На складі

1.00грн.

Короткий опис


Ультрашвидкісне тестування друкованих зразків від половинного до великого формату.

Proofiler 900-1700 DT використовуються для регулярних перевірок якості виведення на кількох машинах під час друку на форматах від половини до великого розміру.


Краще у своїй галузі повернення інвестицій

Удосконаліть процес інспекції друку, попереджаючи проблеми з якістю з EyeC Proofiler 900, 1200 і 1700 DT. Виявляйте проблеми на ранньому етапі, використовуючи Proofiler під час підготовки тиражу та регулярно перевіряючи результат роботи кількох друкарських машин однією системою. Для вхідного контролю якості використовуйте Proofiler для ультрашвидкісного тестування цілих партій друкованого матеріалу будь-якого типу.

Просте поводження зі зразками

Серія Proofiler DT використовує технологію планшетного сканування, що полегшує поводження з вашими друкованими зразками, навіть дуже великими або тонкими.Просто покладіть зразок на скляну пластину та почніть сканування – саме це вам потрібно в умовах друкарського цеху.

Неперевершена точність та швидкість

Proofiler дає максимально точні результати на швидкості, що вдвічі перевищує швидкість конкурентних систем. Наприклад, комбіноване завдання на типовому друкованому листі (1060 x 750 мм) з множинними позиціями висікання буде інспектовано менше ніж за дві хвилини (від сканування до видачі результату).

Зручний інтерфейс користувача

Proofiler полегшує ваші щоденні перевірки. Інтуїтивний інтерфейс системи допомагає виконувати повну і надійну інспекцію всього за кілька кліків, доступний на основних мовах.

Технологія, що оновлюється

Proofiler може адаптуватися до ваших змін інспекції. Ви можете додати нові опції, такі як інспекцію шрифту Брайля, 1D або 2D-штрих-кодів, не замінюючи жодних апаратних компонентів.

Основні характеристики

Ультрашвидкісна перевірка зразків

Ідентифікація всіх друкованих дефектів за рекордний час – марашки, пошкоджені чи заповнені елементи.

Точність результатів

Відображення відхилень для ефективності перевірки. Порівняння "друк-файл" та "друк-друк": перевірка повного контенту зразка - будь-якою мовою - у порівнянні з затвердженим PDF-файлом або друкованою пробою.

Для кількох друкарських машин та додатків

Перевіряє всі типи друкованих матеріалів: листів, буклетів, гнучкої упаковки, етикеток, плівки без основи, картонних пакетів.

Інспекція множинних шаблонів

Перевірка комбінованих робіт або листів спуску смуг у порівнянні з кількома PDF-файлами автоматично. Попередньо встановлені комплекси параметрів для вибору допуску. Адаптація ступеня чутливості інспекції кожного завдання по одному натисканню.

Повноцінний звіт про інспекцію

Відстеження результатів інспекції та сертифікація якості.

Відповідність стандартам

ISO 9001, GMP, GAMP 5 та 21 CFR Part 11*.

Опції

  • Порівняння "файл-файл", інспектування 1D-кодів (штрих-кодів);
  • інспекція 2D-кодів (Data Matrix, QR-коди);
  • інспекція шрифту Брайля;
  • вимірювання відстаней;
  • процес виробництва матеріалів для фармацевтики;
  • електронні підписи;
  • пакет підтримки валідації HWIT (інструмент інспекції попереджувальних повідомлень);
  • вимірювання колірної дистанції.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]