044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


8EE7MNNE Друк

PRIME SYSTEMS

Серія пристроїв УФ-закріплення Prime LEDMAX

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Серія пристроїв УФ-закріплення Prime LEDMAX IP2 забезпечує найвищу продуктивність додатків УФ-друку, УФ-адгезивів і УФ-лакування.

Серія Prime LEDMAX IP2 розроблена із застосуванням найнадійнішої і високопотужішої з доступних технологій - UV LED Chip. Пікова інтенсивність УФ-випромінювання в поєднанні зі спеціалізованою оптичною системою дають однорідний розподіл УФ-енергії по всій площі матеріалу, що забезпечує високу швидкість закріплення як для вузько, так і широкорулонних додатків на найвищих швидкостях друку, значно знижуючи при цьому енергоспоживання системи.

Особливості:

  • Велика інтенсивність UV LED гарантує закріплення на високих швидкостях друку.
  • Твердотільне джерело живлення постійного струму легко встановлюється і займає мало місця.
  • Миттєво спрацьовує вмикач / вимикач знижує витрату енергії.

Джерело УФ-випромінювання Prime LEDMAX IP2

Інноваційна геометрія рефлектора дозволяє різко збільшувати дозу УФ-випромінювання, що забезпечує повне і рівномірне закріплення при зниженні енерговитрат. Така геометрія рефлектора також забезпечує роботу на найвищих швидкостях і на різній відстані від матеріалу: від 5 мм до більш ніж 100 мм.

Спеціально налаштована оптична система Prime концентрує енергію UV LED і покращує однорідність її розподілу на матеріалі. Prime не тільки використовує менше число світлодіодів, але і скло особливого складу, застосування якого дозволяє знизити силу струму і зменшити енерговитрати при отриманні максимальної потужності УФ, що допомагає підвищити якість закріплення і знизити капітальні та поточні витрати.

Чіпи High Intensity охолоджуються водяною системою, що гарантує максимально довгий термін служби. Новаторський дизайн гарантує термін служби чіпа до 20 000 годин.

Спектральна енергія УФ-діода Prime LEDMAX IP2 365, 375, 385, 395, 405

Вироблена з використанням найкращих світлодіодів з доступних в даний час, система забезпечує повне закріплення на всіх швидкостях друку. Ці світлодіоди дають не тільки пікову величину випромінювання, але і максимальний ступінь однорідності по всій площі матеріалу.

Світловий модуль Prime LEDMAX IP2 забезпечує гнучкість, застосовуючи специфічні діоди або спеціально сконструйований комплекс діодів, даючи ідеальну відповідність УФ-випромінювання вимогам УФ-хімії. Серія IP2 забезпечує максимальний рівень УФ-випромінювання, незалежно від необхідного спектра.

Операторський інтерфейс Prime PREMIER

Технологія управління Prime забезпечує надійність вашої роботи. Постійно відстежуючи критичні дані УФ-системи, платформа управління Prime PREMIER автоматично попереджає користувача про виникнення несприятливих умов в процесі роботи.

Інформація може бути легко передана в будь-яку точку планети, за допомогою звичайного підключення до мережі. Віддалений доступ пропонується не тільки вам, а й нашому сервісному відділу для дистанційного перегляду умов роботи і сервісних рекомендацій.

Привід Prime LEDMAX IP2

Твердотільне джерело живлення IP2 з оптимізованою продуктивність і високим ступенем надійності дає пікову інтенсивність джерела УФ-випромінювання IP2, легко встановлюється і обслуговується. Привід P2 оснащений найсучаснішою електронікою і пропонує покрокове регулювання потужності УФ, автоматично підганяє її під швидкість друку.

Займаючись розробкою рішень для УФ-закріплення в поліграфії вже 30 років, Prime створила такі джерела випромінювання, які можуть бути налаштовані на специфічні потреби продуктів і реактивів, що дає неймовірний ступінь гнучкості.

Безпека: сумісна з RoHS і CE

Оптична система Prime LEDMAX IP2 підвищує передачу УФ-випромінювання

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: info@machouse.ua