044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Як створити більш екологічну упаковку, використовуючи правильні лаки?

Як створити більш екологічну упаковку, використовуючи правильні лаки?
6594

Упаковка виконує безліч функцій, таких як захист вмісту під час транспортування та зберігання, надання інформації про використання або правильне збереження вмісту, забезпечення гігієни. Проте це спірно. І це правда: упаковка виготовляє відходи. Але якщо ми все зробимо правильно і партнери з пакувальної галузі працюватимуть разом, ми зможемо дати цим відходам нове життя.

Hubergroup Print Solutions використовують різні підходи, щоб зробити це можливим. Насамперед, вони ретельно оцінюють вплив друкарських фарб і лаків і намагаються зробити їх придатними для компостування чи прямої механічної переробки. Там, де це неможливо, шукають альтернативи, такі, як видалення фарби.

Однак основною перешкодою для ширшого використання вторинної переробки є висока частка упаковки, що складається з декількох матеріалів. Таке поєднання матеріалів важко переробляти. Саме тому Hubergroup підтримують рішення «дизайн для переробки». Ціль полягає в тому, щоб замінити пластик папером скрізь, де це можливо. Там, де пластик необхідний слід використовувати упаковку з мономатеріалу, тобто упаковку, що складається тільки з одного типу пластику, такого як поліетилен або поліпропілен.

Щоб реалізувати такі рішення, Hubergroup розробили бар'єрні лаки. Наприклад, водовідштовхуючий лак покращує вологостійкість паперу і полегшує перехід від пластикової упаковки до паперової. Лак для захисту від кисню дозволяє використовувати монополіетилен або монополіпропілен для пакування харчових продуктів, чутливих до кисню.

Таким чином, використання правильних чорнил може підтримувати рішення для економіки замкненого циклу. І разом із відданими партнерами по всьому світу ми продовжуємо шукати нові методи перетворення пакувальних відходів у цінні ресурси. 

Джерело: hubergroup.com


 

 
8 Лютого, 2022