044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


MacHOUSE на PLAST EXPO UA 2024: полімерні технології для вашого бізнесу

MacHOUSE на PLAST EXPO UA 2024: полімерні технології для вашого бізнесу
119

MacHOUSE, визнаний лідер у сфері постачання полімерних матеріалів, анонсує свою участь виставці PLAST EXPO UA 2024, що відбудеться 28-30 травня. На цьому важливому заході MacHOUSE представить свої суперконцентрати, полімерні добавки та процесингові компаунди, які сприятимуть підвищенню якості, продуктивності та конкурентоспроможності вашого підприємства.

Команда експертів MacHOUSE активно працює над створенням передових рішень у полімерній галузі, що дозволяє нашим клієнтам вирішувати найбільш складні завдання та гарантувати високу якість своєї продукції. На PLAST EXPO UA 2024 ми представимо останні досягнення, що підкреслюють нашу провідну роль у цій галузі.

Запрошуємо всіх партнерів та друзів відвідати стенд MacHOUSE на виставці PLAST EXPO UA 2024, щоб дізнатися більше про наші рішення. Експерти будуть на місці, щоб відповісти на всі ваші питання та допомогти вибрати найкраще рішення для вашого виробництва.

Не пропустіть шанс побачити наші останні розробки та отримати безкоштовну консультацію на нашому стенді D02. Ми чекаємо на ваш візит і готові до співпраці з вами!

21 Квітня, 2024