044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


4WGT1CFO Друк

TECHNOTRANS

spot.color master

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Система дозування фарб і змішування спеціальних кольорів spot.color master

Системи ручного дозування

Легка в експлуатації система дозування: до 16 базових кольорів з 2,5-кілограмових банок

В епоху інтернету і передачі pdf-файлів по електронній пошті вимоги до форми представлення інформації змінилися. У той час як в електронних документах точність кольори не дуже багато важить (так як монітори мають різні колірні характеристики), потреба у вищій якості кольору у пресі продовжують рости.

Індивідуальність і високий ступінь розпізнавання - головні чинники. Спеціальні кольори стають важливою частиною друкарського процесу, щоб задовольнити такі вимоги.

Друкарні використовують системи дозування, пропонуючи своїм замовникам широкий спектр спеціальних кольорів без необхідності підтримки великого і дорогого запасу фарб. Широкий спектр спеціальних фарб може бути виготовлений за рецептами і формулами. Це робить можливим змішування точної кількості, необхідного для друку конкретної роботи без очікувань.

Система ручного дозування spot.color master оснащена дворівневим дозуючим клапаном для кожного кольору для грубого і точного дозування (максимальна точність - + / - 0,1 г). Система може бути розширена для подачі фарб з 25-кілограмових каністр і 200-кілограмових бочок.

Ваги

Цей спеціально адаптований вимірювальний прилад оснащений великим дисплеєм. На ньому відображається залишкова кількість фарби в грамах і у вигляді інтуїтивно зрозумілою графічної смуги. Підключивши прилад до комп'ютера, можна зберегти великі обсяги рецептів. При випадковому передозуванні ваги дозволяють виконати просте пост-дозування. Для виконання змішування спеціального кольору після дозування доступний широкий вибір міксерів та вакуумних пристроїв.

Повністю автоматична система дозування

Зручна система змішування спеціальних фарб на основі 32 базових кольорів

Для користувачів, яким потрібні великі обсяги спеціальних кольорів, існує інше автоматичне рішення для дозування. Це рішення особливо підходить УФ і звичайним офсетним фарбам, концентратам, пластизолам і продуктам високої в'язкості.

Переваги spot .color master:

  • зниження витрат
  • економія часу
  • точне дозування
  • безпечні умови роботи
  • швидке повернення вкладення
  • ексклюзивна система пневматичного управління
  • сумісність з усіма УФ-фарбами


Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: info@machouse.ua