044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


C29CRTR5 Друк

BI. ESSE ADESIVI S.P.A.

Стрічка для заклеювання стиків і країв кліше AL POL

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Нова спеціальна стрічка для герметизації країв і стиків кліше. Одностороння липка стрічка. Нетривке приклеювання призводить до просочування фарби і розчинників під друкарську форму, що ще більш послаблює адгезію форми до стрічки і істотно знижує якість друку. При задрукуванні країв кліше успішно застосовується хімічно стійка одностороння липка стрічка Al POL на алюмінієвій основі. Стрічка поставляється в рулонах шириною 12 мм, 25 мм і 38 мм в рулоні - 50 метрів.

Особливості та застосування:

1. Стрічка наклеюється на очищену поверхню вала, температура якого не нижче температури приміщення (15-30 ° С).

2. При наклеюванні стрічки на вал необхідно пам'ятати, що на стику стрічка повинна бути правильно обрізана під кутом і мати невеликий відступ, який мінімізується під час друку.

3. Монтаж стрічки і кліше може проводитися як за допомогою спеціального обладнання (системи mount-to-plate), так і вручну.

4. При ручному монтажі на вал спочатку наклеюється монтажна стрічка, а потім - кліше. Зворотний порядок монтажу може привести до погіршення друку і до швидкого зносу кліше.

5. Приклеєне на вал кліше бажано залишити на кілька годин, відповідно до рекомендацій фірми-виробника.

6. Чистку валів необхідно проводити спеціально призначеними для цього засобами.

7. Якість друку при одноразовому застосуванні стрічки найкраще.

8. Остаточна адгезія настає після першого прогону і зберігається протягом декількох діб.

9. Липкі стрічки зберігаються в фабричній упаковці, в вертикальному положенні, при кімнатній температурі (15-30 ° С), нормальної вологості (до 65%), при відсутності потрапляння прямих сонячних променів, а також впливу легких водородних або інших хімічних сполук в приміщенні .

Необхідно також відзначити, що продукція компанії Bi.Esse Adesivi Spa має більш вигідну ціну, в порівнянні з іншими аналогами, при стабільному високому рівні якості, що робить її ще більш привабливою і популярною.

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]