044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


CI64-XR Друк

X-RITE

Спектрофотометр X-Rite Ci64

На складі

0.00грн.

Короткий опис

Висококласне рішення для контролю якості, ідеальне для використання в лабораторії, польових умовах і на виробничих підприємствах

За допомогою Ci64 користувачі мають гнучкість розмірів діафрагми та можливість додати ультрафіолетове світлодіодне освітлення для точного вимірювання кольору пластмас, текстилю та паперу, які містять оптичні відбілювачі.

Універсальне рішення для широкого спектра колориметричних завдань.

Комерційні покриття. Необхідність дотримання певних колірних кодів і правил диктує потребу в стабільному вимірі кольорів. Інструменти серії Ci6x забезпечують сталість результатів, необхідну для однаковості кольору між партіями продукції.

Виробництво пластикових виробів. Однаковість партій - від сировини до готової продукції - часто порушується в залежності від постачальників матеріалів і виробничих умов. Інструменти Ci6x дозволяють відслідковувати вплив на колір змін параметрів технологічних процесів, в той час як прикладне ПО X-Rite зберігає колірні дані, які можна передавати по ланцюгу поставок для забезпечення узгодженості кольорів.

Автомобільна промисловість. При виробництві OEM-деталей інтер'єру, запасних частин, а також компонентів від постачальників другого і третього рівня абсолютно необхідно точне дотримання кольорів. Система Ci6x дозволяє виробникам на кожному рівні отримувати однакові колірні дані. Можливість одночасного вимірювання з урахуванням і без урахування дзеркальної складової покращує контроль якості.

Текстильна промисловість. Хоча на перший погляд матеріали і тканини можуть виглядати однаково, наявність оптичних освітлювачів може привести до значної зміни зовнішнього вигляду в різних умовах освітлення. Каліброване джерело УФ-випромінювання дозволяє контролювати баланс УФ і видимого спектру для довгострокового однакового виміру оптично освітлених зразків.

Виробництво товарів для дому. Внаслідок застосування різних матеріалів - дерева, ЛФМ, пластиків, металів, тканин - поряд з розмаїттям кольорів повторюваність кольору має критичне значення. Інструменти серії Ci6x дозволяють сканувати різноманітні матеріали і надають еталонні вимірювання, які можна використовувати на кожному етапі виробничого або складального процесу.

 

Батарея Li-ion
Калібрування White, Zero, UV*
Габаритні розміри 21.3 см 9.1 см 10.9 см
Розмір плями освітлення 20 мм, 14 мм, 6.5 мм
Дисплей 3,2-дюймовий кольоровий графічний РК-дисплей з підсвічуванням
Inter-Instrument Agreement 0.13 ΔE*ab avg. (8mm)
Геометрія вимірювання d/8°
Точка вимірювання 14 мм, 8 мм, 4 мм
Фотометричний діапазон 0 - 200%
Фотометрична роздільна здатність 0.01%
Короткострокова повторюваність — білий .04 ΔE*ab on white ceramic
Спектральний дозвіл 10 нм - вимір, 10 нм - на виході
Спектральний діапазон 400 нм — 700 нм
Живлення 100-240VAC 50/60Hz,  12VDC @ 2.5A
Комунікаційний інтерфейс USB 2.0, Bluetooth*

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]