044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


3BWAGI1E Друк

X-RITE

X-Rite i1Publish Pro 2 Upgrades

На складі

1.00грн.

Короткий опис

Ніколи ще не було кращого часу для відновлення. Нові рішення на основі i1Pro 2 стали простіше у використанні, більш універсальними, більш точними і більш надійними, ніж будь-яке доступне зараз рішення для калібрування і профілювання. Економія часу, чорнила і паперу робить оновлення просто неминучим.

Чому апгрейд?

Існує багато причин для поновлення до найсучаснішої технології професійного управління кольором. І не важливо, в якій сфері ви будите використовувати ці технології, будьте впевнені, що швидко окупити свої інвестиції.

Оновлення до i1Publish Pro 2 забезпечить:

  • Новий рівень точності: Найсучасніше обладнання та програмне забезпечення забезпечує більш високий рівень точності для всіх пристроїв
  • Більше універсальності: 3-х стандартизовані умови вимірювання (ISO 13655 M0: вольфрам, ISO 13655 M1: D50, ISO 13655 M2: UV-Cut) в одному пристрої і використання функції компенсації оптичного відбілювача (Optical Brightener Compensation (ОВС)) без заміни фільтрів або без використання другого приладу. Розширені можливості управління кольором на принтерах, що використовують сольвентні чорнила, і підвищення точності вимірювань на нерівних підкладках.
  • Поліпшено простоту використання: міцне, безпомилкове сканування, світлодіодний індикатор статусу приладу для візуального контролю, більш зручне підключення аксесуарів
  • Нові функції діагностики і автокорекції. Вбудована технологія калібрування по довжині хвилі забезпечує самостійну діагностику дифракційної решітки в залежності від показань датчика при калібруванні по білому еталону (з автоматичною корекцією і повідомленням), простіше очищати оптику і калібрований еталон білого; підтримка XRGA забезпечить дотримання стандартів ISO та цілісність даних.

Оновлення сьогодні дозволить швидко збільшити рентабельність вашої справи і мінімізує витрати на друк / фарби, паперу і скоротить марно витрачений час.

Користувачі можуть замовити Апгрейд тип A або B в залежності від того, що замовляли раніше. Пакет апгрейда включає продукт i1Basic Pro 2 і оновлення до програмного забезпечення i1Publish (тип A або B).

Апгрейд i1Publish Pro 2 тип A Артикул: EO2BAS-UPGA Апгрейд i1Publish Pro 2 тип B Артикул: EO2BAS-UPGB

Переглянуті продукти

MacHOUSE

04112, г. Киев, ул. Дегтярівська, 48, оф. 209

Тел.: +38 (044) 461-9175, 494-3810

Факс: +38 (044) 494-3820

e-mail: [email protected]