044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Pantone оголосив колір року 2024

Pantone оголосив колір року 2024
246

Що таке PANTONE 13-1023 Peach Fuzz?

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz втілює наше бажання піклуватися про себе та інших. Це оксамитовий ніжний персиковий тон, всеохоплюючий дух якого збагачує розум, тіло та душу.

«У пошуках відтінку, який би відбивав наше вроджене прагнення до близькості та зв’язку, ми вибрали колір, що сяє теплом і сучасною елегантністю. Відтінок, який резонує зі співчуттям, пропонує тактильні обійми та легко поєднує молодість із вічністю».

Lee Eiseman

Зустрічайте Peach Fuzz 13-1023, колір Pantone року 2024

PANTONE 13-1023 Peach Fuzz — це оксамитовий ніжний персиковий колір, всеосяжний дух якого збагачує серце, розум і тіло.



Тонко чуттєвий, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz — це щирий персиковий відтінок, який дарує відчуття доброти та ніжності, передає послання турботи та спільного використання, спільноти та співпраці. Теплий і затишний відтінок, який підкреслює наше бажання бути разом з іншими або насолоджуватися моментом тиші та відчуттям святості, яке це створює, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz представляє свіжий підхід до нової м’якості.

Привабливий персиковий відтінок, м’яко розташований між рожевим і помаранчевим, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz надихає на приналежність, перекалібрування та можливість піклуватися, створюючи атмосферу спокою, пропонуючи нам простір, щоб бути, відчувати, зцілюватися та процвітати з . Завдяки PANTONE 13-1023 Peach Fuzz ми можемо знайти спокій зсередини, що впливає на наше самопочуття. Як ідея, так і відчуття, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz пробуджує наші почуття до заспокійливої присутності тактильності та зачарованого тепла.

Чутливий, але солодкий і повітряний, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz викликає нову сучасність. Хоча він зосереджений на людському досвіді збагачення та плекання розуму, тіла та душі, він також є тихо витонченим і сучасним персиковим, з глибиною, ніжна легкість якого стримана, але вражаюча, привносячи красу в цифровий світ. Поетичний і романтичний, чистий персиковий тон із вінтажною атмосферою, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz відображає минуле, але його перероблено в сучасну атмосферу.

Чому Peach Fuzz 13-1023 було обрано кольором року Pantone 2024?

У час негараздів у багатьох аспектах нашого життя наша потреба в підтримці, співпереживанні та співчутті стає дедалі сильнішою, як і наші уявлення про більш мирне майбутнє. Нам нагадують, що важливою частиною повноцінного життя є гарне здоров’я, витривалість і сила, щоб насолоджуватися ним. Що у світі, який часто наголошує на продуктивності та зовнішніх досягненнях, дуже важливо, щоб ми усвідомлювали важливість розвитку свого внутрішнього «я» та знаходили моменти відпочинку, творчості та людського спілкування серед суєти сучасного життя. Коли ми орієнтуємося в сьогодення та будуємо новий світ, ми переглядаємо те, що є важливим.

Переосмислюючи те, як ми хочемо жити, ми висловлюємо себе з більшою цілеспрямованістю та увагою. Переставляючи наші пріоритети у відповідність із нашими внутрішніми цінностями, ми зосереджуємося на здоров’ї та благополуччі, як психічному, так і фізичному, і плекаємо те, що є особливим — тепло та затишок у проведенні часу з друзями та сім’єю або просто приділяємо час собі. Маючи це на увазі, ми хотіли вибрати колір, який міг би акцентувати увагу на важливості спільноти та об’єднання з іншими.

Колір, який ми обрали, щоб стати нашим кольором року Pantone 2024, мав виражати наше бажання бути поруч із тими, кого ми любимо, і радість, яку ми отримуємо, коли дозволяємо собі налаштуватися на те, ким ми є, і просто насолоджуватися моментом тихого часу на самоті . Це мав бути колір, чиї теплі та привітні обійми передавали повідомлення про співчуття та співчуття. Такий, який виховував і чия затишна чутливість об’єднувала людей і викликала відчуття тактильності. Той, який відображав наше відчуття протягом кількох днів, здавався простішим, але водночас був перефразований, щоб відобразити більш сучасну атмосферу. Той, чия ніжна легкість і повітряна присутність піднімають нас у майбутнє.

Як використовувати колір Pantone 2024 року

Візуально привабливий і привабливий, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz – це дбайливий персиковий відтінок, який надихає нас інстинктивно хотіти простягнути руку та доторкнутися. Розкішно заспокійливий і м’який на дотик, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz – це обволікаючий персиковий відтінок, який пробуджує наші почуття до заспокійливої присутності тактильності та кокону. тепло.



Впроваджуючи м’який і затишний PANTONE 13-1023 Peach Fuzz в домашніх інтер’єрах, ви створюєте затишну настрій. Створюючи відчуття ніжного тепла, незалежно від того, з’являється він на пофарбованій стіні, у домашньому декорі чи виступає як акцент у візерунку, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz наповнює наші найбільш персоналізовані світи затишною присутністю.

Сучасний персиковий колір з ніжною легкістю та ніжною легкістю, Peach Fuzz 13-1023 додає волоссю ефірний, світловідбиваючий відтінок і створює природне рожеве сяйво, яке приємно підкреслює широкий спектр відтінків.

Дивовижно універсальний відтінок Peach Fuzz 13-1023 оживляє шкіру, додаючи ніжного тепла очам, губам і щокам, завдяки чому всі, хто його носить, виглядають більш здоровими. Свіжий і молодий у поєднанні з землистими коричневими і ефектний у поєднанні з темно-червоними та сливовими кольорами року Pantone 2024 відкриває двері до широкого асортименту губної помади, рум’ян, відтінків шкіри та варіантів контуру.

Дизайн нігтів Peach Fuzz 13-1023, висловлюючи повідомлення ніжності, романтичний, невинний і милий.

Чистий персиковий тон із вінтажною атмосферою, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz відображає минуле, але був перероблений, щоб створити сучасну атмосферу, що дозволяє бездоганно демонструвати свою присутність як у фізичному, так і в цифровому світі.

На вигляд тактильний, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz заохочує споживачів простягнути руку та доторкнутися. Його тепла тактильність робить його привабливим відтінком для різноманітних продуктів, від їжі та напоїв до косметики та аксесуарів. Надихаючи думки про солодкі та ніжні смаки та аромати, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz спокушає смакові рецептори думками про солодкі та ніжні аромати та ласощі.

Джерело: www.pantone.com

7 Грудня, 2023