044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


Pantone анонсував головний колір 2022 року, створивши новий відтінок синього - Very Peri

Pantone анонсував головний колір 2022 року, створивши новий відтінок синього - Very Peri
3080

PANTONE 17-3938 Very Peri

Новий колір Pantone, смілива присутність якого заохочує особисту винахідливість та творчість. Показуючи безтурботну впевненість і сміливу цікавість, які оживляють наш творчий дух, допитливий та інтригуючий PANTONE 17-3938 Very Peri допомагає нам прийняти цей ландшафт можливостей, відкриваючи нам нове бачення, коли ми переписуємо наше життя. Відроджуючи подяку за деякі якості, які уособлює синій, доповнені новою перспективою, яка сьогодні резонує, PANTONE 17-3938 Very Peri представляє майбутнє в новому світлі.


Ми живемо в епоху змін. PANTONE 17-3938 Very Peri - це символ глобального духу часу та перехідного періоду, який ми переживаємо. У міру того, як ми виходимо з періоду інтенсивної ізоляції, наші уявлення та стандарти змінюються, а наше фізичне та цифрове життя зливаються по-новому. Цифровий дизайн допомагає нам розширити межі реальності, відкриваючи двері у динамічний віртуальний світ, де ми можемо досліджувати та створювати нові колірні можливості. Тенденції в іграх, зростаюча популярність метавсесвіту та зростання художньої спільноти у цифровому просторі. PANTONE 17-3938 Very Peri ілюструє злиття сучасного життя і те, як колірні тенденції у цифровому світі виявляються у фізичному світі та навпаки.


Колір року за версією Pantone відображає те, що відбувається у нашій глобальній культурі, висловлюючи те, що люди шукають». додала Лорі Пресман, віце-президент Інституту кольору Pantone. «Створення нового кольору, вперше в історії нашої освітньої колірної програми PANTONE «Колір року», відображає глобальні інновації та перетворення, що відбуваються. Оскільки суспільство продовжує усвідомлювати, що колір є важливою формою спілкування та способом виражати та впливати на ідеї та емоції, залучати та спілкуватися, складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим присмаком підкреслює величезні можливості, які відкриваються перед нами».

PANTONE 17-3938 Very Peri, що поєднує в собі риси синього, але водночас має фіолетово-червоний відтінок, демонструє життєрадісний, радісний настрій та динамічну присутність, що заохочує сміливу творчість та творче самовираження.

Про PANTONE color of the year

Процес вибору кольору року за версією Pantone потребує вдумливого розгляду та аналізу тенденцій. Щоб щороку приходити до вибору, фахівці з кольору Pantone із Pantone Color Institute™ досліджують світ у пошуках нових колірних рішень. Сюди можуть входити індустрія розваг та фільми в процесі виробництва, пересувні колекції творів мистецтва та нових художників, мода, всі галузі дизайну, популярні напрями подорожей, а також новий спосіб життя, стилі гри та соціально-економічні умови. Впливи можуть бути пов'язані з новими технологіями, матеріалами, текстурами та ефектами, що впливають на колір, відповідними платформами соціальних мереж і навіть майбутніми спортивними подіями, що привертають увагу всього світу. Протягом 23 років колір року за версією Pantone впливав на розробку продуктів та рішення про закупівлю у багатьох галузях, включаючи моду, меблі для дому та промисловий дизайн, а також упаковку продуктів та графічний дизайн.

Про компанію PANTONE Color Institute ™

Pantone Color Institute - це бізнес-підрозділ Pantone, який виділяє найкращі сезонні кольори подіумів, вибирає колір року Pantone, прогнозує глобальні колірні тенденції та консультує компанії з кольорів для візуальної ідентифікації продуктів та брендів. За допомогою прогнозів сезонних тенденцій, психології кольору та консультування з питань кольору Pantone Color Institute співпрацює зі світовими брендами, щоб ефективно використати силу, психологію та емоції кольору у своїй стратегії дизайну.

11 Грудня, 2021