044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Витратні матеріали для флексо- і рото друку

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
AB-AQUA BAG Flexo флексографічна фарба водорозчинна

Водорозчинна флексографічна фарба для друку на паперових мішках. Екологічно безпечна. Серія AB призначена для системи флексографського друку, яка є спеціально розробленою системою друку на паперових п..

AQ-AQUA COATED Flexo флексографічна фарба водорозчинна

«AQ – це спеціальна серія на водній основі, призначена для флексографського друку з гарною стійкістю до стирання та подряпин. Вона підходить для упаковки з ідеальним глибоким заморожування..

AU-AQUA UNIVERSE Flexo флексографічна фарба водорозчинна

«Серія AU підходить для систем флексодруку, може наноситися на різні типи друкованих матеріалів, має відмінні друковані властивості та високу стійкість кольору». Метод друку: Флек..

BFL-FLEXO LAMINATION флексографічна фарба спирторозчинна

Фарби для флексографського ламінування з низькою швидкістю висихання для флексодруку, також підходять для ламінування. Метод друку: Флексографські Характеристики: Відмінна можлив..

BPLXXXX-PRIMOLAM Rotogravure фарба спирторозчинна

«BPL – це особлива серія фарб на основі нітроцелюлози, призначена для оброблених коронним розрядом та хімічно оброблених поліефірів для флексографських машин з високими характеристиками ла..

BRL‐ROTOLAM Rotogravure фарба спирторозчинна

Фарби Rotolam підходять для робіт з ламінування, можуть наноситися на різні типи друкованих матеріалів, мають високу термостійкість і чудові друковані властивості. Метод друку: Глибокий друк Ха..

FR-NOVAFLEX Flexo флексографічна фарба спирторозчинна

FR – Novaflex – це серія, спеціально розроблена для флексографського друку з гарною стійкістю до подряпин та стирання Метод друку Флексографські Характеристики Ідеа..

PFS-POLYFLEX S Flexo флексографічна фарба спирторозчинна

Polyflex S – це серія, розроблена для поверхневого друку з гарною стійкістю до стирання та подряпин Метод друку: Флексографські Характеристики: Ідеальна здатність друку І..

TM – ROTOKRYL Rotogravure фарба спирторозчинна

Серія спеціально розроблена для рукавних ПВХ плівок Метод друку: Ротогравюра Техничні характеристики: Відмінна можливість друку Відмінна адгезія до ПВХ-плівок Глянцевий ..

ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK
OXUXKV9A ANILOX CLEANER - AQUA / UV INK 1.00грн.

На складі


ANILOX CLEANER – AQUA/UV INK може використовуватися для систем змивки в лінію, а також для ручного очищення анілоксових валів. Регулярне використання засобу Anilox Cleaner - Aqua/UV Ink гарантує оптим..

ANILOX CLEANER - GEL
LBB5BV15 ANILOX CLEANER - GEL 1.00грн.

На складі


Гель має спеціальну формулу для регулярного чищення циліндрів і валів для друку. Anilox Cleaner - Gel видаляє всі відкладення фарби і лаку з анілоксових валів і, таким чином, гарантує друк з високою я..

ANILOX CLEANER - IN-LINE
1DLA5LD5 ANILOX CLEANER - IN-LINE 1.00грн.

На складі


ANILOX CLEANER - IN-LINE концентрований засіб для чищення розроблено спеціально для щоденного очищення поверхонь, забруднених водними і сольвентними фарбами. Anilox Cleaner - In Line ретельно очищає о..

ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE
3HQ01RGI ANILOX CLEANER - WASHING MACHINE 1.00грн.

На складі


Може використовуватися для регулярного очищення анілоксових валів від водних і сольвентних фарб. Спеціальна формула повністю підходить для очищення циліндрів глибокого друку і анілоксових валів і забе..

PB 5000 серія: спиртові фарби для флексографії

Тип друку: Флексографія. Mатеріал для друку: Поліетилен, поліпропілен, поліпропіленовий мішок, плівка OPP з перламутровим покриттям (ступінь активації плівки повинна бути min 38 dyn / cm), алюмінієва ..

PB серія: спиртові фарби для флексографії

Тип друку: Флексографія. Mатеріал для друку: Поліетилен, поліпропілен, поліпропіленовий мішок, плівка OPP з перламутровим покриттям (ступінь активації плівки повинна бути min 38 dyn / cm), алюмінієва ..

PM серія: спиртові фарби для флексографії, металік

Тип друку: Флексографія. Матеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE, Поліпропіленовий мішок, Алюмінієва фольга, Металізована плівка OPP (покрита праймером), BOPP, OPP, Плівка OPP з перламутровим покритт..

PP 2000 серія: спиртові фарби для флексографії (прямий друк)

Тип друку: Флексографія. Матеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE, Поліпропіленові мішки, Алюмінієва фольга, Металізований OPP (покритий праймером), BOPP, OPP, Перлова плівка OPP (ступінь активації пл..

PP 4000 серія: спиртові фарби для флексографії (поверхневий друк)

Тип друку: Флексографія (поверхневий друк). Mатеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE (Коронатор min 38 mN / m), поліпропіленовий мішок (Коронатор min 38 mN / m), OPP (Коронатор min 38 mN / m), BOPP (К..

PP серія: спиртові фарби для флексографії

Тип друку: Флексографія. Mатеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE (Коронатор min 38 mN / m), поліпропіленовий мішок (Коронатор min 38 mN / m), OPP (Коронатор min 38 mN / m), BOPP (ступінь активації пл..

PP-9027: матовий лак
AR8USK6R PP-9027: матовий лак 1.00грн.

На складі


Тип друку: Флексографія і ротогравюра. Матеріал для друку: Поліетилен (LDPE-HDPE), Алюмінієва фольга, Металізована плівка OPP (покрита праймером), Плівка перлова (з перламутровим покриттям). Особливос..

PP-С серія: фарби для флексографії (прямий друк)

Матеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE, РР мішки, алюмінієва фольга, Coex плівка, металізований OPP (праймірованние), BOPP, OPP, плівка OPP з перламутровим / перловим покриттям (ступінь активації пл..

PS серія: фарби для флексографії, перламутрові

Тип друку: Флексографія Матеріал для друку: Поліетилен LDPE-HDPE, Поліпропіленовий мішок, Алюмінієва фольга, Металізована плівка OPP (покрита праймером), BOPP, OPP, Плівка OPP з перламутровим покриття..

PT 2000 серія: фарби для флексографії (зворотній друк та ламінація)

Тип друку: Флексографія. Матеріал для друку:Поліетилен, Поліпропілен (BOPP, OPP, плівка OPP з перламутровим покриттям, ступінь активації плівки повинен бути min 38 mN / m), Алюмінієва фольга (покрита ..

PT-9039: добавка для РЕТ
H22VDLJV PT-9039: добавка для РЕТ 1.00грн.

На складі


Матеріал для друку: Плівка РЕТ (Polyester). Особливості добавки: Зовнішній вигляд: прозора рідина. Вміст сухого залишку: 44- 46%. Рекомендована кількість при застосуванні: - для тріади (CMYK) 8-9%, - ..

PT-975: добавка - «Промотор»
PLOEJ0B8 PT-975: добавка - «Промотор» 1.00грн.

На складі


Tип друку: Флексографія і ротогравюра. Властивості добавки: Ця добавка була спеціально розроблена для підвищення адгезії і термостійкості при поверхневій та зворотньому / межслойному друці (ламінуванн..

PV серія: спиртові фарби для ротогравюри

Тип друку: ротогравюра Матеріал для друку: Плівка ПВХ (PVC), металізована плівка ПВХ (PVC) min 38mN / m. Особливості серії: Придатна для прямого / поверхневого і зворотного друку Високий ступінь глянц..

PТ 4000 серія: спиртові фарби для флексографії (поверхневого друк, ламінування)

Тип друку: Флексографія. Mатеріал для друку: Поліетилен, поліпропілен, плівка OPP з перламутровим покриттям (ступінь активації плівки повинна бути min 38 dyn / cm), алюмінієва фольга з лаковим покритт..

SAS Additiv Anilox
PUREANILOX1 SAS Additiv Anilox 1.00грн.

На складі


Опис Засіб для глибокого очищення анілоксових валів у лакувальній секції для всіх типів фарб (УФ-на водній основі та на основі розчинника). Переваги Відмінна очищувальна здатність Відмі..

SAS Additiv UV Universal
PUREUV20 SAS Additiv UV Universal 1.00грн.

На складі


Опис Універсальна змивка для УФ-, УФ-світлодіодних, гібридних та традиційних фарб, включаючи УФ-фарби для флексографії та трафаретного друку, як на водній основі, так і на основі розчинників. Підхо..

TL 7000 серія: спиртові фарби для ротогравюри

Тип друку: Ротогравюра. (Глибокий Друк) Mатеріал для друку: Поліетилен, поліпропілен (BOPP, ОРР, COEX з коронатором min 38 mN / m), РЕТ (ступінь активації плівки повинен бути min 38 dyn / cm), металіз..

TL серія: спиртові фарби для ротогравюри

Тип друку: Pотогравюра Матеріал для друку: Поліпропілен (BOPP, OPP min 38mN / m), Плівка OPP з перламутровим покриттям (min 38 mN / m), Алюмінієва фольга (покрита праймером), металізована плівка ОPP (..

TL-4000 серії Ротогравюрні фарби
GQJUR63Y TL-4000 серії Ротогравюрні фарби 1.00грн.

На складі


Тип друку: Pотогравюра Матеріал для друку: Поліпропілен (BOPP, OPP min 38mN / m), Плівка OPP з перламутровим покриттям (min 38 mN / m), Алюмінієва фольга (покрита праймером), Металізована плівка ОPP (..

TL-6000 серії Pотогравюрні фарби
6U9ZOICG TL-6000 серії Pотогравюрні фарби 1.00грн.

На складі


Тип друку: Pотогравюра Матеріал для друку: Поліетилен (LDPE, HDPE), Алюмінієва фольга (покрита праймером), Плівка Coex, Металізована плівка ОPP (покрита праймером), Поліпропілен (BOPP, OPP min 38mN / ..

TL-7000 серії Pотогравюрні PЕТ фарби
CFJYEUVD TL-7000 серії Pотогравюрні PЕТ фарби 1.00грн.

На складі


Тип друку: Pотогравюра Матеріал для друку: Плівка Поліестер (PЕТ) рівень активації плівки повинен бути min 52 - 56 dyn / cm, плівка Поліамід. Особливості серії: Високі друкарсько-технічні властивості ..

VARN ENVIROFLEX Anilox Paste
JYXVSY9S VARN ENVIROFLEX Anilox Paste 1.00грн.

На складі


VARN ENVIROFLEX Anilox Paste - універсальна паста для чистки анілоксових валів. Унікальна герметична формула дозволяє прилипати до металевих і гумовим частинам для полегшення ретельного очищення. Зми..

VARN ENVIROFLEX Heavy Duty Cleaner
3S4CNWFK VARN ENVIROFLEX Heavy Duty Cleaner 1.00грн.

На складі


Спеціальна формула для глибокого очищення всіх типів фотополімерних пластин і анілоксових валів. Підходить для спирто, водорозчинних і УФ-фарб і покриттів. Це суміш водорозбавляються розчинників і спе..

VARN ENVIROFLEX Ultra Heavy Duty Cleaner
BFD7GWTO VARN ENVIROFLEX Ultra Heavy Duty Cleaner 1.00грн.

На складі


VARN ENVIROFLEX підходить для очищення сильно забруднених анілоксових валів, фотополімерних пластин і частин друкарської машини від спирто, водорозчинних і УФ-фарб і покриттів. Значно скорочує час очи..

VARN ENVIROFLEX Ultrasonic cleaner
FFEWPW4Z VARN ENVIROFLEX Ultrasonic cleaner 1.00грн.

На складі


VARN ENVIROFLEX - спеціально створене для роботи в ваннах ультразвукового очищення і рекомендовано їх виробниками. Не піниться. Працюючи виключно з водою, дозволяє легко мити ванну. Розводиться в спів..

VERN ENVIROFLEX AQUA Wash
9YSZ4MTV VERN ENVIROFLEX AQUA Wash 1.00грн.

На складі


Спеціальна формула для всіх типів фотополімерних пластин і анілоксових валів. Підходить для спирто, водорозчинних та УФ фарб і покриттів. Підходить для роботи в системах автоматичного змивання. Може з..

Анілоксові вали
7YCB7965 Анілоксові вали 1.00грн.

На складі


На оптимальне фарбоперенесення, крім друкарсько-технічних властивостей фарби, технологічних умов друку, типу флексографічної друкарської машини і цехових умов, впливають кілька головних параметрів ані..

Двосторонні липкі стрічки від компанії Bi.Esse Adesivi Spa (Італія)

Виробничі та адміністративні потужності компанії знаходяться в передмісті Мілана, недалеко від перетину основних транспортних магістралей. Компанія вдало поєднує в собі високі техніко-організаційні як..

Демпферні стрічки, тип Platinum і US
PIMVF6WX Демпферні стрічки, тип Platinum і US 1.00грн.

На складі


Дані типи стрічок мають поліпшені фізичні та технологічні властивості. Дані стрічкі призначені для різних видів друку і забезпечують чистий друк виворотки при якісній передачі півтонів і друку штрихів..

ЛАК-1001 (Release Lak)
WSKXNYGH ЛАК-1001 (Release Lak) 1.00грн.

На складі


Тип друку: Ротогравюра, Флексографія і Лакування. Матеріал для друку: Поліетилен, поліпропілен, плівка з перламутровим або металевим покриттям, папір. * Плівки обов'язково повинні бути схильні до..

ЛАК-1011
1V9R3OQ9 ЛАК-1011 1.00грн.

На складі


Галузь застосування: Запобігає вищипуванню друкарської фарби на змотаній бобіні (з таких матеріалів як: папір, алюмінієва фольга, поліетилен, ОРР) при склеюванні холодним клеєм (Cold-Seal). Забезпечує..

ЛАК-1025: Термостійкий лак для поверхневого друку

Тип друку Ротогравюра і Флексографія.Матеріал для друку Алюмінієва фольга;папір;перлова плівка;плівка Coex;плівка ПЕ.Особливості лакуСтійкість до стирання і низьких температур/заморожування;стійкість ..

ЛАК-2001 (праймер): лак під друк
4QRM9796 ЛАК-2001 (праймер): лак під друк 1.00грн.

На складі


Тип друку: Ротогравюра або Лакування. Особливості: Дуже висока адгезія.Застосування Розчинник: Ізопропіловий спирт або суміш ізопропілового спирту і толуолу (через запах не рекомендується викорис..

ЛАК-2008 (праймер): лак під друк
74FSIPMN ЛАК-2008 (праймер): лак під друк 1.00грн.

На складі


Тип друку: Ротогравюра або Лакування. Особливості: Дуже висока адгезія.Застосування Розчинник: Етилацетат - Метілетіловий кетон. Спосіб застосування: Поверхня плівок, які будуть використані,..

ЛАК-3003: термоколон лак
D7DJW98G ЛАК-3003: термоколон лак 1.00грн.

На складі


Тип друку: Ротогравюра і Лакування.Застосування Розчинник: Етилацетат - Метілетіловий кетон. Прискорювач (активатор): Етилацетат. Сповільнювач (інгібітор): Етоксипропанол. Спосіб застос..

Магнітні і формні вали, шестерні Rotometrics

Литі ротаційні вали з заданими характеристиками вирубки виготовляються на верстатах ЧПУ із застосуванням електроімпульсних процесів. Матеріали і технологія виробництва повністю відповідають завданням ..

РА серія: спиртова флексографська фарба для друку на поліаміді

Тип друку: Флексографія і ротогравюра. Mатеріал для друку: Поліамід. Особливості серії: Високі друкарсько-технічні властивості фарб забезпечують високу якість друку; Високий ступінь глянцю; Висока нас..