044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Системи автоматизації друкарських процесів Technotrans

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
auto.fill / multi.fill
3GNEE5CY auto.fill / multi.fill 1.00грн.

На складі


auto.fill працює на основі специфічного для кожної машини рівня фарби, програмованого в датчику. Якщо рівень фарби падає нижче встановленого, барвистий клапан відкривається і залишається відкритим, по..

calcu.ink
N0OKZBSA calcu.ink 1.00грн.

На складі


Крім того можлива установка необхідного рівня фарби в каналах. Для друку даних про фактичне споживання фарб можливе підключення термопринтера.Система tecon пропонує наступні функції Дисплей VGA;деталь..

contex.c
QF8S3WTC contex.c 1.00грн.

На складі


contex.c вони знижують час простою між завданнями і рівень відходів, а також підтримують постійно високий стандарт якості результатів друку. contex.c для офсетних програм - високоефективна і зручна в ..

contex.mb
XEJKPKAL contex.mb 1.00грн.

На складі


contex.mb - система, яка була доступна від rotoclean GmbH під назвою «diamond». Contex.mb очищає циліндри, використовуючи невелику рухливу щітку, теплу воду і миючий засіб. Використана рідина виводить..

conti.control
URDSMESC conti.control 1.00грн.

На складі


Залежно від споживання фарб і обсягу доступного простору, використовується контейнерна система або навіть центральний бак. Стаціонарні контейнери є логічним рішенням для розширення системи подачі фарб..

direct ink.line
YM1AXJBU direct ink.line 1.00грн.

На складі


direct ink.line пропонує всі переваги підвищеної гнучкості. Фарби подаються на вимогу через канали централізованої системи або через картриджі...

easy.fill
RA34V30H easy.fill 1.00грн.

На складі


Універсально застосовна: різні картриджі для всіх офсетних машин. Швидкий і точний розподіл без використання ножа для фарби, з мінімальним обслуговуванням фарбних секцій; не потрібно витрачати час на ..

handy.fill
7E8SMAOX handy.fill 1.00грн.

На складі


Переваги друку фарбою з 2-кг картриджів очевидні: зниження витрати фарби, скорочення часу промивки каналів системи подачі, більш «чисті» умови роботи. Фарбовий ніж замінений кнопкою. За..

ink.desk
I29LV85C ink.desk 1.00грн.

На складі


Для тих друкарень, де потрібен регулярний злив фарб в відра, пропонується фарбовий кран з випускним клапаном або розподільний стіл ink.desk (ручна або напівавтоматична версія). Можливе підключення ..

ink.line
CGDE9P4Y ink.line 1.00грн.

На складі


ink.line здійснює подачу фарби тільки в ті місця, де вона потрібна. Цим забезпечується швидка зміна фарб і знижується їх втрата...

ink.mate
UTQIE0P6 ink.mate 1.00грн.

На складі


ink.mate розподіляє фарбу рівномірно по всій ширині каналів за допомогою змішувального конуса, завдяки цьому підтримується низька в'язкість тиксотропних фарб, особливо в областях низької витрати ф..

ink.select manuell / auto
QQQ8G5W7 ink.select manuell / auto 1.00грн.

На складі


Положення змінюється вручну або автоматично з панелі управління.  Для подачі певного кольору (LWC або NEWS) для різних друкарських матеріалів використовується 3/2-позиційний кульовий клапан, вст..

ink.supply UV
F6N11B8P ink.supply UV 1.00грн.

На складі


Збільшення фінансового пресингу, зниження тиражів і скорочення термінів виконання - всі ці фактори, в поєднанні з підвищенням попиту на професійну високоякісну продукцію, дають нелегке завдання, що ст..

ink.trac
HI0LBWLD ink.trac 1.00грн.

На складі


ink.trac - це компактний пристрій об'єднує в собі всі компоненти контролю рівня фарби: систему управління з дисплеєм і панеллю, датчик, фарбовий клапан і розподіляє трубу зі спеціальним випускним ..

microspray.line
K542Q0PW microspray.line 1.00грн.

На складі


Зволожуючий розчин подається під високим керованим тиском. Дозування забезпечується індивідуальною активацією кожного сопла. Оскільки зволожуючий розчин наноситься безконтактно, в більшості випадків в..

multi.fill
UXVIOEV5 multi.fill 1.00грн.

На складі


Technotrans є одним зі світових лідерів з більш ніж 25-річним досвідом розробки та виробництва систем централізованої подачі фарб для офсетних машин. Доступний широкий вибір систем для широкого вибору..

office.line
62BAMEDT office.line 1.00грн.

На складі


Необхідні дані збираються на сервері і передаються на комп'ютер користувача по внутрішній мережі...

remo.color
YDWI7O4J remo.color 1.00грн.

На складі


Різні зображення показують поточний статус контролю рівня, рівень фарби в контейнерах і баках і дані про споживання. Можливе підключення локального принтера...

rycospray.line
YL6QUA70 rycospray.line 1.00грн.

На складі


Сопла із самоочищенням високого тиску пульсують тільки однією рухомою частиною. Власна технологія сопел забезпечує рівномірний розподіл зволоження, що особливо важливо для сучасного комерційної друку...

spot.color master
4WGT1CFO spot.color master 1.00грн.

На складі


Системи ручного дозування Легка в експлуатації система дозування: до 16 базових кольорів з 2,5-кілограмових банок В епоху інтернету і передачі pdf-файлів по електронній пошті вимоги до форми представл..

tecon.control
1H4UEZLM tecon.control 1.00грн.

На складі


Можливе також встановлення необхідного рівня фарби в каналах. Для друку даних про фактичне споживання фарб можливе підключення термопринтера. Сенсорна версія кольорового монітора remo.color придатна д..

Зволожуючі пристрої alpha.d
TF4OL5G8 Зволожуючі пристрої alpha.d 1.00грн.

На складі


Пристрої оснащені стандартною системою повітряного охолодження. Опціонально пристрої alpha.d 40/60/80 також доступні з водяним / антифризні охолодженням і з можливістю підключення до центральної систе..

Зволожуючі пристрої beta.d
PH2C0LEJ Зволожуючі пристрої beta.d 1.00грн.

На складі


Чітка, прозора конструкція, зручність в експлуатації і обслуговуванні поєднується з компактністю. Кожна модель оснащена системою охолодження і фільтрації, дозатором спирту і добавок, керуючим мікропро..

Комбінована система alpha.c
Y254JB25 Комбінована система alpha.c 1.00грн.

На складі


Компактна і зручна в обслуговуванні конструкція в поєднанні з енергозбереженням і ефективним охолодженням роблять цю систему придатною для використання з малими і середніми офсетними машинами. Всі при..

Комбінована система beta.c eco
717TRLOI Комбінована система beta.c eco 1.00грн.

На складі


Сумарний річний ступінь охолодження може бути збільшений до 80%, завдяки інтегрованій системі вільного охолодження, яка потребує енергоспоживаючого рефрижератора. Зниження споживання енергії також дос..

Комбінована ситема beta.c
4M7MFOHK Комбінована ситема beta.c 1.00грн.

На складі


У той же час оператори друкарських машин бажають мати систему контролю температури фарби і бути готовими до переходу на безводний офсетний процес. Для ефективного усунення тепла, що виділяється має се..

Комбінований пристрій delta.c
OMQNNNKQ Комбінований пристрій delta.c 1.00грн.

На складі


Комбіновані пристрої delta.с поєднують в собі функції серій delta.d і delta.t. Їх переваги, щодо економії простору і засобів, очевидні...

Комбінований пристрій gamma.c
A61E1WE6 Комбінований пристрій gamma.c 1.00грн.

На складі


Одна частина пристрою gamma.c, що відповідає за циркуляцію зволожуючого розчину, має ту ж конструкцію, що і gamma.d, і може виконувати ті ж функції: дозування добавок і спирту, управління і фільтруван..

Монтажні столи Transparency / Litho Light
72QVLCD1 Монтажні столи Transparency / Litho Light 1.00грн.

На складі


Переглядові столи виконані в чотирьох варіантах: Standard ST Стіл з ручним підйомом робочої поверхні на висоту 75-90 см; Standard MV Стіл з ручним підйомом робочої поверхні на висоту 75-90 см і нахило..

Насосна станція
2QGVO4NH Насосна станція 1.00грн.

На складі


Доступний повний асортимент помп від малих для 25-кг контейнерів типу «хоббок» до екстра-потужних. Всі версії відрізняються простотою в користуванні і обслуговуванні. Попит на гідравлічні помпи зроста..

Переглядові кабінети Color Viewing Light
T9ASQ21A Переглядові кабінети Color Viewing Light 1.00грн.

На складі


Вмонтований датчик аналізує світіння ламп і видає сигнал при відхиленні світла від норми. Забезпечує точне відтворення стандартних джерел світла, регламентованих міжнародними стандартами. Дає можливіс..

Переглядові панелі для прозорих оригіналів Color Control

Color Control Smart Light 5000 Настільна переглядова панель з горизонтальним розташуванням. Ідеальна для використання в рекламних агентствах і фотостудії. Рекомендується для перегляду і оцінки прозори..

Переглядові столи Color Match 5000
W2XQ9REL Переглядові столи Color Match 5000 1.00грн.

На складі


Переглядовий стіл Color Match 5000 Combi Комбінований переглядовий стіл з кріпленням на горизонтальну поверхню. Рекомендується для перегляду і оцінки прозорих (слайди, плівки) і непрозорих (кольоропро..

Переглядові столи Color Match Portable
LKYE3F6T Переглядові столи Color Match Portable 1.00грн.

На складі


Color Match Portable Портативний переглядовий стіл обладнаний ручкою для перенесення, яка служить також підставкою. Без проходить освітлення. Color Communicator Настільний просмотровий бокс на відобра..

Пристрої контролю температури alpha.t / k

Пристрої alpha.t / k, що поставляються в стані готовності до підключення, подають на фарбові вали воду, температура якої постійно контролюється, через замкнутий герметичний цикл...

Пристрої контролю температури beta.t / k

Пристрій контролю температури фарби beta.t має функції підігріву та охолодження і поставляється в стані готовності до підключення. Пристрій подає на фарбові вали воду, температура якої постійно контро..

Пристрої мультизонального контролю температури beta.z

Специфічні характеристики різних типів друкарських фарб викликають потребу в різній температурі фарбових апаратів або дукторного і розподільного валів при безводному або традиційному офсетному друці. ..

Резервуарна система
W2CTRF47 Резервуарна система 1.00грн.

На складі


Стандартна установка складається з сталевого бака з основою, яка нахиляється або з циліндричних баків. Баки поставляються в звареному вигляді безпосередньо на виробництво. Якщо простір обмежений, збір..

Система для циркуляції зволожуючого розчину delta.d eco

Використання цифрового компресора, безперервно підстроює ступінь охолодження відповідно до потреби в ньому, забезпечує надзвичайно високу ступінь економії. Високий ступінь гнучкості з діапазоном управ..

Система для циркуляції зволожуючого розчину gamma.d

Можливість використання баків різних розмірів, різних охолоджувальних систем та конфігурацій помп і дозаторів забезпечує максимальну гнучкість, відповідну різноманітності вимог рольових офсетних машин..

Система дозування зволожуючого розчину digidos.p

Відтворена висока точність дозування, а також інтегрована резервна система стеження встановлюють нові стандарти дозування зволожуючого розчину. Постійно вимірюються і реєструються дані про споживання ..

Система дозування зволожуючого розчину multidos

Важливу роль у пресі грають не тільки потреба в надійному і точному дозуванні зволожуючого розчину, а й те, як компоненти зволожуючого розчину подаються в систему. Причини цього: потреба в підвищеній ..

Система контролю температури фарби delta.t

Готовий до підключення пристрій контролю температури фарби delta.t подає на фарбові апарати воду регульованої температури, підтримуючи температуру самих фарбових апаратів на постійному рівні. Ці прист..

Система контролю температури фарби delta.z

Специфічні характеристики різних типів друкарських фарб викликають потребу в різній температурі фарбових апаратів або дукторного і розподіляючого валів при безводному або традиційному офсетному друці...

Системи аналізу зволожуючого розчину fountcheck

Всього декількома простими операціями можна визначити концентрацію спирту, температуру, pH і електропровідність зволожуючого розчину. Завдяки інтуїтивно зрозумілій експлуатації і високій точності, дру..

Системи для обробки води - alpha.r
INUZMDHS Системи для обробки води - alpha.r 1.00грн.

На складі


Вода високої якості забезпечує оптимальні властивості зволожуючого розчину. На додаток до цього можливе значне зниження витрати спирту і добавок. Переваги негайно позначаться на машині: ніяких мінерал..

Системи дозування спирту alcocontrol
ZHC97RY2 Системи дозування спирту alcocontrol 1.00грн.

На складі


Завдяки цьому пристрою можна легко досягти надзвичайно точних і стабільних результатів дозування спирту (в середньому і високому діапазоні)...

Системи дозування спирту alcosmart AZR

ІК-вимір відбувається в газоподібному стані без безпосереднього контакту з зволожуючим розчином виборчим способом в розширеному діапазоні 0-15% об. З цієї причини добавки для зволожуючого розчину, які..

Системи дозування спирту combicontrol.e

Переваги: автоматичне дозування;РК-дисплей з відображенням повного статусу системи (операція; процес дозування спирту; попередження; несправності); компенсація щільності добавок для зволожуючого розчи..

Системи дозування спирту combicontrol.m

Переваги: надійність, завдяки безперервному виміру щільності поплавком; автоматичне повторне дозування; легкість установки дозування спирту; підвищена точність, завдяки гідрофільній поверхні поплавця;..

Системи очищення зволожуючого розчину - alpha.f

Виходячи з того, що система зволоження потребує лише самого мінімального очищення, робочі витрати значно знижуються, а готовність машини до роботи істотно підвищується...

Системи очищення зволожуючого розчину - delta.f

Друк зі зниженим вмістом спирту або без спирту, з використанням УФ-фарб і інших спеціальних різновидів стає все більш поширеною і вимагає стабільних умов роботи. Якість зволожуючого розчину безпосеред..

Системи очищення зволожуючого розчину - hydroflow

значно покращена якість фільтрування; велика ефективна площа фільтра; продовження терміну служби зволожуючого розчину; менша витрата фільтрувального матеріалу; менше витрат на утилізацію; менше зусиль..

Системи очищення зволожуючого розчину - softflow

Завдяки спеціально розробленому фільтрувальному матеріалу і особливо великій площі фільтра (до 300%, в порівнянні зі звичайними системами), термін служби фільтра збільшується в 3-6 разів. Системи soft..

Системи очищення зволожуючого розчину - spinclean.d

Друк зі зниженим вмістом спирту або без спирту, з використанням УФ-фарб і інших спеціальних різновидів стає все більш поширеною і вимагає стабільних умов роботи. На додаток до систем фільтрації зволож..

Системи переробки миючих засобів - ecoclean.line

З одного боку, відбувається збільшення змиваючих пауз, а з іншого - знижується витрата води і хімікатів. Важливою перевагою для користувачів є економічність і екологічність даного рішення. Ці системи ..

Системи центрального охолодження для листового друку

Маючи 20-річний досвід розробки та виробництва систем центрального охолодження, Technotrans пропонує рішення цих проблем простим і ефективним способом. Сучасні листові офсетні машини працюють значно ш..

Стаціонарні та мобільні контейнери

Стаціонарні контейнери є логічним рішенням для розширення системи подачі фарби на основі стандартних мобільних контейнерів. Стаціонарні контейнери заповнюються з мобільних, що в результаті забезпечує ..

Фарбові помпи
LJ17SS8O Фарбові помпи 1.00грн.

На складі


Загальним для всіх цих помп є оптимальна зручність в користуванні та догляді, а також довгий термін служби...

Флуоресцентні лампи JUST Color Control Daylight

мінімальний допуск колірної температури (± 200 К) точні колірні координати (допуск ± 0,005) рівномірний спектральний розподіл максимальні значення коефіцієнта передачі кольору (color rendering value),..