044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Додрукарське обладнання для офсетного друку

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
AGFA: Avalon N16
UH3819QJ AGFA: Avalon N16 1.00грн.

На складі


Експонуюча головка апаратів: Avalon N надвеликого формату побудована за технологією GLV (Grating Light Valve), що представляє собою лінійку індивідуально керованих смужок шириною 3 мкм, довжиною 100 м..

AGFA: Azura C95/C125 + COU для безхімічних пластин

AGFA: Azura C95/C125 - пристрій промивання та гумування термальних пластин , які не потребують хімічної обробки. Пристрій відрізняє простота конструкції і зручність експлуатації. Гумуючий склад п..

AGFA Balanced Screening
J8CS544T AGFA Balanced Screening 1.00грн.

На складі


За рахунок застосування спеціальних технологій розрахунку, растр має високу стійкість до появи муарних ефектів і забезпечує 256 градацій сірого при будь-якій комбінації роздільності/лініатура. Існує в..

AGFA Balanced Screening Option Kit
HLEDHL20 AGFA Balanced Screening Option Kit 1.00грн.

На складі


Містить великий набір попередньо розрахованих комбінацій лініатури/роздільної здатності від 25 до 300 lpi. Flexo Balanced Screening растри, спеціально оптимізовані для флексографії: ідеально кругла ра..

AGFA: Avalon B8-24S
DZYKKULG AGFA: Avalon B8-24S 1.00грн.

На складі


:Avalon B8-24S є повноформатним термальним CtP, побудованим з архітектури «зовнішній барабан» і оснащений надійною 64-канальною лазерною діодною системою. Формат пристрою охоплює пластини ..

AGFA: Avalon N24 / N36 / N40
RFEFBR9Y AGFA: Avalon N24 / N36 / N40 1.00грн.

На складі


Смужки розташовані на мікрочіпі, який за допомогою електростатичного поля керує кожною з них окремо. Головка GLV дозволяє експонувати не одну точку, а одночасно лінію з 512 індивідуально адресованих т..

AGFA: Avalon N4
TWPMEY74 AGFA: Avalon N4 1.00грн.

На складі


Завдяки високій роздільній здатності термальних пластин: Avalon N4 здатний забезпечити якість, відповідне найвищим сучасним вимогам. Найвища якість друкованих форм гарантує відмінну якість друку як зв..

AGFA: Avalon N8
GZN5BYBH AGFA: Avalon N8 1.00грн.

На складі


У лінійці представлено 9 моделей з продуктивністю від 10 до 65 форм повного формату в годину. У якості експонуючої головки в моделі N8-12, N8-22 використовується оптична або оптоволоконна система (лін..

AGFA: Avalon V4
DRIEYRTM AGFA: Avalon V4 1.00грн.

На складі


Пристрій відрізняє простота і надійність конструкції, зручність в обслуговуванні і експлуатації. : Avalon V4 призначений для друкарень, що володіють напівформатними друкарськими машинами (4-up) типу S..

AGFA: Azura CX 85/125 + COU для безхімічних пластин

Ключові переваги Тривала робота без зміни вимивного розчину;максимально ефективне витрачання вимивного розчину;швидке наповнення і простота очищення;видалення пластини з пристрою;лічильник пластин;мал..

AGFA: CristalRaster
WWXTWRQ9 AGFA: CristalRaster 1.00грн.

На складі


За рахунок специфіки реалізації дозволяє досягнути високої деталізації зображення без утворення мікроструктур точок ( «стохастика» першого рівня). У комплект входить великий набір розмірів точки в ком..

AGFA: Elantrix HX + COU для термальних пластин

: Elantrix HX розроблений спеціально для потреб виробництв з великим обсягом виробництва пластин, пристрій має високу надійність і продуктивністю. Пристрій відрізняє простота і зручність в обслуговува..

AGFA: Elantrix SX + COU для термальних пластин

AGFA :Elantrix SX відрізняє компактний дизайн, простота і зручність в обслуговуванні. Оснащений зручною панеллю керування, що дозволяє контролювати і змінювати основні параметри процесу. Датчик рівня ..

AGFA: Palladio II
GRLBNZ0I AGFA: Palladio II 1.00грн.

На складі


AGFA: Palladio II забезпечує всі переваги використання фіолетового лазера при експонуванні: Швидкість: AGFA: Palladio II експонує від 17 до 28 пластин на годину, при зниженні дозволу виведення значно ..

AGFA: Polaris X
BU3OJ7FJ AGFA: Polaris X 1.00грн.

На складі


AGFA: Polaris - це модульна система, що адаптується під практично будь-які потреби виробництва по автоматизації, швидкості експонування і кількості типорозмірів пластин.Зі швидкістю експонування до 38..

AGFA: Sublima
JIGZ6HS6 AGFA: Sublima 1.00грн.

На складі


Технологія: Sublima побудована на основі доопрацьованого «класичного» растра, де мінімальний розмір друкованого елемента (растрової точки) обмежений і може бути визначений користувачем. Для формування..

AGFA: VCF85 + COU для безхімічних пластин

Типи пластин: фіолетові безхімічні фотополімерні офсетні пластини Максимальна ширина: 850 мм Швидкість обробки: 1.2 м / хв. Ключові особливості Суперкомпактна конструкція;низька вартість володіння;лег..

AGFA: VPP68 /: VPP85 + COU для фотополімерних пластин

Процесори Agfa: VPP68 / 85 - лінійка бюджетних процесорів для обробки фотополімерних пластин з об'ємом завантаження до 20000 кв.м. на рік. Процесор Agfa: VPP68 / 85 доступний в двох форматах - 68 см (..

AGFA: VXP85 / 125 + COU для фотополімерних пластин

 Agfa: VXP 85S / 125S - нове покоління фотополімерних проявних процесорів, розроблених спеціально для потреб виробництв, які споживають великий обсяг пластин. Підвищена продуктивність досяга..

Aurora U8128
K796CDKJ Aurora U8128 1.00грн.

На складі


Технічні характеристики серії Amsky Aurora U8128 Тип U 8128 U8128NМетод експонування зовнішній барабан Кількість лазерних діодів 128Дискретний лазер 400-410 нм Швидкість виведення (для пластини максим..

Cromalin® b-series, blue
F4RGKDSL Cromalin® b-series, blue 1.00грн.

На складі


Cromalin® b-series, blue - розробка відомої в поліграфічному світі компанії DuPont, постачальника систем контролю кольору та аналогових кольоропроб Cromalin®.Компанія давно займається розробкою систем..

Cromalin® Largo
Y3GDXGTK Cromalin® Largo 1.00грн.

На складі


Cromalin® Largo володіє високою швидкістю друку і привабливою вартістю, дані системи забезпечують визнане в усьому світі якість контрактної кольоропроби DuPont Digital Cromalin®. Лінійка пристроїв DuP..

ECRM MAKO 200
ELNPFTC4 ECRM MAKO 200 1.00грн.

На складі


ECRM MAKO 200 поєднуючи простоту, багатофункціональність і перевірену технологію виведення зображень, система підвищує вигідність CTP-друку до максимуму, завдяки зниженню поточних витрат і підвищенню ..

ECRM MAKO 400
8ENWIQBB ECRM MAKO 400 1.00грн.

На складі


MAKO 400 - новітнє поповнення в сімействі MAKO CTP family, а також перше в світі «фіолетовий» CTP-пристрій, який пропонує для комерційної друкарської індустрії прямий шлях до безхімічних технологій. M..

ECRM MAKO 800
FBJDAS2E ECRM MAKO 800 1.00грн.

На складі


MAKO 800 призначений для виведення всіх форматів пластин для 2-, 4-, 6- і 8-сторінкових зошитів роздільною здатністю від 1800 dpi до 3556 dpi. Маючи максимальний формат 824 × 1 143 мм і швидкість виве..

ECRM Mako 800 HV
K26ZURGD ECRM Mako 800 HV 1.00грн.

На складі


Висока якість експонування забезпечується поліпшеної оптикою і платою лінеаризації, що виключає спотворення форми растрової точки. Інтегрована система штифтового приведення являє собою точну копію шти..

ECRM Mako4Matic
YG4JS02T ECRM Mako4Matic 1.00грн.

На складі


Пластини, що зберігаються в світлонепроникній касеті, автоматично подаються на привідних штифти. Після суміщення пластина експонується лазером, переміщувана прецизійною системою, а потім - подається в..

ECRM Nautilus 8
ORW8AO7F ECRM Nautilus 8 1.00грн.

На складі


Максимальний формат - до 1170 х 950 мм. Стандартна конфігурація системи позвояетпоставити виводити до 18 форм формату Speedmaster 102 на годину. Ключові особливості Сконструйований для досягнення найм..

ECRM News
4JTURPGS ECRM News 1.00грн.

На складі


Система CtP ECRM NEWS є оптимальним вибором для невеликих і середніх газетних виробництв, забезпечуючи високу якість експонування і належну продуктивність при відносно невисоких витратах. Для компенса..

ECRM NEWS Extra
PES4R5UN ECRM NEWS Extra 1.00грн.

На складі


ECRM NEWS Extra є оптимальним вибором для невеликих і середніх газетних виробництв, забезпечуючи високу якість експонування і належну продуктивність при відносно невисоких витратах. Відмінність від Ma..

ECRM NEWS Extra HV
GTGETL3E ECRM NEWS Extra HV 1.00грн.

На складі


ECRM NEWS Extra HV є оптимальним вибором для середніх і великих газетних виробництв, забезпечуючи високу якість експонування і належну продуктивність при відносно невисоких витратах. Пристрої класу VL..

ECRM NewsMatic
SL1U4NR3 ECRM NewsMatic 1.00грн.

На складі


Переваги Використовується прямий шлях проходження пластини без складних циклів завантаження / розвантаження; ідеально підходить для всіх популярних газетних машин з одиночної і панорамної шири..

ECRM NewsMatic HS Plus
YUP9I3B5 ECRM NewsMatic HS Plus 1.00грн.

На складі


Переваги Використовується прямий шлях проходження пластини без складних циклів завантаження / розвантаження. ідеально підходить для всіх популярних газетних машин з одиночною і панорамною ширино..

ECRM NEWSmax SA | FA
680UQ97E ECRM NEWSmax SA | FA 1.00грн.

На складі


Переваги Високошвидкісні CTP для всіх фотополімерних форм; вибір продуктивності від 100 до 400 форм на годину; оснащуються найновішим 120 мВт фіолетовим лазером для можливості переходу на фі..

G & J Gecko + 85P + COU для фотополімерних пластин

G & J Gecko + 85P + COU для фотополімерних пластин побудована на основі попередньої платформи Gecko. Крім нової конструкції і дизайну, все нові процесори Gecko + оснащуються вбудованою панеллю кер..

G & J Gecko + T 85/125 + COU для термальних пластин

G&J Gecko + T 85/125 + COU для термальних пластин побудована на основі  попередньої платформи Gecko. Крім нової конструкції і дизайну, все нові процесори Gecko + оснащуються вбудованою панелл..

G&J Interplater 85/125P HDX + COU для фотополімерних пластин

Підвищена продуктивність досягається унікальною двоступеневої піччю попереднього нагрівання. У печі використаний принцип «гарячого повітря», що дає можливість добитися виняткової рівномірн..

G&J Raptor 68/85 Polymer + COU для фотополімерних пластин

У секції попереднього нагрівання використана концепція «гарячого повітря», що дозволяє домогтися рівномірного прогріву пластини. Для пластин різної товщини не потрібно змінювати налаштуван..

G&J Raptor 68/85 Thermal + COU для термальних пластин

Пристрій відрізняє компактний дизайн, простота і зручність в обслуговуванні, видалення і заміна деталей може проводитися без використання будь-яких спеціальних інструментів. Додатково Raptor Thermal м..

Harlequin RIP
MV0MCHN9 Harlequin RIP 1.00грн.

На складі


Harlequin RIP - лідируюча на OEM-ринку технологія, яку використовують велику кількість виробників RIP і систем управління робочим потоком. Новітня версія 8.0 (назва релізу - Harlequin Plus Server RIP..

Електронний монтаж смуг Impostrip Ganging

Можливість виведення для плейтсеттерів і фотонаборів. Економить час і гроші. Зменшує неефективні витрати плівки, пластин і паперу за рахунок оптимізації їх використання. Автоматичний або ручний режими..

Електронний монтаж смуг Impostrip On-Demand

Ідеальне рішення для оперативної поліграфії і цифрових друкарських машин. Можливість виведення для плейтсеттерів і фотонаборів. Робота з сучасними системами цифрового друку від AB Dick, Xerox, HP Indi..

Електронний монтаж смуг Impostrip Solo
V30WS742 Електронний монтаж смуг Impostrip Solo 1.00грн.

На складі


Можливість виведення для плейтсеттерів і фотонаборів. Робота з системами підстановки EPS, такими як Artwork Systems, Rampage, Xitron. Редакція попередній перегляд монтажів. Робота в настільному або кл..

Електронний монтаж смуг LithoTechnics METRIX

Пакет дозволяє враховувати і вести базу таких нюансів виробництва як: формати паперу: -- фикористовуваний формати паперу; -- формати паперу існуючі на складі; друкарські машини: -- формат друку; кільк..

Насвітлювачі для газетного виробництва

ECRM Marlin 63 Відмінними рисами фотонабірних автоматів Marlin є: система протягання фотоматеріалу, що включає вхідну буферизацію і вбудований подвійний вихідний буфер, який дозволяє використовувати п..

Пристрій автоматичної подачі пластин MAT 800

Технічні характеристики Amsky MAT 800: Модель MAT800 Тип касети До 4 платформ в пристрої одночасно Спосіб подачі пластини Автоматична подача з одночасним видаленням прокладного листаШвидкість подачі Д..

Пристрій автоматичної подачі пластин SAT 800

Технічні характеристики Amsky SAT 800: Модель SAT800 Тип касети завантажувальна платформа Спосіб подачі пластиниавтоматична подача з одночасним видаленням прокладного листаШвидкість подачі До 76 пласт..

Пробійник пластин з оптичним приведенням TY-200P

Технічні характеристики TY-200P: Оптична реєстрація хрестів приведення на двох моніторах Пневматичне пробивання Можливе встановлення загинальника Розмір пластин - до повного формату Переваги CTP облад..

Процесор AGFA Attiro VHS
JEGQRQ7X Процесор AGFA Attiro VHS 1.00грн.

На складі


У Attiro і Attiro VHS три секції: концентрований гумуючий розчин каскадом зливається з третьої секції в другу, а потім - в першу. Таким чином, він використовується тричі, і максимальний ефект проявлен..

Процесор Gecko 85C
KG0AYAI4 Процесор Gecko 85C 1.00грн.

На складі


Процесор Gecko 85C є термальною версією нової платформи Gecko від Glunz & Jensen, призначеної для друкарень з малим і середнім завантаженням. Процесор Gecko створений за технологією Glunz & Je..

Процесори InterPlater 66/88, InterPlater 85HD / 135HD

Призначені для обробки позитивних і негативних односторонніх офсетних пластин. Процесори оснащені секціями проявлення, гумування, промивання і сушіння, автоматизованою системою заміни хімікатів. Відрі..

Проявні процесори для фототехнічних плівок Glunz & Jensen

Їх можна зустріти не тільки під оригінальною назвою, а й під іншими відомими торговими марками, наприклад, AGFA. Серія MultiLine включає моделі з шириною від 40 до 155 см, які можуть поставлятися в ко..

Проявочні машини, що працюють в лінію MultiLink і MultiLink PRO

MultiLink і MultiLink PRO Проявочні машини, що працюють в автоматичному «online» режимі з фотонабиральними автоматами. Відрізняються високою надійністю і продуктивністю, а також великим набором додатк..

Проявочний пристрій AGFA: ARKANA
EHG1XOEZ Проявочний пристрій AGFA: ARKANA 1.00грн.

На складі


Нова технологія проявочних пластин усуває необхідність у використанні води і виробляє значно меншу кількість відходів. Секція проявлення малого обсягу Невеликий проявочний пристрій: Arkana оснащено ре..

Сімейство AGFA: Avanxis (IV & VIII)
LIC82TGS Сімейство AGFA: Avanxis (IV & VIII) 1.00грн.

На складі


Avanxis IV має ширину виводу 576 мм, повторюваність 25 мкм, максимальну роздільну здатність 3000 dpi і може бути забезпечений системою пробивання штифтових отворів. Експонувальна система використовує ..

Сімейство ECRM Mako (36/46/46 Fast / 56)
VTQ16LGG Сімейство ECRM Mako (36/46/46 Fast / 56) 1.00грн.

На складі


Сімейство ECRM Stingray (63 і 63QS)
MRZ5C597 Сімейство ECRM Stingray (63 і 63QS) 1.00грн.

На складі


Крім основних переваг, які має ECRM Mako, цей фотонабірний автомат має більш високу повторюваність - 25 мкм на 4 фотоформи і забезпечений системою штифтового пробивання в голові і в хвості. Основні сп..

Серія Aurora 1400 Серія Aurora 1400 Серія Aurora 1400 Серія Aurora 1400 Серія Aurora 1400
XR1M77VI Серія Aurora 1400 1.00грн.

На складі


Технічні характеристики Amsky Aurora 1400 Модель U1400 T1400Спосіб експонування зовнішній барабанСистема експонування 64 або 128 каналів 64 або 256 каналівШвидкість виведення 10 або 18 пластин, 1630х1..

Серія Aurora 800
9ZH9MXVZ Серія Aurora 800 1.00грн.

На складі


Технічні характеристики серії Amsky Aurora 800 Тип U832 U848 U864Метод експонування зовнішній барабан Кількість лазерних діодів 32 48 64Дискретний лазер 400-410 нм Швидкість виведення (для пластин 10..

Серія Ausetter 400
J5CQMF15 Серія Ausetter 400 1.00грн.

На складі


Технічні характеристики серії Amsky Ausetter 400 Тип U424 U432 U448Метод експонування зовнішній барабан Кількість лазерних діодів 24 32 48Дискретний лазер 400-410 нм Швидкість виведення (для пластин 8..

Серія Ausetter 800
TCTT195Y Серія Ausetter 800 1.00грн.

На складі


Технічні характеристики серії Amsky Ausetter 800 Тип U832 U848 U864Метод експонування зовнішній барабан Кількість лазерних діодів 32 48 64Дискретний лазер 400-410 нм Швидкість виведення (для пластин 1..

Управління виробничими процесами AGFA: Apogee StoreFront

Основні переваги: "ПЗ як послуга" -: Apogee StoreFront є "хмарний" сервіс. У роботі з ним не потрібно капітальні вкладення в сервери, програмне забезпечення, бази даних і дороге симетричне підключення..

Управління виробничими процесами AGFA: Delano

З іншого боку, Delano - це інтерактивна система, орієнтована на віддалену взаємодію з клієнтами на основі отримання макетів, попередньої перевірки і затвердження робіт. Призначення комплексу: Delano І..

Управління додрукарськими процесами AGFA: Apogee Color

Але з переходом до систем прямого експонування (CtP) така можливість автоматично зникає, оскільки немає вихідного матеріалу для виготовлення аналогової кольоропроби - плівки. Та й матеріалів для вигот..

Управління додрукарськими процесами AGFA: Apogee Portal

З іншого боку - Portal - це інтерактивна система, орієнтована на віддалену взаємодію з клієнтами на основі отримання макетів, попередньої перевірки і затвердження робіт. Призначення комплексу: Apogee ..

Управління додрукарськими процесами AGFA: Apogee Prepress

Сервер управляє всіма ресурсами, процесами і подіями. Управління сервером системи і роботами відбувається за допомогою програми-клієнта, яка має інтуїтивно зрозумілий графічним призначеним для користу..

Управління додрукарськими процесами AGFA: Apogee Suite

Створення подібного комплексу рішень стало наслідком того, наскільки змінився сьогодні підхід до різних процесів - розвиток комп'ютерних технологій і засобів комунікації дозволило автоматизувати різні..

Управління додрукарськими процесами AGFA: Arkitex

При побудові та розробці комплексу, а також при впровадженні нових функціональних можливостей постійно враховується досвід і потреби користувачів виробництва.Призначення комплексу: Arkitex газетні вид..

Додрукарське обладнання: Computer to Plate системи (CTP), пристрої монтажу, проявні процесори, процесори для фотоплівки, фотонабори (ФНА), процесори для обробки офсетних пластин