044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
  • Замовлень немає


5 переваг тестерів тертя

5 переваг тестерів тертя
563

Всім нам добре відомо, що якість продукції - головна вимога, як з боку покупців, так і виробників. І контроль якості продукції виконується на всіх етапах: від аналізу сировини, до перевірки готової продукції на відповідність стандартам.

Оцінка якості будівельної продукції, упаковки, медичних виробів, автомобільних комплектуючих і т.п. не може проводитися поверхнево, а повинна підкорятися відповідним нормам і стандартам.

Чи замислювалися ви над тим, чого коштуватиме відмова від інспектування техніки, яка використовується в процесі виробництва? Постійний знос і тертя машини справляє надзвичайно сильний вплив на продуктивність її роботи з кожним днем. Це викликає мінливість якості продукції, а також ставить під загрозу безпеку ваших операторів.

А робота з неякісними матеріалами хіба не відіб'ється на готової продукції і, в кінцевому підсумку, прибутковості вашого виробництва?

Що вимірювати?

  • Плівки: вхідний контроль пластикових плівок і листів, наприклад PE, PP, PET, одношарових або багатошарових композитних плівок і інших пакувальних матеріалів для продуктів харчування і медикаментів.
  • Пластикові картки: контроль стирання і розшаровування важливий для довговічності карт.
  • Виробництво паперу та картону: коефіцієнт тертя цих матеріалів дуже важливий для їх використання в поліграфічному або пакувальному виробництві.
  • Медицина: коефіцієнти тертя катетерів і трубок харчування зі шкірою мають прямий зв'язок з відчуттям комфорту пацієнтами.
  • Матеріали з дерева і настили: коефіцієнт стирання паркету і ламінату впливає на клас вироби.
  • Провід й волокна: можна вимірювати коефіцієнт статичного і кінетичного тертя лакованих проводів і волокон з плоскими матеріалами.
  • Гальмівні колодки і шини: тут контроль тертя потрібен не тільки для якості, але і для безпеки.
  • Взуттєві матеріали: якість взуття тісно пов'язане з якістю використовуваних матеріалів.
  • І багато іншого.

Про тертя

Перш за все я хочу розповісти вам дещо про терті. Існує два види тертя: статичну і кінетичне.

Статичним тертям називають тертя між двома або кількома твердими предметами, що не рухаються один щодо іншого. Наприклад, статичне тертя не дає предметам сповзати по похилій поверхні.

Кінетичне (або динамічний) тертя відбувається тоді, коли два предмета рухаються відносно один одного, перебуваючи в зіткненні (як санки на снігу).

Важливе питання: так для чого нам потрібно вимірювати тертя?

1. Тертя викликає знос

Внаслідок тертя відбувається знос деталей машини, які перебувають в контакті між собою, що скорочує термін їх служби. Чим менше тертя, тим менше знос і тим довше прослужить механізм.

Можливість заздалегідь визначити, які частини системи потребують обслуговування, до повної відмови системи - безцінна, коли мова йде про безперервну роботу. Постійне вимір тертя допомагає оптимізувати процес заміни деталей.

Тестер тертя допоможе визначити:

  • Коли прийшов час замінити деталь внаслідок зносу.
  • Коли сам знос підсилює тертя і прискорює подальший знос.
  • Як скоро настане час заміни.

2. Сталість виробничого процесу

Уявіть собі дві машини абсолютно однакової конструкції. В одній з них продукція раз по раз відповідає очікуванням, а в іншій - ні: коробки прослизають на пакувальній лінії, листи - на валиках.

Точна перевірка тертя гарантує узгодженість контактуючих поверхонь. Простими словами, поверхні повинні бути не дуже липкими і не дуже слизькими, а в самий раз!

3. Забезпечення стабільної якості продукції

Якщо процес виробництва непостійний або ж змінний характер сировини не коригується, продукція також буде неоднорідною. Коли мова заходить про харчових продуктах, косметиці, медикаментах, а також про будь-якій галузі з високим рівнем вимог до якості, такі варіації можуть привести до того, що товар виявиться недостатньо якісним для ринку і буде відправлений в шлюб.

4. Безпека

Посковзнутися і впасти можна в будь-який з зон виробництва: від доступних всім до закритих від сторонніх. Тому з метою безпеки застосовуються спеціальні покриття для підлоги.

Крім цього, в той час як упаковка великих обсягів продукції може виявитися відносно нескладної, тестер тертя допоможе гарантувати непорушність коробок при транспортуванні.

Вимірювання тертя зовнішньої упаковки при розробці і до відвантаження грає подвійну роль: забезпечує безпеку для персоналу і попереджає втрату або пошкодження вантажу.

5. Дослідження та розробки

Нарешті, традиційна роль вимірювання тертя в дослідницькій діяльності, як і раніше важлива. Дослідження починаються з вимірювань, які дозволяють ідентифікувати і усунути причини проблем. Це відбувається в університетах і коледжах, лабораторіях і заводських науково-дослідних відділах.

Використовуйте прилади Labthink для визначення статичного і динамічного коефіцієнта тертя різних матеріалів.

  • MXD-02 застосовується для вимірювання коефіцієнта статичного і кінетичного тертя пластикових плівок, листів, гуми, паперу, картону, поліпропіленових сплетених мішків, тканин, металопластикових ременів кабелів зв'язку, лісоматеріалів, різних покриттів, гальмівних колодок, склоочисників, взуттєвих матеріалів, шин і т. д. Поряд з тестуванням гладкості користувачі можуть контролювати технічні індекси матеріалів.
  • MXD-01 розроблений на базі стандарту GB 10006 і застосовується для вимірювання статичного і кінетичного тертя пластикових плівок, листів, гуми, паперу, картону, поліпропіленових сплетених мішків, тканин, металопластикових ременів кабелів зв'язку, лісоматеріалів, різних покриттів, гальмівних колодок, склоочисників, взуттєвих матеріалів та ін.
  • MXD-01A розроблений на базі стандарту ASTM D1894 і застосовується для вимірювання коефіцієнта статичного і кінетичного тертя пластикових плівок, листів, гуми, паперу, картону, поліпропіленових сплетених мішків, тканин, металопластикових ременів, кабелів зв'язку, лісоматеріалів, різних покриттів, гальмівних колодок, склоочисників , взуттєвих матеріалів, шин.
  • COF-P01 застосовується для вимірювання статичного коефіцієнта тертя паперу, картону, листів, конвеєрних стрічок та інших матеріалів.
  • FPT-F1 для вимірювання тертя / відшаровування, застосовується для вимірювання коефіцієнтів статичного і кінетичного тертя пластикових плівок, листів, фольги, паперу, картону, гуми, мішків з тканини, металопластикових ременів і кабелів зв'язку, конвеєрних стрічок та текстилю, а також для вимірювання розшаровування клейких шаруватих виробів, клейких медичних бинтів, прокладки паперу, захисних плівок і т.д.

прилад

MXD-01

MXD-01A

MXD-02

FPT-F1

COF-P01

стандарт вимірювання

ISO 8295

*

*

*

ASTM D1894

*

*

*

ASTM D202

*

ASTM D4917

*

ASTM D4918

*

ASTM D3330

*

TAPPI T815

*

TAPPI T816

*

*

TAPPI T549

*

Чи готові підвищити стабільність і якість вашого виробництва?
Зв'яжіться зі мною: Максим Букасов, (044) 495-2090, [email protected]

14 Червня, 2017