044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Колірні довідники Pantone

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Pantone Fashion, Home + Interiors Cotton Passport
FHIC200A Pantone Fashion, Home + Interiors Cotton Passport 0.00грн.

На складі


Акція: Карта Pantone® Color match в подарунок при купівлі Fashion, Home + Interiors Cotton Passport За допомогою Fashion, Home + Interiors Cotton Passport  ви можете використовувати всі 26..

Pantone Solid Guide Set
GP1605B Pantone Solid Guide Set 0.00грн.

In Stock


Набір довідників плашкових кольорів Pantone Solid Guide включає чотири колірні довідники: Formula Guide Coated, Formula Guide Uncoated, Pastels & Neons Guide, Metallics Guide. ..

Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set
GP6102B Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set 1.00грн.

На складі


Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set під час друку допоможе перетворити CMYK на Pantone і навпаки. У комплект входять напрямні, надруковані на крейдованому та некрейдованому папері. Упе..

Pantone Color Match Card
P8721ECL Pantone Color Match Card 0.00грн.

На складі


Карта кольорокорекції Pantone Color Match Card має розміри кредитної карти, і з нею підібрати Pantone під надихаючий колір стає так само просто, як зробити знімок - з рівнем точності, що наближається ..

Pantone Formula Guide Solid Coated & Solid Uncoated Pantone Formula Guide Solid Coated & Solid Uncoated
GP1601B Pantone Formula Guide Solid Coated & Solid Uncoated 1.00грн.

На складі


Pantone Formula Guide – найкращий спосіб вибрати, повідомити та порівняти кольори для логотипів, упаковки та вивісок. Нове видання пропонує ще 224 прямих колірних збігів із системою Pantone Fash..

Farnsworth Munsell 100 Hue Test
ABLW6WPQ Farnsworth Munsell 100 Hue Test 1.00грн.

На складі


Farnsworth-Munsell FM100 Hue (тест Фарнсворта Манселла) - портативний 15-хвилинний тест аналізує, наскільки точно Ви бачите колір. Просте у використанні ПО для підрахунку балів покаже, чи не спос..

Pantone CMYK Coated & Uncoated Pantone CMYK Coated & Uncoated Pantone CMYK Coated & Uncoated Pantone CMYK Coated & Uncoated
GP5101B Pantone CMYK Coated & Uncoated 1.00грн.

На складі


Pantone CMYK Coated & Uncoated містить колосальні 2868 кольорів CMYK, хроматично розташованих для більш інтуїтивного перегляду та вибору кольору. Кольори позначені, щоб визначити, які кольори мают..

Pantone Color Bridge Coated
GG6103B Pantone Color Bridge Coated 1.00грн.

На складі


Pantone Color Bridge Coated включає всі 2359 плашкових кольорів Pantone та їх найближчі кольорові відповідності галузевому стандарту CMYK. Паралельно порівнюйте те, як виглядають плашкові кольори Pant..

Pantone Color Specifier
U6E1ZVSN Pantone Color Specifier 1.00грн.

На складі


Цей довідник ідеальний при розробці продукції. Кожен колір продубльований у вигляді шести відривних плашок-чіпів, що містять індивідуальний номер кольору. Їх можна роздавати всім учасникам розробки, а..

Pantone ESSENTIALS Pantone ESSENTIALS Pantone ESSENTIALS
GPG301B Pantone ESSENTIALS 1.00грн.

На складі


Набір Essentials Guide Set об'єднує шість графічних інструментів Pantone, що найбільше продаються, в недорогий портативний стартовий набір. Корисно як для дизайнерів, так і для студентів-дизайнері..

Pantone Fashion & Home Color Guide Pantone Fashion & Home Color Guide Pantone Fashion & Home Color Guide Pantone Fashion & Home Color Guide
FHIP110A Pantone Fashion & Home Color Guide 1.00грн.

На складі


Pantone Fashion & Home Color Guide містить 2625 актуальних на ринку квітів у вас на долоні! Палітра кольорів FHI представлена ​​на двох портативних віялових деках «колір на папері» та ..

Pantone Metallics Coated Pantone Metallics Coated
GG1507B Pantone Metallics Coated 1.00грн.

На складі


Pantone Metallics Coated представляє повну колекцію з 655 металевих кольорів для друку та упаковки, включаючи 54 нових трендових та ринкових кольорів, а також нові базові чорнила кольору рожевого золо..

Pantone PASTELS & NEONS Coated & Uncoated Pantone PASTELS & NEONS Coated & Uncoated
GG1504B Pantone PASTELS & NEONS Coated & Uncoated 1.00грн.

На складі


Pantone Pastels & Neons пропонує дизайнерам додаткові плашкові кольори Pantone для створення привабливих дизайнів, орієнтованих на ринок. Ідеально підходить для упаковки, логотипів та брендингу, а..

Pantone Plus Plastic Standard Chips Collection
K9VNXTYO Pantone Plus Plastic Standard Chips Collection 1.00грн.

На складі


Колекція складається з трьох "веж", кожна з яких 6 лотків у висоту. Кожен лоток вміщує 100 чіпів. Кожна вежа може обертатися, полегшуючи вибір кольору. Пристрій має модульну конструкцію, будь-який лот..

Pantone Portable Guide Studio Pantone Portable Guide Studio Pantone Portable Guide Studio
GPG304B Pantone Portable Guide Studio 1.00грн.

На складі


Pantone Portable Guide Studio дозволяє графічним, друкарським та цифровим дизайнерам легко отримати доступ до інструментів кольору Pantone навіть під час подорожей або в дорозі. Корисно для натхнення,..

Що таке Pantone?

Pantone — це стандартизована система підбору кольорів, яка використовує систему кодів Pantone для визначення кольорів. Стандартизуючи кольори, різні бренди в різних місцях можуть посилатися на відповідні кольори з номером Pantone, забезпечуючи збіг кольорів без контакту один з одним. Кольори, які найчастіше згадуються в палітрі Pantone solids. 

Палітра Pantone Solid складається з 1114 кольорів, позначених трьома або чотирма цифрами, за якими йде суфікс C, U або M. Спочатку розроблена для графічної індустрії палітра Pantone Solid тепер використовується в багатьох галузях промисловості, і є найпоширенішою палітрою. Наприклад, Pantone 199 Red можна визначити як Pantone 199C (C = крейдований папір), Pantone 199U (U = некрейдований папір) або Pantone 199M (M = матовий папір).

Pantone — це система, яка використовується для підбору кольорів для друку. Кольорові коди RGB або CMYK можна використовувати для друку на папері, однак вони не підходять для процесів узгодження чорнил, які використовуються для трафаретного та тампонного друку на фізичних продуктах.

Щоб гарантувати достовірне відтворення образів бренду, точкові посилання Pantone використовуються для кожного кольору, який використовується у вашому дизайні. Чорнила змішуються на фабриці до потрібного відтінку, а потім використовуються для друку продукції.

Друкарі порівнюють кінцевий друкований продукт із довідником Pantone при спеціальноиу освітленні, щоб переконатися, що кольори надруковані правильно. Використання системи відповідності кольорів Pantone як основи для кольорів гарантує, що відбитки будуть узгодженими для різних фабрик, місць, часу та продуктів.

Пантон — це фізичні друковані кольори, і їх неможливо відобразити на екрані, оскільки кожен монітор калібрується по-різному.

Кольори з покриттям використовуються для друку на фізичних продуктах, тоді як U та M стосуються покриттів без покриття та матового покриття. На екрані між цими значеннями невелика різниця, оскільки вони містять однакові відсотки CMYK, однак вони виглядатимуть по-різному під час фізичного друку та перегляду під природним освітленням. Цей інструмент підбирає лише пантони з покриттям для друку. 

Знайти правильний колір Pantone із зображення важко, оскільки збереження на різних рівнях якості може різко змінити колірний профіль. Тому ми рекомендуємо використовувати цей інструмент, лише якщо у вас немає інших посилань (значення RGB будуть більш точними).

Нова колекція кольорових довідників Pantone 2023 Color Guide

Завдяки змінам у глобальних трендах та технологіях, компанія Pantone з радістю представляє свою нову колекцію кольорових довідників Pantone 2023 Color Guide. Ця колекція відображає передові ідеї та інноваційні дизайнерські рішення, що відповідають сучасним вимогам та потребам.

Pantone 2023 має на меті надихнути та збагатити креативні проекти по всьому світу, враховуючи духовність, природу, емоції, технології та стійкість. Від пастельних відтінків до живих, насичених кольорів, колекція Pantone 2023 розширює межі кольорової палітри та забезпечує безліч можливостей для художників, дизайнерів, архітекторів, інтер'єрних декораторів та інших професіоналів.

Основні характеристики Pantone Color Guide 2023 включають:
 • Надихаючі кольорові комбінації, що відображають гармонію природи та технологій.
 • Сміливі відтінки Pantone 2023, що символізують силу, енергію та стійкість.
 • Пастельні кольори, що нагадують про спокій, духовність та гармонію.
 • Відтінки, що підкреслюють глобальні культурні взаємозв'язки та розмаїття.
 • Інноваційні кольорові рішення, що відповідають екологічним стандартам та тенденціям сталого розвитку.

Pantone 2023 Color Guide є незамінним інструментом для професіоналів у галузі дизайну, реклами, моди та інших сфер. З його допомогою ви зможете створювати неперевершені проекти, дотримуючись до душі своєї аудиторії та передавати потужні емоції через колір.

Що станеться, якщо я не знаю свій колір Pantone?

«Якого це кольору?» це питання, яке може виникнути. Відмінна новина! Ми полегшили миттєве визначення кольору вашого зображення.

Такі інструменти, як Adobe Illustrator, можна використовувати для заміни найближчого кольору Pantone шістнадцятковим або RGB-значенням, однак вони доступні не всім. Цей інструмент спрощує процес кількома простими клацаннями.

Де купити Pantone?

Компанія MacHouse – офіційний представник Pantone в Україні.

✅ Pantone Color Bridge Coated & Uncoated Set
✅ Pantone Color Match Card
✅ Pantone Formula Guide Solid Coated & Solid Uncoated
✅ Pantone CMYK Coated & Uncoated