044 461 9175 Зворотній дзвінок
Запит
 • Замовлень немає


Друкарське обладнання

Параметри
Виробник
 • Показати: 25
 • Показати: 50
 • Показати: 75
 • Показати: 100
 • Сортування: За замовчуванням
 • Сортування: Назва (А - Я)
 • Сортування: Назва (Я - А)
 • Сортування: Ціна (за зростанням)
 • Сортування: Ціна (за зменшенням)
 • Сортування: Код товару (А - Я)
 • Сортування: Код товару (Я - А)
Mark Andy 2200
9H50E5RO Mark Andy 2200 1.00грн.

На складі


Вузькорулонна флексографічна машина Mark Andy 2200 є однією з найбільш затребуваних флексографічних друкованих машин в галузі. Машина Mark Andy 2200 оснащена системою управління натягом роля, що ..

Анілоксові вали Zecher з хромовим покриттям

Анілоксові вали Zecher. Хромовий функціональний шар створює основу для лазерного гравірування анілоксових валів Zecher. Гравірування таких валів здійснюється на спеціальній поверхні з мідним покриттям..

Машина для друку на паперових стаканчиках PY650 / 850

 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Модель PY650-5B PY850-5BШвидкість друку 60 м / хв. 60 м / хв.Число кольорів 5 5 Макс. ширина роля 660 мм 860 мм Макс. ширина друку 650 мм 850 мм Макс. діаметр друку 1400..

Labelmen cерія PW-260-RT
VAT7EEOB Labelmen cерія PW-260-RT 1.00грн.

На складі


Базова комплектація машини Секція розмотування з електронною системою контролю натягу полотна в діапазоні 0,5 - 15 кг виробництва Mitsubishi (Японія), пневматичним шпинделем діаметром 76 мм і се..

Labelmen PW-260-R4C
RBBULHOK Labelmen PW-260-R4C 1.00грн.

На складі


Labelmen PW-260-R4C 4-х фарбна ротаційна планетарна машина високого друку. Завдяки наявності 4-х секцій саме високого друку дозволяє друкувати з високою якістю переважну більшість повнокольорових робі..

Labelmen Серія PW-260-R
OMLBCPUA Labelmen Серія PW-260-R 1.00грн.

На складі


Фарбовий апарат Labelmen Серия PW-260-R складається з 12 валиків і має 14 зон регулювання подачі фарби, що забезпечує максимально точне налаштування насиченості зображення. Друкарські секції EZ C..

Mark Andy Digital +3600
35TFH1I0 Mark Andy Digital +3600 1.00грн.

На складі


Модуль Mark Andy Digital +3600 гнучко адаптується до різних умов і дозволяє з легкістю модифікувати існуючий модельний ряд флексографських машин, забезпечуючи швидкісну цифрову печатку із високою розд..

Mark Andy Digital One
BY4BHS3W Mark Andy Digital One 1.00грн.

На складі


Mark Andy Digital One допоможе максимізувати продуктивність флексографських машин і підвищити загальну прибутковість виробництва. Завдяки безпрецедентно низькому рівню початкових інвестицій, Mark A..

Mark Andy Digital Series
GZ6L6TRA Mark Andy Digital Series 1.00грн.

На складі


Mark Andy Digital Series - модульне друкарське обладнання, яке базується на основі Performance Series. Воно складається з секції п'ятифарбного струменевого УФ-друку (CMYK + білий), а також будь-як..

Mark Andy Performance P3
V4CX6ZE0 Mark Andy Performance P3 1.00грн.

На складі


Розроблена з використанням технології Business Responsive, модель Performance P3 оснащена високо точним прямим приводом. Доступна і зручна друкарська станція включає в себе інтегровані блоки самоналаш..

Mark Andy Performance P4
TT8KRRBA Mark Andy Performance P4 1.00грн.

На складі


Одна машина Performance P4 по продуктивності порівнянна з двома традиційними машинами! Розширюйте можливості вашої друкарні Performance Р4 оснащена ерводвигунами з автоматизованою системою контр..

Mark Andy Performance P5
HUS1QZDY Mark Andy Performance P5 1.00грн.

На складі


Сконструйована відповідно до концепції Business Responsive Technology, серія Performance забезпечує ефективність за рахунок серйозних конкурентних переваг Business Responsive Technology Redefining ..

Mark Andy Performance P7
4YIPDAHR Mark Andy Performance P7 1.00грн.

На складі


Модель Performance Series P7 була розроблена відповідно до Business Response Technology. Установка на виробництві Mark Andy P7 дозволяє замінити по продуктивності відразу дві традиційні флексомашини, ..

Rotoflex DLI
UZVXEAXT Rotoflex DLI 1.00грн.

На складі


Переваги найвища точність швидкісний фінішинг збільшена продуктивністьХарактеристики DLI Система контролю URC 2.0 зручний інструмент для керування звітами та аналізу роботи Report Management System (R..

Rotoflex DSI
GNE6IFIT Rotoflex DSI 1.00грн.

На складі


Характеристики DSI Система контролю URC 2.0 зручний інструмент для керування звітами та аналізу роботи Report Management System (RMS); високопродуктивний процесор; досконала система виявлення дефектів..

Rotoflex HSI серія
TGF3WMM1 Rotoflex HSI серія 1.00грн.

На складі


Переваги Виняткова продуктивність і надійність Функціональність і ефективність Гнучкість і простота робочого процесу Характеристики Система контролю URC 2.0 зручний інструмент для керування звітами та..

Rotoflex Security серія
D5UICPJC Rotoflex Security серія 1.00грн.

На складі


Ключові переваги повторна інспекція після виправлення помилки - гарантія високої точності; виявлення пропущених етикеток, залишків облоя, склейки, міток, точок, бляклих квітів, колірних відхилень, пом..

Rotoflex Vericut3
NIRRKL0N Rotoflex Vericut3 1.00грн.

На складі


ПеревагиДосконалий фінішинг Автономна робота Цифра і флексографія Ключові переваги сервопривідна багатофункціональна платформа; швидке і точне налаштування і зміна завдання; зниження відходів, завдяки..

Rotoflex VLI серія
M8LZEEU9 Rotoflex VLI серія 1.00грн.

На складі


Зміни в робочому потоці - зміни в VLI Коли мова заходить про інспекції і намотування плівок і спеціальних матеріалів, обладнання Rotoflex немає рівних. Час роботи перетворюється в гроші. Ряд характери..

Rotoflex VSI серія
XM19WX3X Rotoflex VSI серія 1.00грн.

На складі


Особливості Ефективний традиційний фінішинг рулонних етикеток Вдосконалений робочий потік для підвищення продуктивності Неймовірна надійність при високій швидкості Еволюція технології VSI У традиційні..

Анілоксові вали
7YCB7965 Анілоксові вали 1.00грн.

На складі


На оптимальне фарбоперенесення, крім друкарсько-технічних властивостей фарби, технологічних умов друку, типу флексографічної друкарської машини і цехових умов, впливають кілька головних параметрів ані..

Анілоксові вали Zecher з керамічним покриттям

Вихід за межі встановленого стандарту Zecher зробив крок вперед, запропонувавши захищаюче від корозії покриття. Після полірування кераміки здійснюється додаткове згладжування, що виконується на більш..

Високошвидкісна перфораційна машина JCQ850

ХАРАКТЕРИСТИКИ: мікроелектронна система контролю ПЛК і візуальний інтерфейс людина-машина; повна автоматизація робочого процесу, динамічне відображення всіх параметрів і умов роботи, а також помилок; ..

Дистилятор
WAQKMNY8 Дистилятор 1.00грн.

На складі


При нагріванні забруднене сольвент набуває пароподібний стан і потрапляє в конденсатор, де охолоджується за допомогою вентилятора, що охолоджує і знову повертається в рідкий стан, але вже не має забру..

Додаткове обладнання Zecher
LZB18KP0 Додаткове обладнання Zecher 1.00грн.

На складі


Захисні рукава для анілоксових валів Поверхня анілоксових валів дуже чутлива до механічних впливів. Захисні рукава і підкладки Zecher гарантують оптимальний стан друкарських валів протягом довгого ча..

Магнітні і формні вали, шестерні Rotometrics

Литі ротаційні вали з заданими характеристиками вирубки виготовляються на верстатах ЧПУ із застосуванням електроімпульсних процесів. Матеріали і технологія виробництва повністю відповідають завданням ..

Машина високого УФ-друку Iwasaki LR3
GSN6H29L Машина високого УФ-друку Iwasaki LR3 1.00грн.

На складі


Моделі серії LR3 з шириною друку 270 мм: п'ятисекційні LR3VMT-5, LR3VMT-5HD шестисекційною LR3VMT-6, LR3VMT-6HD Відмінність моделей з індексом HD - наявність секції планшетного штампування гарячою фол..

Обробка поверхні валів Zecher
CGV5BQK2 Обробка поверхні валів Zecher 1.00грн.

На складі


ITS® ITS® є абсолютно новою технологію обробки поверхні. Вона однаково сумісна з хромовими валами і керамічними валами з лазерним гравіюванням. Особливість рішення - невидиме покриття, що наноситься ..

Офсетна напівротаційна машина УФ-друку Iwasaki TR2

Моделі серії TR2 з шириною полотна 330 мм: TR2VMT-5 TR2VMT-5HD Відмінність моделей з індексом HD - наявність секції планшетного штампування гарячою фольгою і висікання (HD250) з касетою тиснення і нам..

Очищення анілоксових валів Zecher
XG87EVAK Очищення анілоксових валів Zecher 1.00грн.

На складі


Наші методи чищення допомагають побороти погіршення якості, сприяючи підтримці відмінних результатів друку протягом довгого часу. Регулярний догляд дозволяє продовжити термін служби анілоксового вала ..

Серія Mark Andy Performance P3 \ P5 \ P7
KPLB7V3Z Серія Mark Andy Performance P3 \ P5 \ P7 1.00грн.

На складі


Серія Performance Серія PERFORMANCE представлена модифікаціями P7, P5, Р3, а також P4. Основна відмінність вказаних модифікацій полягає в схемі приведення машин: Модифікація Р7 має окремі сервоп..

Сушка ProLED
IBAKCX42 Сушка ProLED 1.00грн.

На складі


Технологія розрахована як на безперебійну роботу нових, так і на апгрейд вживаних узкорулонних друкарських машин. Система UV LED ефективно затверджує фарби і лаки на найрізноманітніших матеріалах, вкл..